הגיעה העת

אמארונה

New member
הגיעה העת../images/Emo13.gif

לפני כשנתיים הקמתי את פורום הורות טבעית (והקומונה שקדמה לפורום), מתוך רצון לתת בית וירטואלי לכל אותם הורים שבוחרים בדרכים קצת "אחרות" כשזה נוגע לאורח חייהם בכלל וגידול ילדיהם בפרט. בשנתיים החולפות קיבץ אליו הפורום מגוון משובח במיוחד של משתתפות (וגם מעט משתתפים פה ושם...) עם שפע של חוכמת חיים, ידע, סבלנות, רצון ללמוד ורצון לשתף, רצון לתמוך ולהיתמך גם יחד. במשך כל השנתיים הללו היו כאן שרשורים חמים ותומכים, מעשירים, מרגשים ומצחיקים. היו גם כמובן מעט שרשורים כועסים, אבל גם בשרשורים האלה נשמרה בדרך כלל תרבות הדיון הנדירה שמאפיינת כל-כך את הפורום הזה. תרבות דיון שמעידה מאוד על יושבי הפורום, ועל כך אני גאה מאוד. גאה על הזכות הגדולה שנפלה בחלקי להקים ולנהל פורום כזה. כולכן החכמתן אותי בשנתיים האחרונות והרחבתן את אופקי בתחומים שבהם הידע הקודם שלי היה מצומצם וכללי בלבד. אני רוצה להתנצל כאן על ההשתתפות המועטה שלי בדיוני הפורום לאחרונה שנובעת ממגוון עיסוקים שגוזלים את זמני. וכן, גם להודיע על פרישתי מניהול הפורום היקר הזה ולהותיר את מלאכת הניהול בידיה הכחולות והנהדרות של Nia. אני לא באמת נפרדת, כי עדיין יש לי כל-כך הרבה ללמוד מכולכן, ודברי הפרידה שלי הם מהצבע הכחול בלבד. תודה גדולה לכולכן על שאתן עושות את הפורום הזה לנפלא שהוא. תודה

הרבה תודה לך, רונה ../images/Emo140.gif

תודה על שהזמנת אותי לקן החמים הזה עוד כשהייתי בהריון, ועל הבית הנעים הזה שהקמת, בו לא צריך להתנצל על ילד שלא אוכל מבקבוק או ישן עם אמא ואבא להפך זו גאווה
למען האמת לא מבינה " איך לא חשבו על זה קודם" - ברגע שהפכתי לאמא זה אחד הפורומים הטבעיים בשבילי בפרדס
מקווה לראותך הרבה כאן בכל הצבעים

ממולדה

New member
חבל, חבל...

אבל טוב שאת נשארת בסביבה
תודה על ההקמה והניהול המסור!
יופי של פורום וכייף לקרוא כאן.

טלימה

New member
../images/Emo140.gif מה שהיא אמרה.

אני לא חייבת להביא במקוריות בשביל שתסמכי עלי שזה בא מהלב, נכון?

cv

New member
../images/Emo24.gif תודה על הבמה שיצרת לכולנו

והעיקר שאת נשארת בסביבה

Manty

New member
../images/Emo51.gif../images/Emo140.gif

Can't believe it is already 2 years since this forum started! I always appreciated the idea and your quite and devoted management. See you around

Nia11

New member
תודה רבה על הפורום הנפלא שהקמת

ומשמש לנו כבית נעים ותומך בו אנחנו יכולות להרגיש נוח לדון בהורות כפי שנראית לנו בלי שיפוטיות ובצורה נעימה. תודה על הפיקדון שאת משאירה בידי, וכמובן שנמשיך להתראות, רק בשינוי קל של הצבע...

../images/Emo141.gif המון תודה ../images/Emo141.gif

בתור משתתפת בעיקר מן הצד... המון תודה! תמיד את נותנת זווית שונה ואווירה מרגיעה!

בּלו

New member
תודה תודה ../images/Emo142.gif

על הפורום המיוחד והנדיר הזה. ולא נוותר עלייך גם אם את באה בשחור!

למעלה