הגיעו מים עד נפש!

immortalus

New member
הגיעו מים עד נפש!

לאחרונה אני שם לב למגמה ממש מגעילה פה בפורום להאשים את הציר בכל צרה שנופלת - מילא, איך שבא לכם. אבל מה שבאמת מטריד הוא שאנשים מתחילים לצאת בהודעות ממש מגעילות בסגנון של "מישהו מהציר פרץ למדינה בברית שלי, בבקשה לשחרר". אני לא הולך לשקר, הציר לא צדיקים. כפולות יש כמעט לכל אדם במשחק - גם בציר יש. עובדה. אנשים עם פה גדול יש בכל מקום - גם בציר יש. עובדה. עברייני מקלדת יש בכל מקום - גם בציר יש. מצער. אבל מה ההאשמות האלו על שימוש בסקריפטים ופריצות? זה כבר גובל בהוצאת דיבה! באופן גורף, אני מבטיח לכם אישית שזה לא קיים! בטח שלא ביודעין של ההנהלה! גם אם יש מישהו שנכלל בשורות הציר שמריץ להנאתו סקריפטים, או פורץ למדינות, הרי שהוא עושה אתזה בשקט, ובאין יודעין - בטח שלא בשם ציר האמון! אם יתגלה מקרה כזה - תהיו בטוחים שהעונש יבוא, והוא יהיה חמור!!! בכל מקום יש אנשים שלוקחים את המשחק קשה. אני בטוח שבכל ברית גדולה יושב לו איזה רמאי או שנים שמריצים סקריפטים ופורצים למדינות. הם לא עושים אתזה בשם הברית, הם עושים אתזה להנאתם המעוותת. רק בראשון ראיתי את המקרה היחיד שמישהו מתרברב לו על פריצה בפורום של הברית, ובמקרה של עמית מ-DFA ז"ל, שבאופן גורף התרברב בתפוז שהוא פורץ למדינות (למרות שלדעתי הוא היה סתם נאד נפוח וחסר יכולת אמיתית). כפי שכבר הבננו, הציר לא שם קצוץ על 'דעת הקהל' בפורום הזה, אבל למען האמת לי כבר פשוט הגיעו מים עד נפש! מה אתם חושבים, שאתם כאלו צדיקים? רק היום גילינו מקרה שנפרץ משתמש של מנהל אצלנו בפורום ברית ההנזה! היום בשעות המוקדמות של הצהריים החלפתי ידנית סיסמה למשתמש פרוץ! באנו להאשים את השף? לא! באנו לבכות בפורום? לא! למה? כי זה יכול להיות כל אחד, מכל מקום! תכניסו לכם אתזה לראש! אנחנו משחקים במשחק הזה בחוקים שלו! אולי השיטות שלנו לא נראות לכם, אבל הן ליגיטימיות מבחינת חוקי המשחק (למעט כפולות, אבל תעשו טובה, למי אין כפולה בימינו?). אנחנו לא פורצים, ואנחנו לא מריצים סקריפטים. שיהיה לכולכם לילה טוב.

immortalus

New member
נ.ב למי שלא הבין, ההודעה הזו בתגובה

להודעה המצורפת. לפניה היו מספיק כאלו, זה פשוט היה הקש ששבר את גב הגמל.

שתה כוס מים תספור עד עשר ותירגע ../images/Emo13.gif

זה רק משחק מה התחלתם לקחת רציני אז אומרים שהציר אשם..אז אומרים למי אכפת מה כל ילד שחושב את עצמו לגבר מאחורי המקלדת חושב אוקצור תתעלם וזהו אה ועוד משהו לפני סיום:חפירהההההההה

immortalus

New member
...

בקשר לחלק הראשון: באופן גורף לא מזיז לי מה אנשים חושבים. הבעיה היא שהם מתחילים לייחס אלינו פעילות שבאופן כללי יכולה להחשב כפשע (כן כן, חדירה לפרטיות וכד'). חוץ מזה - אתם רוצים להשמיד את הציר - תבוסמו. אתם רוצים להאשים את הציר במתאבדת ללא כתובת - תצטרפו למועדון המעריצים שלנו! אבל זה כבר יוצא מגבולות המשחק, וכאן זה כבר מתחיל להפריע לי! בקשר לחלק השני: תתרגל.... אתה מוזמן לחפש הודעות שלי בפורום, אם תמצא הודעות לא-חפירה, אז לפחות תגיע למסקנה שהן מיעוט נרדף
אני לא שולט בזה...

get low

New member
מזכיר לי משהו

אולי את התקופה שבה כל מדינה שנתפסה, האשימו את RRA בשימוש בסקריפטים. לא נעים, נכון? העניין הוא, שבעניין הסקריפטים, יש למנהלי הברית מידע על מה קורה בברית, וידוע שאין שום סקריפטים (ידוע לי- מי שרוצה שלא יאמין לא מעניין אותי). אבל בפריצות, אני חושב שמי שפורץ המנהלים שלו לא כ"כ יודעים מזה. אף אחד לא האשים את הציר בפריצה מגמתית, שים לב להבדל.

immortalus

New member
ראית אותי מאשים את RRA?

בסה"כ טענתי שהיו באותה תקופה אנשים שהריצו סקריפטים. בין אם תרצה להודות בזה, או לא, אפשר לקבוע זאת בצורה די עובדתית (היו מדינות שיצאו מחופשה ולפני שנכנסו למדינה בפעם השניה כבר קיבלו 10-20 ריגולים). היו אנשים שהפנו אצבע ממש (לי דווקא הייתה הרגשה שאלו היו השף..), ומשום מה RRA ספגו את ההאשמות. א"כ בכלל לא נזקקו לנו, בכל פעם שסקריפט הוזכר אנשים מ-RRA התחילו לקפוץ.. מה שנקרא על ראש הגנב בוער הכובע
בקשר לטענה שאין האשמה מגמתית, שים בבקשה לב לניסוח ההודעה שצרפתי... אין שם תהיות, אין שם שאלות. יש שם קביעת עובדה בשטח - הציר פרץ, ופנייה לציר לשחרור! זה מה שכ"כ הרתיח אותי. אם תחפש מספיק טוב תוכל למצא עוד כמה וכמה הודעות בניסוח דומה שהיו בפורום בתקופה האחרונה.

get low

New member
האשימו את RRA במפורש

אתה רוצה שאני יביא גם לינקים? אז הנה הודעה אחת ותגובה לה, שסתם מצאתי בחיפוש זריז. בקשר למצבים שאמרת שמדינות קיבלו ריגולים קצת אחרי שיצאו, אתה מוזמן לדבר איתי במסנ אם אתה באמת כ"כ בטוח שהשתמשנו בסקריפטים. [email protected]

get low

New member
ואני עוד בכלל לא מזכיר

את כל ההודעות של עומר בנוגע לזה... אם אני לא טועה, ואין לי כוח לחפש הודעות שלו גם, אז גם הוא האשים במפורש את RRA.

Dislop

New member
מה השף קשורים

עכשיו אנחנו אשמים? מה אנחנו עשינו?

../images/Emo12.gif מה לא עשינו?!

אנחנו אשמים בכל הצרות של כל האנשים במשחק אתה כבר היית אמור להבין את זה עד עכשיו

חוזר בי מהאשמה. כל עוד אין לי

הוכחות שזה אתם אני לא יכול להאשים. הודעה נשלחה לערן והוא ייטפל בעניין. תראה כל מהלך במשחק אני מקבל אבל פריצות למדינות זה המעשה הכי מכוער שיש. מבקש את סליחתך על האשמה שלי בלי כל עובדות בשטח.

immortalus

New member
תגובות לכולם:

GET LOW: כמו שאמרתי, אנחנו לא צדיקים, וגם לא מנסים יותר מדי להציג את עצמנו ככאלו (למרות שלעיתים זה נראה כך, זו לא המטרה של ההודעות ההן של ניר). כמו שאמרתי, בכל מקום יש אנשים שפולטים מילים וחושבים על המשמעות א"כ... וגם לי יש פליטות פה לפעמים. מה לעשות, זה בסה"כ להיות אנושי. משמיד בטירוף: כמו שאמרתי, אני בן אדם. אני יכול לעשות טעויות, אבל אם תשים לב אני בד"כ מודה בהן ומבקש סליחה. גם לי יש פליטות פה, אבל זה לא בא בזדון... כמו כן, כל הכבוד גם לך שאתה יודע להודות בטעות
ye11ow hooligan: אני עדיין מנסה להבין את הקשר של ההודעה שצרפת לנושא הכללי.. עומר מביע פה את דעתו, וזה ליגיטימי.. הוא לא מכפיש, ובכמה מקרים אף מציין שזה לא אישי. כל אדם זכאי לדיעה, ובחלק מהמקרים אני אפילו מסכים איתו... בכל אופן, תסביר את עצמך, או שתפסיק לזרוק מילים לאוויר.

למעלה