הגיוני להשקיע עכשיו בהודו וברזיל ? באמצעות

מצב
הנושא נעול.

yonik31

New member

תעודות סל לתקופה של 6-8 שנים ? או כדאי להמתין עדיין. תודה.

fox in socks

New member
בטווח השקעה כזה

תעודות סל לתקופה של 6-8 שנים ? או כדאי להמתין עדיין. תודה.
בטווח השקעה כזה
איתוי הכניסה פחות קריתי. BTW - לברזיל היתי מוסיף גם את צ'ילה.

namaskar

New member
fox in socks

בטווח השקעה כזה
איתוי הכניסה פחות קריתי. BTW - לברזיל היתי מוסיף גם את צ'ילה.
fox in socks
איך אתה מצליח לעשות כל כך הרבה שגיאות כתיב...? אתה אחד המככבים בשגיאות הכתיב בפורום. שלא תעלב חס וחלילה אני מקווה.

fox in socks

New member
או שאני ממש טיפש

fox in socks
איך אתה מצליח לעשות כל כך הרבה שגיאות כתיב...? אתה אחד המככבים בשגיאות הכתיב בפורום. שלא תעלב חס וחלילה אני מקווה.
או שאני ממש טיפש
או שאני דיסלקטי. תנחש!

fox in socks

New member
הםםם....לא יותר מידי

שאלה
אם אפשר, זה פשוט מעניין אותי. זה משפיע עליך בתחום המסחר / השקעות מבחינת לאיית טיקרים של מניות נכון? איך אתה מתמודד עם זה?
הםםם....לא יותר מידי
אין לי בעיה לקרוא, וטיקטים בדרך כלל זוכרים פונטית (למשל אני זוכר את הצליל של המליה סי אנ קיו בשביל Canadian natural resources)

rambling

New member
../images/Emo32.gif מעניין

הםםם....לא יותר מידי
אין לי בעיה לקרוא, וטיקטים בדרך כלל זוכרים פונטית (למשל אני זוכר את הצליל של המליה סי אנ קיו בשביל Canadian natural resources)
מעניין
אני בדרך כלל זוכר (ומבטא גם בראש) את האיות אלא אם כן יש vowels במקומות הנכונים שהופכים את הטיקר להרבה יותר קריא. אני חושד שיש לי דיסלקציה קלה בשפות מסוימות, בעיקר בסינית. דיסלקציה בשפה מסוימת לא חייב לבוא לידי ביטוי בשפה אחרת אם הן שונות מהותית.

קרלטון

New member
גם לי - זה הכל נראה לי כמו סינית

מעניין
אני בדרך כלל זוכר (ומבטא גם בראש) את האיות אלא אם כן יש vowels במקומות הנכונים שהופכים את הטיקר להרבה יותר קריא. אני חושד שיש לי דיסלקציה קלה בשפות מסוימות, בעיקר בסינית. דיסלקציה בשפה מסוימת לא חייב לבוא לידי ביטוי בשפה אחרת אם הן שונות מהותית.
גם לי - זה הכל נראה לי כמו סינית

מצב
הנושא נעול.
למעלה