הגיע הזמן להגיד שלום

drz400e

New member
הגיע הזמן להגיד שלום

אחת עשרה שנים וקצת

עם השנים , אני עסוק פחות ופחות בלהיות ישראלי בקנדה , ולכן אני חושב שאני צריך להעביר את השרביט למי שכן
. אני חושב שהפורום כבר לא מה שהיה , בגלל שלי אישית יש פחות ופחות מה לתת לו. רק לנטר אותו זה לא ממש זה , צריך טיפה יותר .

לשמחתי ,סתיו - ״מהמושב לקנדה ״ , מנהל פורום ״עוברים לקנדה״ , הסכים לקחת על עצמו את המטלה , ואני עוזב. תודה סתיו על האקסטרא מאמץ .

היה סבבה , ותודה לכולם , במיוחד למי שפה כבר מההתחלה , ולמי שהפכו לחברים גם בחיים הלא ורטואלים.

אני עדיין כאן , ואם אוכל , אשתתף ואתרום כמה שאוכל , הפעם ככותב רגיל מין השורה.

אז יאללה ביי

Angel45

New member
עד שהתרגלתי אליך אתה עוזב ?

בהצלחה בכל מה שתבחר לעשות

דודו, רבים מאיתנו חייבים לך תודה ענקית, באתי לכאן ב 2005

וזה היה ביתי מאז ועד היום. המעבר שלנו לקנדה, היה חלק יותר, ומפחיד פחות בזכות הפורום שהיה גם תחליף מסויים לחברים ולמשפחה שהשארנו בארץ ובוודאי מקום לקבל עצות, ואחר כך גם לתת.
אני אעשה הכל כדי לשמור על יציר כפיך לאורך השנים הבאות, כדי שיהיה בית לישראלים בקנדה, בית שהוא יותר עמוק, יותר אמיתי ויותר משמעותי מתחליפי הפייסבוק שלא באמת מגיעים לרמת הדיונים שניהלנו פה בעבר וננהל בעתיד.
מגיעה לך מלוא ההערכה, על שנים של השקעה.
אני לא אומר לך שלום אלא רק להתראות ובקרוב, ואני מניח שמיום ראשון, באופן רשמי יילך האדום, יבוא הכחול, ותחל תקופה חדשה.
ולכולם אני מאחל דיונים פוריים ושרשורים שבהם יש בעיקר כבוד לכל דיעה הראויה להישמע ברוח של סובלנות וחופש ביטוי.

להתראות ותודה על הפקדת המפתחות בידיי.

פורטי40

New member
תודה, דודו

על ניהול יעיל, הוגן וחסר-יומרות של הפורום.
כל טוב לך ולמשפחה
ממני וגם ממנו

dannyk27

New member
תודה רבה לשניכם

אכן מכיר אישית את ההרגשה. רובנו עם השנים נהפכים ליותר קנדיים אם כי אי אפשר להוציא את "הישראליות" מאיתנו. כך ועם ההתעניינות ההולכת ופוחת בהליכי ההגירה והקליטה גם אני פחות ופחות כותב, אם כי בהחלט מתענין וקורא.

בהצלחה לשניכם.

לא רק 11 שנים. ויותר

התחלת מכלום.
קומץ אנשים, בסיס. והוכחת לאורך השנים שאתה ראוי לשאת את הפורום על גבך. ועשית זאת. גם כשלא היה זמן, גם כשלא היית בעיר . בטוב , ברע, בכיף ובשימוש מחק.
עברת אין ספור למוטצית חווה בר און. כמעט תמיד בכבוד. ועל כך צל"ש מיוחד.
היה טוב.
בהצלחה בהמשך הדרך.
וניפגש כבר במקומות אחרים.
תודה תודה תודה.

sagi dekel

New member
תודה לך על הפורום שעזר לי רבות.

אם במהלך ההגירה ואם לאחר הנחיתה .

למעלה