הגיע הזמן לשינוי

izabebe

New member
הגיע הזמן לשינוי

קיבלתי בחודש האחרון 3 דוחות על הנסיעה בשול הימני...

אני לא הולך להיות ספונסר של המשטרה אשמח אם תעזרו לנו במאבק...

http://www.facebook.com/Notcriminals

תודה רבה ואם אתם יכולים תצרפו את החברים שלכם, רק כולם ביחד נצליח לשנות את המדיניות הדפוקה הזאת...

iec

New member

קיבלת 3 דוחות בתוך חודש? ומתי הבנת שיש בעיה?

בדו"ח השני? השלישי? עדיין לא הבנתם שיש כנראה קבוצת שוטרים שפועלים בניגוד למדיניות המשטרה המוצהרת?

izabebe

New member
הבנתי את כבר בפעם הראשונה

פשוט אני לא יכול למנוע מהמשטרה לעצור אותי.

h a j b i

New member
או לחלופין, סעו על הנתיב הימיני ואיך שאתם

קולטים אותם תחתכו לתוך התנועה, תעברו את הניידת ואז תחזרו לשוליים. אני אישית עושה את זה כבר שנתיים כדי להימנע מכל מפגש עם משטרת תנועה כי נמאס לי מההטרדות שנובעות מהמסוף הלא מעודכן שלהם (רשום שאני שלול).
לצערי לפני שבועיים זה לא עזר כי עצרה אותי ניידת סיור בגלל זה ועכשיו גם מהן אני משתדל להימנע.

מצד אחד ממש לא פייר אבל ....

אולי זה לא בדיוק הרעיון של השירשור אבל שיהיה

אני ממש כועס על שוטרים שרושמים לדו"ג דו"ח על נסיעה בשוליים , אולם מצד שני , אני , כאשר יש "פקק תנועה" משתדל שלא לעבור את המהירות של 40 קמ"ש

בנסיעה על השול ..... ואני לא צריך לתאר מה מהירות העקיפות שאני מקבל מרוכבים אחרים " תתביישו לכם לטוס ככה בשול כאילו זה עוד נתיב רישמי !!!!!!!!!

ממש טסים שם לפעמים מעל 100 קמ"ש , לרוכב כזה אני מיחל שיחטוף חזק (דו"ח) , כי זה ממש לא בסדר.

אז תשימו בבקשה לזה סוף - לא טסים בשול . יש לנו יתרון מצלו אותו בחוכמה ועקפו בנסיעה איטית ושקולה !

creth11

New member
הבעיה כניראה באלה שמשתינים מהמקפצה

וכמותם ההולכת ורבה.
שאני רוכב בתנועה עמוסה בערך 50-60 קמ"ש בנתיב הימני אוכפים על השוליים במהירויות הרבה יותר גבוהות כאילו זה הנתיב המהיר לדו"ג.
טפילו לא רואים שממתינה ניידת\רכב חונה בהמשך על השול מה שבכל מיקרה עשוי לסכן אותם (הסיבה למה אני על הנתיב הימני).
השול הימני הפך לנתיב המהיר לדו"ג גם שאין ממש פקק וזו כניראה הסיבה למיבצעים כאלה.
כבר קרה לי שרכבתי בנתיב ימני פנוי במהירות 80-90 קמ"ש ועקפו אותי על השול במהירויות הרבה יותר גדולות דו"ג
ראבק ההיתר הוא לעקיפה איטית של פקק ולא למסלול מהיר לגו"ד

אני כבר לא מדבר על תופעות של עקיפת צמתים על מעברי חציה כדי לא לעמוד ברמזור אדום או בצומת T מעבר למידרכה ורכיבה על המידרכה תוך גירוש הולכי הרגל בציפצופים ותנועות ידים רק כדי לעקוף רמזור, או הגדיל לעשות השליח שרכב מצומת כפר סבא\רעננה בכביש 4 על המידרכה לאורך כל כל הרחוב הראשי להרצליה רק כדי לעקוף את כל הרמזורים בנתיב (שם יש הרבה)
כדאי להרים את המשקף ולהיסתכל בראי לפעמים, אנחנו לא נישקפים יפה מהראי של החוק ותרבות הכביש, אני יודע שלא כולם כאלה אבל מספיק פינה קטנה של עובש בעוגה וכולה הולכת לפח גם עם זו תבנית של מטר.
סתכלו קצת בראי לפעמים

RIDE TO LIVE

New member
פעם הפורם הזה היה מוביל מחאה... והיום ???

כולם חזקים פה בלגחך על כל כל מי שמנסה לעשות משהו.

גם מחאת הגדרות זכתה לקבל פה גישה דומה.

iec

New member
במקום להזדהות ולהבין שיש פה בעיה,יתחילו

לבקר את פותח השרשור.

אבל הבנו שיש בעיה כשסהר דוד יצא פה בהצהרות

שהוא לא שמע/ראה/ידע על שום הבנות לגבי נסיעה בשול הימני, והוא וצוות השוטרים שלו נתנו 150 דוחות ביום אחד.
הבנו שיש בעיה שוב, כשעוד אנשים המשיכו לקבל דוחות למרות שפורסם כאן בפורום שההבנות הרשמיות עם המשטרה לא השתנו. זה שהחבר פה מקבל 3 דוחות ובוכה, זו בעיה אחרת, הבנאדם כנראה לא לומד לקח בלי קשר לכלום.
אני מציע ששוב ייבדקו ההבנות מול המשטרה, והאם כל עניין הדוחות מקובל על מקבלי ההחלטות שם. אם לא-שיצהירו על כך באופן רישמי, כולל ריענון ההבנות לשוטרים שבשטח, כולל סהר דוד אישית(!).
או שיש הבנות או שאין.

avi elbaz

New member
ההבנות עם המשטרה בעינן עומדות.

אין הנחיה גורפת לשינוי מדיניות, יותר סביר שיש פה מבצע נקודתי שאמור לחלוף.

אם הדברים ימשכו תהיה פניה חוזרת למשטרה.

NEO83

New member
היכול להיות

שזה עניין אישי של יחידה שבה יושבים סהר דויד שמנסה להראות שהוא צודק ומחלק דוחות על שמאל ועל ימין?

avi elbaz

New member
הניחוש שלך טוב כמו שלי.

בכל מקרה נשאל מי שנשאל באת"ן והתשובה הייתה אין שינוי במדיניות, מקווה שזה יחלוף. בכל מקרה אני ממשיך לרכוב בשול הימני בפקק . רוכב זהיר ולאט ומדליק מאותתי חירוום.

gamgam

New member
אני חושבת שצריך לקחת את זה צעד אחד קדימה.

אם דוברות המשטרה, בתשובה לפניה ישירה שלנו בנושא, מבהירה שאין שינוי במדיניות ובמקביל בשטח ממשיכים לחלק דו"חות אז יש פה בעיה חמורה.
"אל תשים מכשול בפני עיוור".... מצד אחד הם אומרים שלא יקנסו ומצד שני קונסים.
זה כבר מעבר לאופנוענות. זה נוגע לנו כבר כאזרחים. איך יכול להיות שהגוף שאמון על האכיפה מכשיל אותנו? (בין אם זה נקודתי ובין אם מגמה).
הייתי מאוד רוצה לראות את המועדון, שהגיע להבנות האלו מלכתחילה, והוא עדיין הגוף המייצג של הרוכבים בארץ, מבהיר מה מתרחש.

למעלה