הגיעו לארץ קרונות הרק"ל

מצב
הנושא נעול.

dctgdctg

Member
הגיעו לארץ קרונות הרק"ל
http://www.globes.co.il/serve/globes/DocView.asp?did=1000257042 למישהו יש תמונות???

הגיעו לארץ קרונות הרק"ל
http://www.globes.co.il/serve/globes/DocView.asp?did=1000257042 למישהו יש תמונות???
מזל טוב! (וגם מספר שאלות)
נכון, אפשר להתלונן על קצב העבודות וכו', אבל צריך גם לברך על כל התקדמות בכיוון החיובי! מה שלא הבנתי זה מה בדיוק הגיע שם. האם מדובר בעצם בחלקים שיחוברו למערכים בארץ? או שמדובר במערכים שלמים? כמה מפרקים יהיו למערכים אלו? (האורך הנפוץ של הדגמים החדשים בעולם הוא 5 חלקים עם 4 מפרקים). והכיצד יש שני אורכים שונים (12 מטר לעומת 16 מטר), האם יהיו שני דגמים\מערכים שונים שיפעלו בירושלים? וכמובן, תמונה שווה אלף מילים...

בועז ל

New member
מוקדם משהו...
איפה ישימו אותם? אפילו הדיפו עוד לא מוכן.
אתר הדיפו בזווית מעט יותר רחבה.
אני ,בניגוד לרמי ופיינשטיין לא מסוגל לבנות שרשור מצולם מהמחסן הזה. אסתפק בשתי תמונות אלו.

amit1270

New member
אני ,בניגוד לרמי ופיינשטיין לא מסוגל לבנות שרשור מצולם מהמחסן הזה. אסתפק בשתי תמונות אלו.
משום מה לא נראה לי שהקרונות יגיעו לשם בקרוב.
לא רק בגלל שהמבנה עדיין לא גמור, אלא גם (ואולי בעיקר) בגלל הוצאות האבטחה שיידרשו במשך שנתיים+.

IgKh

New member
וגם
ון קטן
הבוקר הזדמן לי להגיע להר הצופים, וראיתי שהוחל כבר בהנחת המסילות בדרך 1 באזור גבעת התחמושת.

shooky33

New member
למה שתתיישן?
אם אין לחות גבוהה או שמש חזקה אין כל סיבה שהקרונות לא יישמרו טוב.
אל תדאג לפי כל הסימנים והדרך
בה מיתנהלים העיניינים אצלנו בארץ, בעוד 3 שנים אם הפעלת הרק"ל יצטרכו לשפץ את הקרונות ולהשמיש אותם לעבודה ואחר כך יהיו כותרות בעיתון במשך יום או יומיים מדוע היה מחדל ובוזבזו מיליונים ואחרי יומיים תהיה פרשה חדשה בנושא אחר ועיניין הקרונות נמוזנחים ישכח.

amit1270

New member
אל תדאג לפי כל הסימנים והדרך
בה מיתנהלים העיניינים אצלנו בארץ, בעוד 3 שנים אם הפעלת הרק"ל יצטרכו לשפץ את הקרונות ולהשמיש אותם לעבודה ואחר כך יהיו כותרות בעיתון במשך יום או יומיים מדוע היה מחדל ובוזבזו מיליונים ואחרי יומיים תהיה פרשה חדשה בנושא אחר ועיניין הקרונות נמוזנחים ישכח.
בכל מקרה יצטרכו להשמיש אותם
ציוד ששוכב במחסן שנתיים-שלוש זה לא משהו ייחודי לארץ, ובכל מקרה לא כל הקרונות היו מגיעים יחד.

shooky33

New member
בכל מקרה יצטרכו להשמיש אותם
ציוד ששוכב במחסן שנתיים-שלוש זה לא משהו ייחודי לארץ, ובכל מקרה לא כל הקרונות היו מגיעים יחד.
אז מדוע להביא אותם בשלב כזה מוקדם?
אפשר היה לתזמן את זה אחרת ולחסוך המון כסף.

amit1270

New member
אם כך, מדוע ליצר אותם
שנתיים או שלוש לפני הזמן?
זה לא שנתיים-שלוש לפני הזמן
הרק"ל היתה אמורה לפעול כבר בשנת 2008. זה שהפרויקט נדחה בארץ מסיבות שונות, לא אומר שגם יצרן הקרונות צריך לדחות את ייצורם. זה פשוט לא עובד ככה.

amit1270

New member
זה לא שנתיים-שלוש לפני הזמן
הרק"ל היתה אמורה לפעול כבר בשנת 2008. זה שהפרויקט נדחה בארץ מסיבות שונות, לא אומר שגם יצרן הקרונות צריך לדחות את ייצורם. זה פשוט לא עובד ככה.
חשוב להוסיף שהדחיות בארץ לא היו מתוכננות....

מצב
הנושא נעול.
למעלה