הדבקה של קרמיקה על קיר

cila1

New member
הדבקה של קרמיקה על קיר

הכנתי פרפר מקרמיקה
שכחתי לחורר כדי לתלות עם ברגים
נותר לי להדביק על הקיר
באיזה דבקים אפשר? אני צריכה כמות קטנה
האם ניתן להדביק על קיר עם שפריץ ?
תודה

אפשר באמצעות "שרמיק" שזה החומר איתו

מדביקים אריחי קרמיקה על קיר. צריך משהו שיתמוך בפרפר עד שהשרמיק יתייבש, כדי שהפרפר לא יזוז ממקומו ולא יפול.
אפשר עם סיליקון סופר 7. גם כאן צריך לתמוך בפרפר שלא יזוז ויפול לפני שהסיליקון יתייבש.
אם הפרפר לא כבד ניתן לתמוך באמצעות מסקינג טייפ שיודבק שתי וערב ויצמיד את הפרפר לקיר עד שה"שרמיק" /סיליקון יתייבשו.
יש לנקות היטב את האיזור לפני שמדביקים.
מנסיון, שני המוצרים מדביקים היטב על קיר עם שפריץ.

הדור

New member
לא הייתי מדביקה,במןקדם או מאוחר הוא יפול,

הכנתי עבודה מפימו ולא חוררתי,בעלי עם מקדח דק
ידני לאט ובזהירות חורר לי שני חורים

yerovama

New member
לא יפול עם שרמיק

הוא מיועד להדבקת אריחים ולכן אין סיכוי שיפול (למרות שלא בטוח שהייתי מעוניינת להדביק, אולי בכ"ז כדאי לשקול תלייה), אבל אם דבק- שרמיק מעולה.

mirigold1

New member
על קיר עם שפריץ כלום לא יידבק. צריך משטח חלק לשם הדבקה. יש ברשתות כמו הום סנטר או דומה דבקים טובים מאוד רב תכליתיים שדומים לרובה שבאים בשפופרות קטנות אפילו שמאוד מתאימים להדבקה כזו. אפילו עם שפכטל של קירות הייתי מנסה. סיליקון לא מחזיק.

ניסית? כי לי יש די הרבה קרמיקות ועציצים

שהודבקו לקיר עם שפריץ, חלק עם שרמיק וחלק עם סיליקון וזה מחזיק מעולה כבר שנים וגם גשם ושמש לא גרמו להם ליפול.

mirigold1

New member
האמת שניסיתי ולא תפס. טוב לשמוע ולדעת ששרמיק מחזיק משקל וגם סיליקון מחזיק. מנסיוני עד היום זה לא.

הנה דוגמה לדברים מודבקים על קיר עם שפריץ.

ארבעת האריחים משמאל מודבקים עם שרמיק. מכיוון שהאריחים כבדים הם נשענים על מסמרים שנתקעו בקיר, בזוית התחתונה שלהם.
החצי עציץ, בין הסורגים, מודבק עם שרמיק וקיבל תוספת של סיליקון כדי לאטום אותו טוב.
שניהם במקומם כבר מספר שנים.
רק במקרה אחד עציץ כזה לא הצליח להחזיק מעמד על הקיר. לא ברור לי אם זה היה המיקום הספציפי או העציץ עצמו אבל יש עוד עציצים כאלו שמחזיקים מעמד יפה.

למעלה