הגיוני אני בשלב 7 חום מחכה להדפסה כבר שנה וחצי?

luis13

New member
יש לך עוד המתנה ארוכה בפורטו לא מנפיקים תעודות לידה

יש אנשים שממתינים שם מאז אוגוסט 2019. פעם זה היה רץ היום אף אחד לא מקבל תעודת לידה. כולם טסים מהר מאוד ל 7 חום ואז נתקעים. פורטו ניתבו תיקים של 7 חום לכפרים לטובת רישום וגם זה נעצר.
 

OmerAV2

New member
הגיוני אני בשלב 7 חום מחכה להדפסה כבר שנה וחצי?

הגשתי אצל משרד עו"ד פינקו ברקן. השירות טוב אבל כבר בערך שנה -שנה וחצי שאני בשלב 7 בחום מחכה להדפסה, אצל "Civil Registry Office of Santa Maria da Feira" האם ניתן לעשות משהו בנידון? תודה, עומר.
 

ד קובי

New member
שלב 7 חום והנפקת תעודת לידה

כן יש מה לעשות , לדרוש ממשרד עו"ד לפנות לתחנת הרישום בה נמצא התיק בכדי להבין מדוע זה מתעכב כל כך , הליך הרישום אמור להיות קצר. יחד עם זאת מאמין שהתיק שלך נותב מליסבון (כך היה אצלי) אמנם התיק שלי עבר לתחנה אחרת וגם נתקע שם בתהליך הרישום גם אני הגשתי דרך אותו המשרד והשירות באמת מעולה עד לשלב זה, בו התעקשו איתי שצריך פשוט להמתין , ואני דרשתי שיפנו אל התחנה אליה נותבתי באמצעות עורכי הדין איתם הם עובדים בפורטוגל.
 

DannyZ5

New member
ומשהו יצא מזה שפנו לתחנה האחרת?

עומר, שנה וחצי מוגזם לכל הדעות. לא שמעתי על מקרה כזה ושמעתי על הרבה, כאן ובקבוצת הוואטסאפ. זה נראה כאילו השולחן של הפקיד התנדנד והוא השתמש בתיק שלך כדי לישר אותו
 

OmerAV2

New member
ניסיתי לפנות, אמרו שאין מה לעשות, ובתוקף סירבו אפילו לפנות

ניסיתי לפנות, אמרו שאין מה לעשות, ובתוקף סירבו אפילו לפנות או לשלוח מייל למקום שמטפל די מאוכזב. אנסה שוב יום ראשון עם הילה ישירות.
 
למעלה