הגיע הזמן לשינוי

מיצו

New member
לפי הבנתי, המועדון ומי שבראשו

טוען שהעניין נבדק ושההבנות נותרו בעינן. לדעתי, יש פה בעיה רצינית.

gamgam

New member
גם להבנתי

אבל מכיוון שבפועל יש סתירה בין ההצהרות לשטח, אולי צריך לשקף להם את המצב בשטח ואם לא תהיה מהם תגובה לשקול מה הצעדים שעומדים בפנינו.

מיצו

New member
את מוזמנת לפנות אליהם בערוצים אחרים.

אני את שלי ניסיתי כבר פעמיים, זו התגובה שקיבלתי (בקושי). אבי ניסה, זה מה שהוא קיבל. מישל דור ניסה ישירות מול המשטרה, זו התשובה שהוא קיבל. את מוזמנת לדבר עם אליקו ולנסות לגרום לו לפעול יותר מזה.

מיצו

New member
זו בדיוק התשובה שגם אנחנו קיבלנו

אבל זה לא תואם את הנעשה בשטח.

דיברו פה לפני שבועיים שלושה על כך שיש לחסום את סהר דוד מכיוון שהוא מפיץ שטויות ודיסאינפורמציה. בפועל, מסתבר שהוא צודק, רק שהראש לא מודע למה שהידיים שלו עושות, או מסרב לתת מידע על כך.

אני עדיין בדיעה שאדם שנעצר ע"י שוטר בגלל רכיבה בשול ימין בעת שיש פקק ברור ומוחשי, וקיבל על כך דו"ח למרות שנסע בזהירות ולא השתולל, עליו להגיש מיד בקשה לביטול הדו"ח ולציין בפירוש את ההבנות שנמצאות בתוקף בעניין הזה. יתרה מזאת, עליו לתעד במצלמה סלולרית בצורה ברורה את היות הפקק בעת קבלת הדו"ח, ואולי אם הוא יכול גם את תפיסתם של רוכבים אחרים ע"י אותם שוטרים באותה נקודה ובאותה סיטואציה.

gamgam

New member
מפה נמחקה הודעה

שהכילה מסר אישי של אחד הגולשים ונמחקה על פי בקשתו של כותב המסר.

עם כל המגיבים סליחה. אתם מוזמנים להעלות את הודעתכם שנית מבלי להתייחס מפורשות לתוכן המסר.

gamgam

New member
התגובה שלי היתה (אינה חושפת את תוכן המסר

ולכן מעלה שנית) -

זה ממש לא מסדר את הסתירה‬,

להיפך. זה מראה עד כמה הסתירה הזו מקוממת.

ה"ראש" אולי לא יודע. אבל ה"ידיים" יודעות גם יודעות.
הן יודעות שאנחנו יודעים שמותר והן עושות שימוש בידיעה הזו שלנו על מנת "לתפוס" אותנו עושים את מה שה"ראש" אומר לנו חזור ואומר שזה בסדר.

אז או להוריד את הראש או לכרות את הידיים - אבל המצב כיום הוא ביזיון וממש לא צריך לא צריך לעבור על זה בשתיקה.

המשטרה מחלקת קנסות על מה שהודיעה שלא תקנוס, מאשררת לנו שההסכמות קיימות אבל יש "מבצע נקודתי"?
WTF - או שמותר או שאסור. והשוטרים שיודעים שאנחנו נוסעים בשוליים בהסכמה ויוצאים על זה ב"מבצע" הם לא פחות מנוכלים.

פרארי1

New member
את צודקת ועדיין לדעתי זה מסביר את הסתירה

הסתירה היא שהראש אומר דבר אחד והידיים מבצעות משהו שלכאורה בניגוד להוראותיו.
בפועל, אם הראש אומר שיש הבנות אבל לא באמת יורד לפרטים הקטנים של מה כל יד מבצעת וגם נותן אישור לידיים מקומיות לעשות מבצעי אכיפה, אז כבר אין סתירה, נשארנו עם סטירה לנו, הרוכבים, שצריכים להיזהר מהמבצעים שמתקיימים.

הנסיך.

New member
ואתה יודע מה מצחיק? איך עפו פה על סהר דויד

"הוא שקרן"
"הוא שרלטן"
"תחסמו את הטרול"

ועוד כהנה וכהנה ביטויים עלובים ופחדניים, ומה בשטח?
הבחור צדק, נרצה או לא נרצה, ולא משנה מה ההבטחות שאיזה גורמים עלומים במשטרה נותנים לגורמים שמתיימרים לייצג את קהילת רוכבי הדו"ג בארץ...

אישית, בכל מקרה, לא אפסיק לרכב על השול הימני כשיהיה לי צורך בכך, אני רק מקווה שהשוטר שיעצור אותי יהיה קשוב והגיוני

אהוד א1

New member
לא עלומים ולא מתיימרים.

התשובות מגיעות מגורמים מוסמכים.
המועדון מייצג אותך. גם אם לא טרחת לשלם 10 ש"ח בחודש עבור זה.

אהוד א1

New member
ממש לא נעלב.

המועדון לא של אבא שלי, בטח שמשטרת התנועה לא.
רק מדגיש כי התשובה לא הגיעה מאח של דוד של שכן של מישהו מהמועדון אלא מגורם מוסמך לתת תשובות. אחד שאמור לדעת מה מתבצע בשטח.

iec

New member
כולנו הבנו שיש בעיה..אבל צריך להתקדם ולעשות

משהו בנידון.

אם אנשים פה ובמועדון עשו ברור מול גורם רציני במשטרה ונאמר להם שלא עושים דו"חות אזי יש לבדוק האם זה רציני או שעושים עלינו "סיבוב" כדי להגדיל את הסיכוי שלהם לתפוס אותנו.

אם הגורמים יאמרו שההנחיה אכן בעינה-יש לדרוש לבטל את כל הדו"חות שניתנו לרוכבים שרכבו בשול ימין ...אני מדגיש-אך ורק לאלה שרכבו זהיר ולא אלה שקיבלו על הישתוללות מהירה בשול.

לדעתי,יש צורך להתחיל לדרוש שינוי בחוק לגבי העיניין של הרכיבה בשול..כמו שהבינו שיש מצב שנת"צ יכול להציל רוכבים,כך ברור שגם רכיבה איטית בשול מורידה משמעותית את הסיכון של רוכב זה או אחר להיפגע מפחיות בפקק שעוברות נתיבים כאילו מקבלים על זה כסף.

ואולי החבר'ה האלה מהפייסבוק מתניעים מהלך כזה (לא מכיר אותם) ויש לתת להם תמיכה/גיבוי/לייק... צריך לבחון את העיניין.

תחשבו לרגע על חוק בסגנון הזה:
מותר לכלי רכב בעל 2 גלגלים לנוע בשול ימין או שמאל בתנאי שהתנועה בנתיבים פקוקה בתנאי שירכב בזהירות ולא במהירות העולה על 30 קמ"ש (תגידו אתם כמה צריך..)מעל מהירות הפקק. רוכב שיתפס רוכב מהר ומשתולל בשול יקבל קנס 3000 ש"ח 10 נקודות ו-חצי שנה שלילה על תנאי. בפעם השניה שיתפס באותה עברה יקבל 5000 ש"ח קנס + שלילה לחצי שנה (הפעלת התנאי) + שלילה לשנה על תנאי ועוד קצת נקודות לרזומה שלו.

בלי עונשים לעולם לא ישרישו כלום למוח הסתום של הנהג/הרוכב הישראלי.

אהוד א1

New member
מה שמות השוטרים נותני הדו"חות?

ידוע לך מאיזו יחידה משטרתית הם?
בכנות- רכבת לאט? עלית על אי תנועה מצוייר?
אתה יכול לענות גם במסר.

izabebe

New member
זה היה שנהגתי בזהירות

אין לי שמות השוטרים כבר שילמתי את הדוח...

פעם אחת עצרתי בצד כי היה לי טלפון ואז הוא נתן לי דוח ועוד פעמיים הוא סתם עצר אותי כי הייתי ראשון בין 4 קטנועים, אני נוסע על 125 אני לא יכול ליסוע מהר

מיצו

New member
לא הבנתי

עצרת בצד כי היה לך טלפון וקיבלת דו״ח? על טלפון או על נסיעה בשוליים או על הפרעה לתנועה או מה? על מה בדיוק היה הדו״ח?

אגב, שמות השוטרים כתובים על הדו״חות. זה ששילמת לא קשור לשמות השוטרים, אם כי כמובן שכעת לא תוכל לבקש את ביטול הדו״חות.

אהוד א1

New member
125 יכול גם 100. בהבנה מדובר על 40.

על כמה רכבת?
שמות נותן הדו"ח רשום על הדו"ח. לדעתי גם היחידה שלו, שזה בעיקר מה שמעניין אותי.
על מה קיבלת את הדו"ח - הפרעה לתנועה, עצירה במקום אסור, רכיבה על השול? יש הבדל גדול. מוזר גם עניין 4 הקטנועים - אין להם בעיה לעצור גם עשרה רכבים ולתת להם דו"חות. שואל שוב - על מה הדו"ח?

iec

New member
אם נהגת בזהירות בשול ימין מגיע לך דו"ח

אם רכבת זה משהו אחר...

אתה בפורום אופנועים.

למעלה