הגיע הזמן לקצת סדר.

הגיע הזמן לקצת סדר. ../images/Emo23.gif

חוקי הפורום
(אם תרצו וגם אם לא!)
על סדר הפורום: - לא לפתוח הודעות חדשות, אלא אם מדובר בנושא חשוב שלא הוזכר בעבר בפורום. ("לא הייתי בפורום הרבה זמן" לא ייתקבל כתירוץ!). - את השירשורים שלא קשורים למייקל משרשרים לשירשור ה-
- לא לנצל"ש שירשורים חשובים. - אסור לקלל את חברי הפורום. - אסור לפרסם תמונות פורנו. - אסור להציף. - לשמור על האוירה הנעימה בפורום.
על זכויות יוצרים: - אסור לפרסם הורדות עם לינק ישיר אלא רק לאתר שבו מפורסמת ההורדה. - פירסום של הורדות לא חוקיות עם התירוצים "אין לזה אתר" "זה על השרת שלי" יימחקו. - אם לאחר המחיקה הגולש יפרסם שוב את ההורדות הוא ייחסם מהפורום. אם אתם מעוניינים בכל זאת לפרסם את ההורדות אללו, אתם מוזמנים לשלוח מסר לרונן, והקישורים אללו יפורסמו כאן.
"אמאלה כמה דברים אסור, אני מרגיש כמו בבית כלא. מה כן מותר?
"
מותר: - לפרסם חדשות עם קישור מאיפה הן נלקחו. - לדבר בכיף עם חברי הפורום. - להכיר אנשים. - לפרסם מספרי איסיקיו ואימיילים. - לשרשר צחוקים שלא קשורים למייקל, לשירשור
. - לבכות למנהלים. - להכין פעילויות לחברי פורום. - לקבוע מפגשים. - וכמובן לדבר על מייקל.
דברים נוספים שכדאי שתדעו: - בכל יום ראשון מתפרסם עידכון פורום. - מידי יומיים שלושה, מתפרסם שירשור
- האתר של הפורום, ושל המועדון - www.MichaelJackson.co.il ההודעה הזו תווסף לטאג ליין.

TBMJF

New member
../images/Emo31.gif בווווווזזזזזז על תפוז../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

../images/Emo45.gif

אוריתי, דבר נוסף: כל חמישי(מלבד היום-אני עייפה ופצועה אחרי המפגש) מתפרסם הטור השבועי שלי!!
*גאה בעצמי* הטור יגיע מחר +
תוצאות החידה!!! אפרופו טור...אנשים
מה עם המסרים שלכם לפינת המסרור
מי שמעוניין, עד השעה 16:30 אחרי הצהריים מחר, אפשרי לשלוח לי מסרים לחברי הפורום, שאתם מעוניינים שיתפרסמו בטור בכל דרכי התקשורת האפשריים: אייסי:173482446 מסנג'ר:[email protected] אימייל:[email protected] או במסר אישי... (נ.ב לאוריתי
- מצטערת על הניצלוש, לא מצאתי שרשור אוף-עצלנייה..)

heartbreaker 22

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo159.gif

סוף סוף....עכשיו לא הייו כאן אי הבנות.. אחרי שהכול מוסבר מסודר...

VAMPhantom

New member
צריך להוסיף עוד דבר:../images/Emo8.gif

אסור- לריב על חוקיות נישואיכן למייקל, בנות
תודו שזה כבר הספיק כל הריבים מסוג זה,לא?

The MoonWalker

New member
../images/Emo45.gif... רק עם דבר אחד אני לא מסכים.

כמו שאתם יודעים, אני נגד פתיחת הודעה, אבל לא עד כדי כך... אפשר להשאיר את זה קצת יותר פתוח ממה שכתבת...

למעלה