הגיע הזמן ל.... יציאה מהארון...

• פותח הנושא amy25
  • פורסם בתאריך

amy25

New member
הגיע הזמן ל.... יציאה מהארון...

לפני כמה שבועות כתבתי שאני שמחה להצטרף לפורום אבל הייתי בניק אחר (בלה1411) למרות שניסיתי להסוות את עצמי, כמה פה גילו מי אני

אז לפני שבוע למרות שבמחלקה אמרו לי לחכות עד אחרי ליל הסדר, לא התאפקתי וקפצתי למוקד על מנת לעשות US, ראינו דופק...
אתמול (התאריך המקורי שנתנו לי בו לבוא לעשות US) היינו במחלקה ולמזלי מנהל המחלקה עשה את ה US, הוא אמר שהוא רואה שק היריון ובו היריון משובח!
בעקבות ההקלה העצומה שהגיעה אתמול החלטתי שאני מסוגלת לצאת מהארון...

כמובן שיש עוד מיליון חששות וכל הליכה לשירותים מלווה בפחד עצום שמא אראה הכתמה/דימום, אבל צריך לנסות לחיות את הרגע לא?!

מקווה שהפעם אשאר פה עד הסוף...

ישששששש,איזה מזל שניכנסתי לפה

איזו בשורה משמחת.....

מאחלת לך הריון משעמם !!!ורגוע !!!
שתצליחי להנות מההריון ללא חרדות
ולידה תקינה במועד ,שמסתיימת בידיים מלאות!

amy25

New member
עכשיו שאלה...

לפני שלושה חודשים עברתי ניתוח תוספתן, בכירורגיה אמרו שאין צורך לחכות וניתן לנסות להכנס להיריון מיד אבל בIVF אמרו לחכות חודש, אכן אחרי שהמתנו עוד חודש (יותר נכון 6 שבועות כי לקח למחזור מלא זמן להגיע...) התחלנו טיפול וזה הטיפול שהצליח... בזמן האחרון יש לי קצת כאבים באזור של הניתוח (כאבים פנימיים) יכול להיות שהשחלות עדיין מאוד גדולות ונפוחות שהן לוחצות על אזור הניתוח ובגלל זה האזור רגיש? אני לא מודאגת שקרה משהו אלא סתם מסוקרנת... אני צריכה להיות ביום ראשון שוב בUS אז אני אשאל את הרופא אבל עניין אותי לדעת אולי מישהי כאן יודעת...

למעלה