הגוש הירוק ויוזמה חדשה

eggedan777

New member
הגוש הירוק ויוזמה חדשה

תל אביב פיתחה לתושבי תל אביב גן חדש בצפון תל אביב ואף גם טיילת חוף שמחברת יחד עם בת ים כפי שעשתה גם בת ים שבמקום לבנות בתים היא פינתה חלק ממקומות חניה לכיכר השושעים שלהם מול חנות אף אם אז הימזמה חדשה .אחרי פיתוח של תל אביב ובתים מול חוף ים לטובת רצים וצועדים או לשם אזרחים שנהנים ללכת לאוך החוף כמוני להקים קו מיוחד לישסע לאורך החוף למשל קו 10 שמתחילה מבת ים ויסתיים בקצה הכי צפוני של תל אביב

amithi1

New member
שימוש בסימני פיסוק במקומות המתאימים יעזור לנו

eggedan777

New member
תיקון שגיאות כתיב

תל אביב פיתחה לתושבי תל אביב גן חדש בצפון תל אביב, ואף גם חיברה טיילת חוף יחד עם בת ים. כפי שעשתה בת ים שבמקום לבנות בתים היא פינתה חלק ממקומות חניה לכיכר השעשועים שלהם מול חוף ים גם תל אביב עשתה הנ"ל . אז היזומה חדשה: אחרי שפיתחו טיילת תל אביב ובת ים מול חוף ים לטובת רצים וצועדים או לשם אזרחים שנהנים ללכת לאורך החוף כמוני . לשנות את מסלול קו 10 לקו מיוחד שיסע לאורך החוף למשל, קו הנ"ל שמתחילה מקצה הכי דרומית של בת ים ויסע לארוך עד קצה הכי צפוני של תל אביב .

amithi1

New member
עכשיו הרבה יותר ברור...

היוזמה החדשה של קו 10 כבר מתקיימת? או שישנו תכנון של הפעולה? מי מקדם את היוזמה?

eggedan777

New member
אני יזמתי את התוכנית

חשבתי על כך לטובת אנשים יש קו 10 שמתחילה מבת ים ומסתיימת רק בבן יהודה אלזרוב .חשבתי שהוא שבמקום שיכנס לשוק כרמל וימשיך לבן יהודה אלא ישנה כיוון לרחוב ירקון עד אתרים ומשם יכנס לרחוב שבו יש מולן הילטון ומשם ימשיך יישר עד שדה תעופה שדה טוב ואח"כ ייכנס לשכונות חדשות .שבו שכונות מוניות שירות 4 החדש .

amithi1

New member
שיהיה בהצלחה

אם אתה רוצה לקדם את זה, אני מציע שתנסה לכתוב מכתב שמסביר למה כדאי לעשות קו אוטובוס במסלול שכזה, ותשלח אותו לעיריות ת"א ובת-ים, דן, משרד התחבורה, ואולי אף לכמה עיתונים מקומיים של גוש דן. בהצלחה בכל מקרה!

eggedan777

New member
שלחתי כבר למשרד תחבורה

אתודה על איחוליים ואבל יש יותר חשוב מזה . למשל א. שינויי בקווי תחבורה ציבורית בתחנה החדשה .ולאן מועדות הקווים שיוצאו משם ב. שיגמרו כבר עם רכבת הקלה ג. הפעלת תחבורה ציבורית בשבת ד. להתחשב באזרחים שאין להם יכולת לנסוע בערב לתל אביב ולא להגביל אותם בחזרה הביתה

eggedan777

New member
בבקשה כמה לינקים שקשורות לסביבתי

שקשורה ל"ירוקים" סוף לרעש ולזיהום? התנועה בתחנה המרכזית תצומצם http://www.nrg.co.il/online/54/ART1/891/189.html ועוד אחד שקשורה ל"ירוקים" נאבקים למען "פארק החורשות" http://www.mynet.co.il/articles/0,7340,L-3715045,00.html אני לא יודע אם זה קשור לפורום הנ"ל .רק לא רק על 431 .או 531 .יש עוד דברים לדון על זה . טוב .עליי לזוז .צפוי לי שבוע ארוך בקשר לעבודה

למעלה