הגיע הזמן לתמונות- 3 המקסימים

elpe

New member
הגיע הזמן לתמונות- 3 המקסימים ../images/Emo23.gif

זוכרים את שלושת המסכנונים שחיפשו בית אומן...?! קבלו אותם!!! אז בינתיים התאהבתי בהם עד מעל הראש (ברור לגמרי!), והם נמצאים בחדר שלי (שהפך לגמרי לארמון שלהם)... הכלבים מאוד לא מרוצים ומתים מקנאה, אבל אין להם הרבה ברירות... בינתיים עוד לא היה מפגש של החבר'ה, אני נותנת להם עוד זמן.

elpe

New member
ג'ינג'י מפונקי שובבי אמיתי ../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif

אגב, לשלושתם עוד אין שמות (והצעות יתקבלו בברכה)... יפיוף שובב אמיתי, מתפנק, מתחבק, מלקק ומגרגר בלי הרף...
עין אחת לגמרי "לא שמישה", וגם בשניה כמעט לגמרי לא רואה. אני עדיין מתקשה להאמין שהוא עיוור כמעט לחלוטין, אי אפשר להבחין!

elpe

New member
ועוד ג'ינג'וני מדהימוני... ../images/Emo24.gif

הנה אני בפוזה אופיינית- מתכרבל ומתפנק...

elpe

New member
הנה הנסיכה- שאולי תינצל מקטיעת רגל

להזכירכם- היפהפיה הזו נדרסה וניצלה ממש בנס, הזנב והרגל האחורים התרסקו לגמרי. אמרו שתצטרך לעבור קטיעת זנב ורגל... והיום קיבלנו בשורות מעודדות מהוטרינר...
הזנב אמנם כבר אבוד (נראה כאילו עומד ליפול כל רגע) אבל הרגל כנראה תינצל!!! והקטנטונת לא תצטרך לעבור ניתוח.. אמנם קצת צולעת, אבל שובבה רצינית... מקפצצת ומשחקת בלי הפסקה!

elpe

New member
והנה הקטנצ'יק המסכנון הגיבור... ../images/Emo41.gif

הפיצי הזה לא רק עיוור לגמרי... מסתבר שלמסכנצ'יק יש מום עצבי/מוחי כלשהו... או במלים אחרות- הוא מפגר. כן, כן... לא ידעתי שיש חתולים כאלה. הוא מקסים אמיתי!!! משחק עם האחים ומשתולל, אוכל ועושה הכל.. אבל מהרגע הראשון היה ברור שמשהו בו "דפוק". הוא הולך לפעמים במעגלים, או אחורה או סתם בוהה.. מסטולצ'יק. ו... אני מתה עליו!!

elpe

New member
ותמונה אחרונה של השלישיה המנצחת!

אין ספק שזכיתי בשלושה אומללים... כל אחד וה"נכות" שלו... אבל זה רק גורם לי לאהוב אותם יותר! הם כבר נהיו כל כך מפונקים ואוהבים- אי אפשר להאמין שזה אותה שלישייה שלפני שבוע בקושי שרדה מתחת לגלגלי מכוניות... נשיקות וחיבוקים משלושת היפיופים שלי (שישמחו לקבל שמות)!

דסק

New member
elpe , הם מקסימים../images/Emo23.gif

והשחור שזה הצבע שלי, פשוט מדהים. הרבה אהבה מכולנו.

גם אני לא ידעתי שיש כזה דבר

אצל חתולים. הוא ממש מתוק
. בהצלחה איתו ועם כל האחים

atomic kitten

New member
גם החתולה שלי פגועה עצבית

ודרך אגב , היא גם שחורה. אצלה זה מתבטא בזה שאין לה שליטה כ"כ טובה על הרגליים האחוריות שלה ואין לה כ"כ שיווי שמקל - היא גם רועדת לפעמים כמו חולה פרקינסון. בנוסף אני לא חושבת שהיא ממש מפגרת אבל בוא נגיד שהיא לא ממש נורמלית... אבל היא הכי מתוקה בעולם

elpe

New member
באמת ../images/Emo35.gif את יודעת שרצו להרדים אותו

וסירבתי בתוקף. אמרתי שניתן לו צ'אנס לראות איך הוא מתפתח, ושאין סיבה להרדים. הוא אוכל, שותה, משחק, עושה צרכים בארגז- לא סובל!! אז למה להרדים?! אז החתולה שלך מסתדרת?! טוב לשמוע. מעודד. אני מקווה שהפצפון יגדל ויתפתח כמו שצריך... חוצמזה, הוא נורא חמוד כשהוא פתאום הולך בסיבובים או אחורה או סתם מנענע את הראש (כמו הבובות האלה באוטו).. וכל עוד הוא לא סובל, אלא להיפך- חי חיים מלאים ומהנים עם האחים שלו, אין כל הצדקה להרדים ממניעים אגואיסטיים. (כמו שהוטרינר אמר: "את מוכנה לקחת על עצמך טיפול בדבר כזה?!")

באמת אין הצדקה להרדים

נשמע שהוא חתלתול מתוק שיכול לחיות חיים טובים. אני מתנדבת עם אנשים מפגרים, והם אומנם לא חכמים במיוחד (
), אבל הם בהחלט מסתדרים ונהנים מהחיים. המון בהצלחה עם כולם, ובעיקר איתו

atomic kitten

New member
היא מסתדרת מצוין !

היא רצה (אמנם בזיגזג ) ומטפסת עם הרגליים הקדמיות והולכת מכות(בצחוק) עם החתול השני בלי שום רגשי נחיתות. היא חתולה מאד מאושרת. האמת שהיא ממש לא צריכה טיפול מיוחד - היא מסתדרת לבד - אם כבר זה רק יתרון, היא לא יכולה לטפס על השיש ולגנוב אוכל

איזה עיגולים ג'ינג'ים מתוקים יש לו

בצד הגוף
ג'ינג'י מהמם יש לך שם. בקשר לשמות אני בעד לואי. לא יודעת למה, אבל השם הזה נדבק לי לראש עכשיו והוא די מתאים לפשוש. או אולי בטהובן, כי בטהובן היה חירש ובכל זאת חיבר סימפוניות שלמות, והפיצי עיוור אבל לפי התיאור שלך, הוא מצליח להסתדר מצוין למרות הקשיים, וממש גיבור. זו עוד סיבה שמתאים לואי - על שם לואי ארמסטרונג, שהבריא מסרטן וניצח בתור-דה-פראנס.

elpe

New member
../images/Emo13.gif ../images/Emo51.gif

לואי... דווקא נראה לי שזה מתאים לו! אני אשאל אותו מה דעתו..

אחלה רעיון, חוץ מזה

שלואי ארמסטרונג הוא זמר ג'אז (what a wonderful world...) ואת מתכוונת ללאנס ארמסטרונג
לא נורא, שניהם אנשים גדולים מהחיים

למעלה