הגיע הזמן להציג את עצמי.

murderdoll123

New member
הגיע הזמן להציג את עצמי.

אני חורף. אני מנגן בסביבות ה-3 שנים (משתדל להיות רציני סתומרת 3 שעות מינימום של נגינה ואימון ביום). הציוד שלי לא מי יודע מה אבל טוב לי איתו, יש לי גיטרה קלאסית אדמירה פאלומה, וחשמלית איבאנז אר ג'י 470 שנת ייצור 2001, מגבר פנדר צ'מפיון 30 וואט, ופאדלים בלה בלה בלה גם איבאנז קורוס פלנג'ר וסמאש בוקס. אני כותב כבר 5 שנים בערך ומלחין 2תיים...אף פעם לא הופעתי בנגינה (משפחה ואירועים משפחתיים ובצפר זה לא נחשב!
) עם השירים והסיפורים הקצריים וכל השאר הופעתי כמה פעמים ואני מאוד מוכר בקטע הזה לפחות באזור שאני גר והערים מסביב...סתם מלא אנשים מכירים אותי ומרכלים עליי שאני זונה וכו' וכו' אבל חפיפ זה לא הנושא!! טה כן אני גם שר (כמו צפרדע באקסטזה) אבל שר ומתאים לי לשיר את השירים שלי שהם ד"א מצויינים
אתם כבר תראו שאני בנאדם נורא צנוע ומוכשר. אבל לא מאלה שמזלזלים באחרים אף פעם. אמממ כן אני בן 17 עשריי וחצי ככה ויש לי הרכב עם מתופף מוכשר אבל הראש שלו קצת ב"עננים" וזה דפוק...ובאסיסט וכו' וכו'. טוב מספיק זיינתי את השכל! אני ישמח אם תקבלו אותי לפורום שלכם שנראה דווקא די סבבה חוש הומור והכל...חמים כזה.... זהו חורף

murderdoll123

New member
תודה, תודה לכולם ../images/Emo13.gif

על קבלת הפנים החמה... רגע....זה רק נדמה לי או שכולנו פה רק גיטריסטים? (ד"א יש לי גם נסיון של 3 שנים נגינה על קלידים, לא מי יודע מה כי למדתי לפני שנים והספקתי לשכוח,ו-17 שנות אימון ונגינה על העצבים אבל משום מה אף אחד לא מחשיב את זה ככלי שצריך להשתמש בו בלהקה )

Hendrixon

New member
ממש קוראים לך חורף../images/Emo35.gif

אני גם מקשקש בקלידים מדי פעם

Vintage

New member
נראה ככה...

אני הכרתי ענן פעם , זה שם משעשע משו...

murderdoll123

New member
נוווווווו....

דיייייי....אני ממש יושב ובוכה עכשיו....סתם סתם
כן ממש קוראים לי חורף. חורף.

Katarzis

New member
איזה שם מגניב! ../images/Emo9.gif

עכשיו חסרים לנו בפורום קיץ ואביב. אביב לא יהיה קשה למצוא, קיץ אני מכיר (בעקיפין) רק אחת.

שלום שלום!!!

אגב יש פה הכל!!! אני עצמי באסיסט!!! אתה עוד תראה שירשורים על צל'ו חליל וכו'

electricGirl

New member
טוב זה ישמע נורא פלצני אבל

יש לך את השם הכי מדהים ומיוחד ששמעתי בארצנו הקטנה. וחוץ מזה, הציוד שלך בסדר גמור יחסית לשלוש שנים, אפילו טוב מאוד.

murderdoll123

New member
יא תודה ../images/Emo13.gif

איזה חמודים אתם....גם אני אוהב את השם שלי.... לא בעיקרון אני אוהב את הציוד שלי חוץ מהמגבר שהוא טוב לג'אמינג אבל לא שווה הרבה בחוץ...למרות שבד"כ אין צורך במשהו מפוצץ....הגיטרה לא מושלמת...היא לא קלה כמו אחרות של איבאנז ויש גיטרות אחרות עם קלין יותר יפה לדעתי ועדיין אני מאוד אוהב את הצליל והמראה שלה, והיא פשוט הייתה הפנטזיה שלי...אז עבדתי וקניתי בסופו"ש. רק דבר אחד מעצבן בטירוף, גשר צף אני שונא גשר צף ולהחליף לה מיתרים זה יוצר כזה סיפור עם הכיוון שלה כי זה ממש לא קל לכוון את הכל כמו שצריך בה, מצד שני ברגע שמכוונים אותה היא שומרת על הכיוון להמון זמן. זה תכונה כזאת שלי שתגידו לי "ילד אתיופי" ואני יתחיל לדבר על אותו דבר שעה ולבלבל במוח כי זה החלק הסאדיסטי שבי שגורם לי לרצות לאנשים תמימים שיש להם עוד מליון דברים לעשות לשבת ולקרוא הודעות בלי שום כיוון הגיוני
ככה אני....במציאות אני שקט בד"כ...ומעדיף לדבר עם הגיטרה או דרכה...

wiz

New member
../images/Emo24.gif ברוך הבא ../images/Emo70.gif ../images/Emo39.gif

Kfitzi

New member
ברוך הבא!!! ../images/Emo24.gif

מקווה שתהנה תלמד ותלמד דברים חדשים בפורום הזה... יובל.

למעלה