הגיע הזמן להמשיך הלאה...

Murigan

New member
הגיע הזמן להמשיך הלאה...

מתנדבים יקרים

לאחר שנתיים וחצי בתפקיד אני ממשיכה הלאה ונפרדת מתפקידי כמנהלת מוצרי הצ'אט והבלוג טיוי.
הגעתי לתפקיד לפני שנתיים וחצי ועבדתי בצמוד לכל אחת ואחד מכם.
נהניתי מאד לעבוד בחברתכם, הכרתי אנשים מדהימים שלא יצא לי "לעבוד" איתם לפני כן.
רבים יכולים ללמוד ולהתקנא בקשר החברי והדאגה שנוצרה בנינו - משפחת הפוליסים. אני גאה להיות חלק מכם.
אני מבקשת להודות לכל אחד ואחד מכם על ההשקעה הרבה מזמנכם ומחייכם, על המסירות, על האיכפתיות, השיתוף והנתינה.
תודה מיוחדת על ההשקעה מזמנכם ומכספכם על מנת שהבלוגטיוי יהיה הטוב ביותר, על שיקול הדעת, על הסבלנות והסובלנות ועל האווירה המדהימה.
תודה על כל זה ועל מה שעתיד לבוא
תודה מיוחדת לאיל שעבד איתי בצמוד בשנתיים וחצי הללו, תמך טכנית וסייע לי בכל בעיה שנתקלתי, תוך אמירת המילים הנכונות בזמן הנכון. לולא עזרתך לא הייתי מצליחה בתפקיד. תודה לך :)

לעניין הבלוג טיוי

הבלוג טיוי הישראלי יעבור לניהול הבלוג טיוי העולמי. פוליסים שירצו להמשיך בהתנדבות יוכלו לעשות זאת כמנהלים בצ'אט
תפוז ממשיכים לראות בכם מנהלי ומובילי הקהילה.
מיטל, מנהלת הקהילות בתפוז, תמשיך להעניק מענה במידת הצורך ואף תשלח אליכם מייל בעניין בהמשך.

אני לא נעלמת. אני נשארת אתכם
אמשיך להיות מתנדבת, כפי שהיה בשנים הקודמות ואנחנו אישית לא נפרדים :)
לעת עתה המייל שלי ישאר [email protected]

נתראה במפגש הקרוב
אוהבת אתכם

אתם מדהימים
תודה על הכל
אופירה

BlogTV Police30

New member
מספר מילים

|4ואו!!
הפתעות הם כמו גלים בים ....לפעמים מכים כשאתה לא מוכן וכל פעם שחושבים שעברנו את הגל הכי גבוה מגיע אחד יותר חזק ויותר גבוה ומשאיר אותנו משתהים וקטנים ...

אני מוכרח להודות שאני מופתע מהמהלך ...
יש לי זכות גדולה להתנדב בתפוז תחת שרביטה של אופירה
בתקופה הזו זכיתי ליחס חם, תומך מאוד, מבין ובעיקר לאנושיות בלתי רגילה
אופירה בקסם רב ובהרבה סבלנות ידעה תמיד להיות שם במקום שאנשים צריכים.יצרה איזון טוב במקומות שדרשו זאת .
בצאט ובבלוג נתקלים בהרבה מקרים לא נעימים מצד גולשים שמשפיעים בצורה כזו או אחרת גם עלינו השומרים.
אופירה ידעה כאמור בחן רב לנטרל את הקפריזות המוזרות של הגולשים ולשמור על קור רוח שגם אותי מאוד הרשים
אופירה יקירה מה אגיד לך? תחסרי לי באופן אישי מאוד מאוד ואני בטוח שגם להרבה הרבה אחרים
אני מודה לך על האמון ,היחס החם והתומך ומעבר להכל על האנושיות והרגישות הרבה שהפגנת כלפי כולם

שמרי על קשר

אוהב וכבר מתגעגע

BlogTV Police32

New member
אז ככה...

אני מכיר אותך כבר כמעט עשור ידענו עליות מורדות ביחסיינו אבל מה שאני לוקח ממך זו את הציניות ההתמדה והחוסר התפשרות להרבה דברים מורכבים וגם אני חושב לאורך השנים למדנו המון אחד מהשניה אבל באמת היית עבורי חברה טובה תמיד תודה על ומה שאת היה לנו ולי רווח נקי גם לגלוש וגם ל.... עצבן אותך ואיתך חח מת עליך שמרי על קשר

BlogTV Police34

New member
ב ה צ ל ח ה

נו טוב .. היה כיף .. ל... "פנטז על חתולה" .. בהצלחה בהמשך הדרך ..

syrus

New member
פרידות פרידות

אופירה יקירה,

ומאחר ואני קצת יותר מאורע בפרטים, ומאחר שאני גאה מאד בבחירות שלך ובדרך הניהול שלך של הצ'אט, ואין ספק שעשית פה דברים יפים וחשובים, אז אני יודע להגיד בלב שלם שמדובר בהפסד גדול לתפוז בכלל ולמערך הצ'אטים בפרט.

את יוצאת לדרך חדשה, ואני מאמין שהכל מלמעלה וככה זה צריך להיות.
היה לי לעונג לעבוד לצידך בתקופה הזו, אין ספק שתמיד הייתה שם האוזן הקשבת והחשיבה על הגולשים והשומרים בכל עת.

המעבר של צ'אט תפוז לפלטפורמה של אינווק (טוטאל צ'אט) משאירה אווירה קלה של חוסר וודאות ודרך לא פשוטה הלאה אל הצ'אט החדש הן מבחינת הגולשים והן מבחינת המתנדבים.
אני יכול להגיד לך בלב שלם, שהייתי יכול לעזוב כאן בלב שקט כי ידעתי שיש על מי לסמוך ושהמקום נמצא בידיים טובות... זה רגע לא פשוט עבורי ואני בטוח שגם עבור שאר החברים שלנו כאן, השומרים.

יצא לנו לדבר לאחרונה קצת יותר מהרגיל בכל הנוגע ללבטים שלך ועל כל מה שיש לך ולי על הלב... אני די משוכנע שהפרידה הזו תעשה לך רק טוב ואני יודע כמה קשה לך להשאיר מאחור צוות פועל, חי, נושם ובועט שיודע דבר או שניים על צ'אטים.

אני אאחל לך ים של הצלחה ושתדעי שתמיד יש לך חבר לפנות אליו בכל דבר, ואני גם שמחתי להכיר חברה לכל דבר.

שיהיה המון בהצלחה

איל

BlogTV Police35

New member
אופירה

כמו שאמרתי לך בטלפון, אני עצוב לשמוע על הפרידה שלך מתפוז, ומאחל לך הצלחה בהמשך דרכך. אני רוצה להודות לך על הסבלנות וקור הרוח בניהול הבלוג טיוי והצ'אטים, בהתמודדות עם גולשים בעייתיים, ובעיקר על האישיות הנעימה שלך ובטיפול בנו המתנדבים. אני משוכנע שנמשיך להתראות במפגשים, כך שזו לא באמת פרידה.

BlogTV Police23

New member
פאי

"יש אנשים שנכנסים אל חיינו וגורמים לנשמה שלנו לרקוד.
הם מעוררים אותנו להבנה חדשה בלחישה של חוכמה.
יש אנשים שעושים את השמיים דבר יותר יפה להסתכל עליו.
הם נשארים בחיינו ומשאירים טביעות אצבעות על הנשמה שלנו"

גאיה

BlogTV Police37

New member
לאופירה היקרה ולשאר צוות הפוליסים .

אני רוצה להודות למנהל/ת אופירה , ואייל על האחדות והשיתוף פעולה בניהם ולנו כמובן , אין מילים בפי להודות כמה אתם תותחים !!!
כל צעד , כל חשיבה , כל פעולה , הכל בשביל שלנו , ולכם יהיה טוב !
על המעבר מהבלוג TV הרגיל לבלוג TV העולמי , ובכל זאת הובלת אותנו להמשך התנדבות ולא וייתרת עלינו , אני מודה לך מקרב לב על החריצות וההקרבה בשביל שלפוליסים יהיה המשכיות ממעבר הבלוג TV הרגיל לבלוג TV העולמי .
בשנתיים וחצי אופירה הספקתי להכיר מנהלת אהובה , חביבה , נחמדה , עקשנית , וכמובן פוגעת בול במטרה !!
אני רוצה להודות לך על תפקידך היותך מנהלת מוצרי הצ'אט ובבלוג TV בתפוז . תמשיכי לתת מעצמך מעל ומעבר בכל נושא כלשהו שקשור לתחום הנ'ל .

תודה לכם ! מי יתן וירבו אנשים כמוכם בעתידה של תפוז אנשים !

אוהב אתכם , שלכם

שוטר 37 ( בדימוס ) - יגל !

כמובן שאמשיך להתנדב בכל תפקיד שיוצב לי בהמשך .

שיהיה שבת שלום לכולם ולכם .

BlogTV Police20

New member
לאופירה היקרה ולכל החברים בתפוז

אופירה היקרה, תודה רבה על השיתוף פעולה והמסירות שלך לתפקיד. בשנתיים וחצי האלה (
הזמן עף מהר) ניהלת את המערכת בצורה הטובה ביותר והמשכת את דרכם של קודמייך בתפקיד הלא קל והלא פשוט הזה תוך כדי התמודדויות לא פשוטות מול כל המערכת והגולשים בעיקר. תודה על כל המפגשים המושקעים והטעימים שאירגנת לנו ונתת מכל הלב והנשמה מעבר למה שתפוז הקציבו לך.
מכל הלב בהמשך דרכך, אין לי ספק שלכל דרך שתפני את תצליחי!!!

אני מתנדב פה בתפוז כבר כ- 6 שנים (מה 13/11/2005 ליתר דיוק) ומאז שנכנסתי כמתנדב המערכת עברה המון שינויים, אם זה בהחלפת המנהלים ואם אלה שינויים טכניים במערכת.
לאחר 6 שנים החלטתי להיפרד ולסיים פה את חלקי במערכת תפוז, אני מרגיש שמיציתי ואין לי את הזמן הפנוי כמו בעבר לתת למען המערכת.
אני רוצה להודות לכל אחד ואחת מכם על השיתוף פעולה, תודה רבה לכל המנהלים בעבר ובהווה על האמון שקיבלתי. הכרתי פה המון חברים טובים ויקרים ואני אשמח
להמשיך לשמור על קשר גם מחוץ לתפקידי פה במערכת.
לפני שאני נחסם סופית מהפורום הזה (אני מקווה מאוד שהוא לא ייסגר ויתאפשר מידי פעם לדפדף בו בהודעות מהעבר ולהיזכר) אני רוצה להזכיר פה את את החבר היקר שלנו ניסים (ניסו) ברכות ז"ל שהיה מתנדב מאוד יקר פה ונפטר טרם זמנו ממחלה קשה, אני לא שוכח אותך, היית חבר יקר ואהוב פה על כולם. יהי זכרך ברוך
.

בהצלחה לכולכם בהמשך ובהצלחה לתפוז בדרך החדשה!!!!
שנה אזרחית טובה לכולם

נאור

syrus

New member
נאור אתה מדהים

ריגשת אותי מאד!!!

אין ספק שאחד התותחים שלנו פה (נאור) עשה מהלך קשה ואני רוצה באופן אישי להודות לו על התקופה שהיה (בעצם, בכל התקופה שלי) ותיפקד כפוליס בכיר מאד!!

אני אוהב אותך באופן אישי,
שיהיה המון בהצלחה
איל

Murigan

New member
מצטרפת לאיל

בהחלט ריגשת נאור, אתה מדהים ותודה לך שתמיד היית שם בשבילי ובשביל כל הפוליסים.
תודה על מה שאתה
שיהיה המון המון הצלחה וכמובן שאנחנו לא מתנתקים

Murigan

New member
תודה לכולם

ריגשתם אותי עם המילים החמות
אוהבת את כולכם

למעלה