הגיגים של בוקר , שבוע לפני החתונה..

נטושקלה

New member
הגיגים של בוקר , שבוע לפני החתונה..

( סליחה מראש.. ארוך!! ) כמו בתוך רכבת הרים, שניה אתה למעלה ורגע למטה.. שניה יש בחילה איומה ורוצים שזה כבר ייגמר ושנייה אח"כ נהנים בטירוף.. לפעמים מפחדים נורא שעלינו עליה, אבל יודעים שזו חוויה אדירה.. ובעיקר.. היא כל כך לא צפויה.. ימים מוזרים עוברים עלי.. הלחץ והעומס מכבידים עלי, ובהחלט אתמול בלילה, הייתי מוכנה לוותר על הכל, רק שייגמר כבר. והיום בבוקר קמתי, אחרי בערך, 5 שעות שינה עם מנגינה חדשה בלב.. הגבות שהקוסמטיקאית הרסה לי, תוקנו. השמלה מוכנה. הרשימות של המוזמנים שטפחו כל כך, חזרו אחרי אישורי ההגעה, למצב נסבל.. ובקיצור.. הבנתי, ככה סתם בהארה של בוקר, שעוד שבוע אני אעמוד תחת החופה, עם אדם שאני אוהבת כל כך, ושאוהב אותי ושזה ( ברגע של אופטימיות זהירה..) לכל החיים.. אז שאני אתן לכמה סידורי שולחן מעצבנים להעכיר את האווירה? אין סיכוי עוד שבוע אנחנו מתחתנים, גם אם יהיו כתמים על הצלחות, וגם אם התקליטן קצת יפשל, וגם אם נשלם כמה אורחים אקסטרא.. בסופו של דבר.. זה יהיה יום מאושר.. אז אני מחייכת עכשיו.. ומקווה לטוב ביותר.. ( חצי הכוס המלאה, כבר אמרתי? ) תודה שהקשבתם..

45 יום לפני החתונה ../images/Emo7.gif

בחיי שריגשת אותי, והצלחת להרעיד אותי. יהיה לכם יום מאושר ומקסים, אני בטוחה!

yurika

New member
איזו חמודה. כל כך צודקת, ויש בך את

זה שמאפשר לך לראות קצת מעבר למה שנמצא מול הפרצוף הלוואי עלי להיות ככה שבוע לפני תהיה לך חתונה מדהימה - בטוח עם אנרגיות כאלו טובות וזורמות אי אפשר אחרת

דגנית

New member
ואת כל מה שקיבלת ככה בהגיגים

והארה של בוקר תזכרי תפנימי תכניסי עמוק עמוק לתוך הראש תהיה לכם חתונה מושלמת, הכי יפה הכי מרגשת הכי מדהימה והכי חשוב הכי שלכם! חייכי כמו שאת יודעת! המון אהבה,

למעלה