הגמד והענק

2 Mיכל

New member
../images/Emo187.gifלמה זה מטומטם?../images/Emo42.gif

או ש יעתיקו ממך ויגידו שלקחו ממך את הרעיון, או שיקחו ואתה פשוט תהיה גאה שאהבו את הרעיון שלך...

uriya1

New member
לי אישית לא איכפת,../images/Emo36.gif

אבל יש כאלו שיחשבו שאם כל חברי הפורום רואים את זה המשחק מאבד את העניין. אחרת מה הקטע באמת?? אוריה

lulublack

New member
גם אני!!

גמני רוצה!! אבל אתם חייבים להסביר לי איך משחקים כי אני אין לי נסיון בזה... ואיך בדיוק עושים הגרלה של מי יוצא להיות הגמד של מי?

Crazy Figgy

New member
קודם כל- ../images/Emo26.gif

אומנות השרשור
שנית כל- אני בטוחה שrecycle girl תבצע את ההגרלה, והסברים למשחק את יכולה למצוא קצת יותר למעלה בשרשור.

lulublack

New member
א....תודה

אבל לללמה אומנות השירשור? עשיתי משהו לא פסדר???(
) האם אני שירשרתי לא נכונה??

Crazy Figgy

New member
הגבת לי, במקום להגיב-

- להודעה של recycle girl בקשר למשחק. בשביל לשרשר נכון, את צריכה להגיב להודעה הספציפית שאת רוצה להגיב לה, ז"א- את פותחת את ההודעה שאליה את רוצה להגיב ובחלון ההוא את לוחצת על "הוספת תגובה". אני מציעה לך לקרוא את אומנות השרשור. ההמחשה של מצוינת. בכל מקרה, אל תקחי את זה קשה
, הרבה אנשים מתבלבלים קצת בהתחלה
.

Masteron

New member
מישהו זוכר אותי...../images/Emo35.gif

בכל מקרה, אני זה שפרסמתי את "החוליה החלשה" והפסקתי אותה משום מה... בכל זאת אני רוצה להשתתף

KereN THE AngeL

New member
../images/Emo31.gif... לא ממש בא לי להשתתף../images/Emo4.gif

סורי על הגישה השלילית, פשוט השתתפתי כבר במשחק כזה בעבר, ולא ממש נהניתי מזה... אז אתם תסלחו לי, נכון

recycle girl

New member
כמובן שנסלח ../images/Emo9.gif ../images/Emo105.gif../images/Emo15.gif

לא כולם חייבים להשתתף

אני בעד.

כבר התחלתם
ואיך מתבצעת ההגרלה
מה בדיוק צריכים לכלול הצ'ופרים
כמה זמן המשחק
כמה צ'ופרים צריך לעשות
ושאר ירקות...

ש י ר ד ן

New member
יו זה משחק מה זה כייפי!

מגרילים או שמישהו ישלח בפרטי לכל אחד למי הוא עושה והוא צריך כל פעם לשלוח לו(ועדיף בפרטי!) תמונות מדליקות או דברי שווים! אבל זה לא יהיה יפה כי כול אחד ידע מי הגמד שלו... לא משהו...

FtLouie

New member
אם זה יסתדר, אשמח להשתתף../images/Emo13.gif

למרות שאף פעם לא היה לי גמד שזכר אותי, כולל בבית הספר. ואני עדיין לא סולחת להם על זה

למעלה