הגיעו ציוני מועד חורף...

DR ART

New member
הגיעו ציוני מועד חורף...

מאיפה אני יכולה להשיג שם משתמש וסיסמא? בבית ספר אף אחד לא עונה...

יעלד12

New member
אני מנסה ליצור איתם קשר בטירוף...

לא שיש איזה סיכוי שהוצאתי ציון טוב במתמטיקה, אבל זה סתם מלחיץ אותי וגם- אין לי ממש כוח ללמוד לפסיכומטרי. אני הולכת להקיא כבר מאנלוגיות יעל

michaelmanr

New member
משהו הצליח לקבל תגובה מהמוקד?

אני יושב עליו 3 שעות רצוף וזה עמוס... משהו הצליח ליצור קשר אתם?

היום אסור ללמוד

יום לפני הבחינה זה רק עושה דה מורליזציה. אז היום אפשר להרגיש טוב עם החוסר בלימודים וברצון. אם כי אני אישית חייבת להודות שזה רק מכניס לי מחשבות על הבחינה... תתרכז במספרים *740* *740* *740* אמן אמן

wolfv

New member
חחח הבהרה - לי כרגע יש רק 721

אבל גם אם היה לי 740, זה לא היה מביא אותי רחוק עם הבגרות 106 שלי... נראה לי שפחות מ760 לא מדברים איתי בשום מקום חוץ מBGU. טוב נו, אז נוציא 760 :)

מתי אתה ניגש?

אני מחר :S :$. אתה גם משפר בגרות במקביל? אבל הבגרות שלי קצת יותר גבוהה, אז אולי אפילו 721 היה מקדם אותי לאנשהו. אבל אני כה מאותגרת פסיכומטרית... המון בהצלחה עם ה 760 (הלוואי גם עליי!)!

יעלד12

New member
אני מכוונת ל- 740 וצפונה

אתמול היה לי חלום בלהות שאני מאחרת לראיון בבאר שבע. ויש שם המון אנשים שיושבים על ספסלים בחוץ ומחכים ואז אני מגיעה ואומרים לי- "יעל? היית אמורה להיות כאן לפני שעה." נשבעת לכם. איזה לחץ... הפסיכומטרי שלי ביום שלישי, בבר אילן, איפה שעשיתי אותו פעם פעם כשהייתי בכיתה י"ב, אני מקווה שזו באמת סגירת מעגל ואני בחיים לא אצטרך ללמוד את הזוועה הזאת שוב. בברכה חג שמח יעל

wolfv

New member
740 וצפונה נשמע לא רע בכלל...

ואת חושבת שלך היה חלום הזוי? אני חלמתי היום שמישהו הביא לי נחש, וזאת הייתה המתנה הכי זוועתית שקיבלתי אי פעם. פשוט כל היום רצתי אחריו וניסיתי למנוע ממנו להכיש אנשים. מה שפסיכו' עושה לך לראש...

יעלד12

New member
זו כנראה היתה שאלת הגיון ../images/Emo8.gif

שהפכה ליציר המציאות.

wolfv

New member
מחר... מחר... מחר...

בגרויות כבר שיפרתי פה ושם, וכנראה שבקיץ אצתרך שוב...

כבר 3 ימים

אני אאוט לגמרי. עשיתי דברים מזעזעים כמו לרקוד (דברים שהם לא סלסה) לצאת עד 4 בבוקר, אין ספק שהחרפון מסיר ממני את החנוניות :(. מקווה גם ל 740 צפונה... אם כי מהלחץ בטוח זה לא יקרה :( בהצלחה לכולנו מחר!!! ואם לא נבכה יחד במפגש הפורום!

יעלד12

New member
אני בחירפון לגמרי

הורדתי שירים משנות ה- 80 והתחלתי לרקוד עם עצמי בחדר זוכרים? שולה של "אטרף"? (או שאני זקנה מדי)....

יש דברים שהם לא עניין של גיל!

שירים משנות השמונים מעולים בכל גיל!!! אני אישית לא לומדת כל היום היום! אני לבד ולהתחיל הלרגיש אשמה או שכולם ככה?

אם את נבחנת מחר

אז אסור לך ללמוד שום דבר היום. ממש אין לך מה להרגיש אשמה. היום שלפני הבחינה אמור להיות מוקדש למנוחה ורגיעה, כדי שתבואי כמה שיותר מפוקסת לבחינה.

למעלה