הדבקת אבני פסיפס.

עינתפ

New member
הדבקת אבני פסיפס.

קניתי קופסא של אבני פסיפס צבעוניות. אני רוצה להדביק על מראה בחדר האורחים. התחלתי להדביק, אבל מדיי פעם האבן נופלת. האם צריך להדביק צפוף או ברווחים?? אח"כ לשים רובה?? אם כן איך שמים בדיוק בחריצים אם הם לא אחידים?? אני מדביקה את האבנים בדבק חם יש שיטה אחרת?? אין לי מחשב בבית כרגע, ורציתי להגיד שממה שראיתי עד עכשיו, יהיה לי הרבה מה להשלים... העבודות שהראתם בשבוע האחרון מקסימות, אחת אחת. תודה על התשובות. עינת

שלגיה ו7

New member
קנית אבנים בצנצנת?

אם כן, אז ככה: בחנוכה , בגן של בני הדבקנו אותן על עץ . השתמשנו בדבק פלסטי רגיל.!!! אף פעם לא ניסיתי, אבל נראה לי שאחרי ההדבקה את יכולה לשפוך רובה עלהמסגרת, ליישר בעזרת שפכטל ולנגב את האבנים.

עינתפ

New member
בתוך קופסאת פלסטיק. שכתוב שזה

מיוצר ע"י הסדנא לאומנויות קדומות ציפורי (קרוב לבית צריך לבדוק מה יש שם.) מקפיצה לעוד תשובות. תודה

ornaok

New member
אני השתמשתי באבנים האלה

כדי לקשט עבודה עם מפיות, כמסגרת. הדבקתי עם דבק ג'ל כי דבק חם משאיר סימנים וזה לא יפה. אני משתמשת בדבק הזה כבר שנתיים - אני קונה באופיס דיפו. קוראים לו "scotsh" והוא מגיע בשפורפרת ירוקה.

ornaok

New member
ד"א דבק חם-

הבעלול שלי קנה לי דבק חם עם נצנצים. זה מגיע שש יחידות של מקלות דבק, אחת עם נצנצים כסופים, אחת זהובים, אחת אדומים, כחולים וכן הלאה. מה אפשר לעשות עם זה??

Ros3mary

New member
../images/Emo13.gifornaok דבק חם

את יכולה לעשות דוגמאות של סקרולים למשל או,לבבות, על עבודת מפיות או כל עבודת דקופז גמורה ,מעל הלכה .יוצא מדהים !

musha

New member
הדבקת פסיפס

אם את מדביקה על עץ את יכולה להשתמש בדבק פלסטי - זה מחזיק מצויין. אם את מדביקה ישר על המראה תשתמשי בדבק רב שימושי שמתאים גם לזכוכית. לאחרונה קניתי דבק מצויין בבית החוגים (מכללת ורצברג ר"ג) זה מגיע בשפורפרת וקוראים לזה E6000 - מחזיק מצויין גם זכוכית לזכוכית! הרווח בין האבנים צריך להיות של 2 מילימטר (לא מדוייק - העבודות הכי יפות שלי יצאו הלא מדויקות). ממלאים ברובה ע"י מריחה במרית פלסטיק. מנסים שהשיכבה על האבנים תהיה כמה שיותר דקה. ולקראת שזה מתייבש מנגבים מספר פעמים במטלית לחה כדי לחשוף את האבנים. אם האבנים עדיין לא מספיק נקיות אפשר לשפשף קלות עם סקוטץ-ברייט עד שמרוצים... מקווה שעזרתי, מושה.

עינתפ

New member
תודה, זהו סיימתי את המראה, 2 שורות

של אבנים. לפי דעתי יצא נחמד. רובה אקנה בשבוע הבא ואז נראה. תודה לכן בנות. דרך אגב הדבקתי עם דבק חם. מקווה שיחזיק מעמד אחרי הרובה. ואם יפול אז יש לי את ההמלצות שלכן. שוב תודה.

ים כחול

New member
שיהיו בריאים היצרנים ..../images/Emo12.gif

דבק חם עם נצנצים ?? צבעים ?? ממילא לא רואים את הדבק ... אז למה להשקיע ביצור בדבק כזה ? תמוה מאד ... ~~~~ יםימי ~~~ ~~~~~~

לא לרובה! לדעתי עבדת לא נכון. יש בעיה עם האבנים האלא,והיה פה שרשור ארוך בנושא. את האבנים , שאינם אבנים אמיתיות אלא תערובת של גבס מחוזק ,היית צריכה להדביק על מסגרת עץ.ולאחר היבוש אפשר למלא עם גבס ,אבל ,,,הגבס נדבק לאבנים ומלכלך אותם ,ואי אפשר לנקות את זה כל כך.(עם רובה המצב קשה יותר...) הפתרון שאני מצאתי -זה ללטש את האבנים לאחר המילוי של הגבס.(יש שלט מהאבנים האלא בגלריה שלי ,לאחר ליטוש). תנסי למצוא את השרשור הקודם,או שזה במאמרים.

עינתפ

New member
חובב, אחרי שראיתי את השלט, ואני

מקווה שדיברנו על אותו שלט, של משפ' פולק??? (אולי לשים על דלת הבית שלי??) ראיתי שהאבנים הם יותר גדולות. שלי פשוט קנטנות, ואני לא יודעת עם ללטש אבן אבן זו לא תהיה עבודת נמלים. הליטוש הוא ע"י מכונה או נייר זכוכית?? בכל מקרה לא יצא אז אין בעיה להוריד את האבנים ולהשאיר מראה נקיה. (איזה מזל שלקחתי לפ-טופ ליום אחד)

למעלה