הגיע הזמן של החשמלאי..

A C D

New member
גם אנחנו בשלב הזה..

יש לי כמה רעיונות - שקע חשמל בחנייה (לא קשור לשער חשמלי, אלא לצרכים אחרים כמו שואב אבק לרכב וכו') שקעים גבוהים באמבטיות למפזר חום/תנורי אמבטיה וכו' לבדוק עלויות של ריכוז כל התריסים החשמליים במפסק אחד (חוץ מהמפסק שיש ליד כל חלון), כך יותר נוח כשממהרים לצאת מהבית, במיוחד אם יש הרבה חלונות. אשמח גם לשמוע רעיונות, אנחנו שם ביום רביעי הקרוב...

רשר

Well-known member
מנהל
שקע כל 7 מטר בכל הבית

הכוונה שמרחק מקסימלי בין שני שקעים יהיה 7 מטר לאורך קיר או חוצה חדר, זה מאפשר להסתדר עם כבל מאריך קצר של 5 מטר ועוד כבל של הכלי ולהגיע לכל מקום בבית, בנוסף שקע ליד כל דלת חיצונית בפנים או בחוץ, כך ניתן לשאוב אבק, לקדוח, להפעיל תנור מקומי,,,בכל מקום שצריך ללא הסתבכות מיותרת

THE UNDER TAKER

New member
הכי כדאי !

לבקש שכל קוי התאורה יגיעו ללוח הראשי כנ"ל הקוים של התריסים החשמליים . כךך תוכלו אם תרצו לשלוט במפסק אחד על התאורה והתריסים , בתריסים מספיק מפסק לסגירתם בלבד . בית חכם בגרושים . יש גם שלט רחוק לתאורה היכול לשלוט ב 4 נקודות תאורה ,( 700 ש" ח ) ובשל כך גם טוב שהקוים יגיעו ללוח . להניח צינור בין הלוח הראשי לדלת הכניסה .

גוליגל

New member
כמה דברים

שקעים מחוץ לבית בקירות החיצוניים, עם דגש על האזור שבו תרצו לארח / לעשות גריל וכו'. זה חשוב גם לציוד גינה ולטיפול בבית מבחוץ. מעצבן לשים בחוץ מאוורר ולמשוך כבל מאריך של 20 מטר מתוך הבית.
אם לא תכננתם עדיין חשמל ותאורה חיצוניים, תשאירו קוים פנויים לכך ותחשבו איפה מתוך הבית תרצו לכבות ולהדליק אותם.
אל תשכחו את הפעמון לדלת הראשית.
לקרובי משפחה שלי יש מנורות בחוץ, בחניה ובשביל, עם חיישני תנועה שמדליקים אותן (והן נכבות אוטומטית). לא בכל בית זה מתאים, אצלם זה נוח מאוד
על אינטרנט חשבתם? אנחנו עשינו נקודת אינטרנט ליד כל נקודת טלביזיה ועוד כמה באזורים ה"משרדיים".
אזעקה!

יוברה

New member
קישור לשרשור בנושא עם הרבה אינפורמציה

קישור לשרשור בנושא עם הרבה אינפורמציה

balbalon

New member
מפסקים עם נורת ביקורת

בהרבה בתים יש תאורה על הקירות החיצוניים. לפעמים קורה ששוכחים אור חיצוני בלילה ומגלים זאת רק בבוקר. אני ממליץ על מתג עם נורת ביקורת על המתג, כך שגם לאחר שסגרתם תריסים בלילה עדיין יהיה לכם תזכורת שהאורות החיצוניים עדיין דולקים.

למעלה