הגיאוגרפיה היתה בעוכרי....קרית-שמונה....

הגיאוגרפיה היתה בעוכרי....קרית-שמונה....

התלונה במשטרה נעשתה בתחנת-יפתח שזה תחנת יפו. האסון אירע באיזור המשטרתי של קרית שמונה.....הערר בפרקליטות המדינה בירושלים.... ואז הנסיעה לירושלים לבית המשפט העליון להגשת הערעור על הערר

לכאורה סוגיה חילונית = מדובר בחיילי צה"ל...

אבל אולי התערב כאן "הרב של המשטרה" "הרב של משרד המשפטים" "הרב של בית המשפט העליון" "הרב של תחנת יפתח" "הרב הצבאי לצה"ל"...בדברים הללו אין לי ידע

הבינלאומית של רבנים = חלק מהם ממש כך....

תרחיש בהחלט אפשרי שנעשתה התערבות מ"הרב של ניו יורק".....הדברים הללו אינם שקופים.....בייחוד כפי שאמרנו שיש כאן נושא צבאי..... וכך אין בעיה למגזר הדתי...לתת ברכות....ואפילו "פולסא דנורא" לטובת....הפרשה הזאת

הפרשה בקיצור "חזרתי מפגישה אצל עו"ד בועז קראוס"...

בערך 100 קילומטר מביתי. בדרך חזרה אמרו ברדיו שהיה אסון באיזור קרית-שמונה. נסעתי כל הדרך החשוכה כמכונית יחידה כמעט. אמרתי לעצמי "איפוא כולם"...שקט מקפיא ודרך ריקה זה לא מה שהיית מצפה לאחר אסון גדול בצפון. כתבתי על זה כמה פעמים ואז בחלוף 20 שנה.....הגשתי תלונה במשטרה......((משטרה אזרחית))...זה היה ב-ינואר 2017......הטעות שלי היתה שלא היה לי כסף לתשלום אגרת בית המשפט העליון וניסיתי לחבר את הבג"ץ הקודם בענין זה 3331-97....על מנת שאוכל להביא את הערעור בפני העליון. לצערי נדחיתי...אני סבורה שבג"ץ טעה

שרת המשפטים...היא אשתו של טייס..... זה משמעותי?...

אולי מדובר בניגוד ענינים......כאשר בעלה של שרת המשפטים....."עובד מדינה" אף הוא....טייס קרב....ולחצים פנימיים של חיל האויר...אולי.....אינני יודעת......גם במשפחה הרחוקה שלי יש טייס בכיר......אבל מה הקשר

עוד פרט...התגוררתי אז בכפר-תבור....מקום קדוש ומיוחד...

בברית החדשה הוא נזכר כנראה כמקום ההשתנות של ישו....

"ההשתנות" = טראנספיגורציה... מצויין בתאריך 6 לאוגוסט...

טוב לדעת....באנגלית התאריך נכתב הפוך כלומר 8.6 ולא 6.8 כמו אצלנו.

למעלה