הגיע הזמן לבחור שירים של התחלה וסוף למצעד

הגיע הזמן לבחור שירים של התחלה וסוף למצעד../images/Emo70.gif

תזכורת: ביום שלישי ה-29 בדצמבר בין השעות 15:00-17:00 נערוך בשיתוף התכנית "ציפורי שיר" ברשת ג' מצעד שירים בסימן התחלות וסופים. אתם הצעתם בהמוניכם שירים עבריים בנושא ומתוכם העלינו 50 לגמר. עכשיו הגיע הזמן להצביע ל-24 השירים הסופיים שיככבו במצעד! החל מהיום ועד ל-27.12 בשעה 12:00 נזמין אתכם להצביע לעד כ-10 השירים הנבחרים שלכם דרך הלינק הבא: http://www.tapuz.co.il/reshetgimel שימו
: ניתן להצביע פעם אחת בלבד מכל יוזר, עד ל-10 שירים לכל היותר. אז קדימה, הצביעו. וזכרו: כל סוף הוא תמיד גם התחלה... של מצעד חדש

Princess Lotta

New member
בושה! איפה כמו בהתחלה של ירדנה ארזי?

מתה לחיות? אישה חדשה? יש ונדמה?

זה מצעד ירדנה ארזי?

לא חושב....יש עוד מלא אמנים שמגיע להם להיות מיוצגים במצעדים האלה.

Princess Lotta

New member
לא, אבל היא זמרת בולטת מאד ואם שיר כמו

"יש ונדמה" לא נכנס, זה סוג של תעודת עניות לטעמי

כבודה של ירדנה במקומו מונח

אני בטוחה שבמצעדים הבאים היא תזכה לייצוג של כבוד. בינתיים יש במצעד שירים לא רעים בכלל. אני מודה שהיה לי קשה לבחור רק עשרה.

Purple Mushroom

New member
../images/Emo45.gif הצבעתי

היה באמת קשה לבחור. שירים חזקים בעלי משמעות, שליוו אותי בעשור האחרון. את "הקיץ האחרון"
של שפיות זמנית, רציתי לשיר פעם באודישן של "כוכב נולד"
. :)

lexigali

New member
מה בדיוק הקשר של

"פנקס הקטן" לסוף/התחלה? כמו כן, לא יזיק לעשות הגהה על ההודעות -גם כאן, וגם בדף הדירוג. כדאי גם להקפיד בשידור להשמיע את הביצועים שהגולשים בחרו ושפורסמו בדף הדירוג ("ערב מול גלעד" בפעם הקודמת, למשל). איטס אונלי פייר. חוץ מזה - יופי של יוזמה ופרויקט!

../images/Emo140.gif תודה רבה על המחמאות לקסיגלי

צוות תפוז ועורכי רשת ג' אכן עושים בוחרים את השירים שצויינו כאן בקפידה ובמלא תשומת הלב. אם חושבים על זה לעומק, פנקס הקטן הוא בלוז מדהים על סיפור אהבה כושל שנגמר במוות. תחשבי רגע על הסיפור של אותו נער מעלית המאוהב במלכת הריקודים, שנענית לחיזוריו רק לאחר שהיא הופכת לנכה. היא מנצלת את אהבתו אליה ולבסוף, לאחר שהכה במוט ברזל את זה שגרם לנכותה הוא מובל לסופו הטראגי על כסא חשמל. השיר הזה בהחלט מדבר החמצה, על אהבה חד צדדית, על גורל אכזר ובעיקר על סוף, סוף טראגי. מקווה לראות אותך כאן בהמשך

lexigali

New member
תודה, חגית, אבל בחיאת,

אם כך, אפשר להתאים כל שיר לסוף/התחלה. זה שזה שיר נהדר וסיפור "מדהים" (אכן סיפור מוצלח, של דיימון ראניון, אגב), זה ממש לא רלוונטי. אם הולכים על נושא, מן הראוי להקפיד שהשירים שנבחרים יהיו כמה שיותר רלוונטיים.

למעלה