הגרלת מוקדמות ליגת האלופות וליגה אירופית

pgprince

New member
הגרלת מוקדמות ליגת האלופות וליגה אירופית

2013-2014

מחר 24/06/2013 תתקיים הגרלת סיבוב 1 ו-2 של מוקדמות ליגת האלופות וליגה אירופית.

בשעה 13:00, מכבי ת"א כמדורגת, תוגרל לסיבוב המוקדם ה-2 של ליגת האלופות שיתקיים ב-16/17 ו-23/24 ביולי.
בין היריבות שלא הייתי לפגוש בסיבוב הזה נמצאות אלופת בוסניה - Zeljeznicar Sarajevo , אלופת בולגריה - Ludogorets Razgrad , אלופת הונגריה - ETO Györ ואלופת קזחסטן - Shakhtyor Karaganda .
בסה"כ בסיבוב הזה יוגרלו 34 קבוצות.

בשעה 14:00, מכבי חיפה והפועל ת"א כמדורגות, יוגרלו לסיבוב המוקדם ה-2 של ליגה אירופית שיתקיים ב-18 ו-25 ביולי
בסה"כ בסיבוב זה יוגרלו 80 קבוצות

רז 1978

New member
כמעט שכחתי מההגרלה הזאת

ככה זה שהקבוצה שלי תיכנס הכי מאוחר להגרלה של הקבוצות הישראליות באירופה

מצד שני הקבוצה שלי תהייה גם המודחת הישראלית הראשונה מהקבוצות הישראליות שישחקו באירופה בזמן שהקבוצות האחרות (אני מהמר) ישחקו בשלב הבתים של הליגה האירופאית

pgprince

New member
וכמובן 3 מתוך 4 קבוצות שלא רציתי שנגריל בבית

של מכבי

Group 3
FC BATE Borisov (BLR)
GNK Dinamo Zagreb (CRO)
FK Partizan (SRB)
ŠK Slovan Bratislava (SVK)
Maccabi Tel-Aviv FC (ISR)
FC Dinamo Tbilisi (GEO)

Győri ETO FC (HUN)
PFC Ludogorets Razgrad (BUL)
FC Shakhter Karagandy (KAZ)
CS Fola Esch (LUX)
Winner first qualifying round Match 1
Winner first qualifying round Match 2

afc2

New member
כל תוצאה פרט לעלייה לסיבוב הבא - כישלון ענק

אם כל הכבוד לאימפריות מגיור או לודוגרסט. תקציב המיליונים של מיטש גולדהאר צריך לאכול קבוצות סנפרוסט כאלו לארוחת בוקר.

מכבי ת"א תהיה חייבת לעבור קבוצות כאלו שהתקציב שלהן בקושי מכסה את תקציב הפסטות של הישראלים מקריית שלום.

ולא, אני לא מזלזל או מנסה להתריס או לרמוז פה על משהו. רק להציב את האמת כמו שהיא.

אם מכבי ת"א היא קבוצה אירופאית כמו שהיא טוענת שהיא היא תעבור את היריבה לא משנה מי תהיה.

אם היא לא כזאת - כבר היום אחרי שיקבלו את היריב הכי קשה, שחקנים ירוצו לתקשורת להתבכין שלא קיבלו את הדייגים מסן מרינו.

itzikon5352106

New member
סיפור קטן על הפועל ר''ג מלפני עשור

גם אז היא ייצגה את ישראל בגביע אופ''א ובהגרלה שלה היא הוגרלה בין האחרונות ושתי האופציות האחרונות שנשארו לה היו לבסקי סופיה וברצלונה.

בר''ג קיוו לקבל את ברצלונה כי אז יהיו לה רווחים יפים מזכויות שידור ופרסום ובסוף היא קיבלה את סופיה ואת ברצלונה קיבלה קבוצה סלובקית שהרוויחה כסף וחטפה בראש....

pgprince

New member
השנה מחזיקת גביע ישראלית מצטרפת בסיבוב

מוקדמות ה-3

למעלה