הגיע זמן לבית דין לעבודה

מצב
הנושא נעול.

gallop28

New member
הגיע זמן לבית דין לעבודה

הגיע זמן לבית דין לעבודה
שלום היה לי בעיה עם מנהל העבודה של אי תשלום משכורת במלואה - כתבתי לו מכתב בעניין אשר נמסר ביד וגם שלחתי מכתב עם תאריך שבו אני מצפה לקבל את התשלום - המכתב נשלח למשרד עם מסירה ביד. תרם קיבלתי תגובה כלשהי. מה קורה עכשיו.. עדיין לא קיבלתי את אישור המסירה או כל תגובה מהדואר... האם עליי לחכות ? במידה ולא היה מי שיקבל את המכתב מה קורה? האם זה נחשב כאילו המנהל לא קיבל אותו ? מה המשך התהליך ? מילוי טפסים - האם אוכל לקבל כאן עזרה במילוי הטפסים ? טיפים, המלצות? תודה גאלופ

לא כ"כ הבנתי מתי שלחת את המכתב

הגיע זמן לבית דין לעבודה
שלום היה לי בעיה עם מנהל העבודה של אי תשלום משכורת במלואה - כתבתי לו מכתב בעניין אשר נמסר ביד וגם שלחתי מכתב עם תאריך שבו אני מצפה לקבל את התשלום - המכתב נשלח למשרד עם מסירה ביד. תרם קיבלתי תגובה כלשהי. מה קורה עכשיו.. עדיין לא קיבלתי את אישור המסירה או כל תגובה מהדואר... האם עליי לחכות ? במידה ולא היה מי שיקבל את המכתב מה קורה? האם זה נחשב כאילו המנהל לא קיבל אותו ? מה המשך התהליך ? מילוי טפסים - האם אוכל לקבל כאן עזרה במילוי הטפסים ? טיפים, המלצות? תודה גאלופ
בכל מקרה, ממליצה לצור קשר עם הדואר ולברר מה קורה עם אישור המסירה. רצוי שיהיה לך את האישור. אתה לא צריך את עזרתנו. הטפסים ערוכים בצורה מאוד פשוטה וכל ילד יכול למלא אותם. אם בכל זאת יהיו לך שאלות ספציפיות וממוקדות, פנה אלינו.

gallop28

New member
אז ככה

בכל מקרה, ממליצה לצור קשר עם הדואר ולברר מה קורה עם אישור המסירה. רצוי שיהיה לך את האישור. אתה לא צריך את עזרתנו. הטפסים ערוכים בצורה מאוד פשוטה וכל ילד יכול למלא אותם. אם בכל זאת יהיו לך שאלות ספציפיות וממוקדות, פנה אלינו.
אז ככה
את המכתב הראשון אשר מפרט את טענותיי ובקשותיי נתתי לידיו ב 26/07/05 וכיוון שלא כתבתי שם תאריך שבוא אני מצפה לקבל את מבוקשי שלחתי מכתב נוסף ב 16/08/05 - האם זה משנה בכלל אם הוא קיבל את המכתב או לא? כיוון שמאז המכתב הראשון היה לו די והותר זמן לתקן את המעוות. במידה ולמכתב השני יש משקל - אני באמת אתקשר מחר לרשות הדואר ואשאל מה קורה עם זה - במידה ומנהל העבודה לא קיבל את המכתב מסיבות כגון: שו נמצא במשרד בחודשים אלו כדרך קבע, או אינו נמצא בארץ בתקופה זו, מה נהוג במקרים כאלו ?

מצב
הנושא נעול.
למעלה