הגולנצ'יק שלי התקשר אלי

הגולנצ'יק שלי התקשר אלי

והודיע לי שנפתח חלון הזדמנות חד פעמי לבוא לבקר אותו במקום האימונים לא רחוק כל כך מכאן. את המילה הזדמנות אני מכירה וכל פעם שאני שומעת הזדמנות אני קופצת עליה. אצתי רצתי לסופר קניתי את כל מה שרק אפשר, ארזתי את החבלן הקטן שקיבל ככה באמצע היום טיול הפתעה לבקר את אחיו שלא ראה אותו כבר 3 שבועות, עצרנו במקדונלד לקנות ארוחות לפי רשימה מפורטת של הבקשות וקדימה. הגענו לשער הבסיס החייל הופיע, כל כך התרגשתי, עד שלא ראיתי אותו לא ידעתי כמה התגעגעתי. חיבוקים, נשיקות וכו'.... ההמבורגר נבלע בביס וחצי (אמא אני רעב... מה זה התגעגעתי לאוכל הזה... הבאת גם קולה?) הקציבו לנו שעה וזה אחרי שוחד שנתתי למפקדים בצורת עוגה. נשבע לי באמא שלו שהוא מגיע לליל הסדר.
 

rona4020

New member
אצה רצה ג'ב זליבנסקי.....

והיא....כשהיא רואה חלון....... איך לא תכנס דרכו? גם אם הוא סדק קטן...תרחיב... איזה כיף לראות אותו מגיע לשער הבסיס? ועוד אחריי שלושה? הלב קופץ החוצה מהחולצה.... רק דקה לפניי ש(אני לפחות)קופצת עליו עם יללות שמחה אני מאפסת את עצמי....יודעת שהוא לא מת על זה. אבל בתוך הגופ פנימה....הוריקן. פנתי.....אוי לו אם הוא מפר שבועה...
 

חיה אש

New member
איזה יופי פנה

מסוג ההפתעות הכי טובות ... וכמה מזל שזה קרוב קרוב ואני חשבתי שהוא ליד הבן שלי כי הבן אמר שמהגדוד של בנך גם נמצאים איתם בתרגיל. ואם הוא נשבע באמא שלו - אז זה יקרה..
 
הצלחת להעביר אלי את התרגשותך

איזה כיף. נו, אני כבר רוצה לשמוע שאת אמא למילואימניק.
 
אושר בהתגלמותו, אין כמו ההפתעות האלו !

גם אם היית עייפה גם אם לא היה כח לכלום, פתאום - אין עייפות, יש כח וזה הכייף שבחיים ואם הבטיח, בטח יקיים ויהיה כייף אמיתי
 

מאקי

New member
מעולה.ככה צריך לחם ושעשועים....

ועכשיו בעזרתנאסרלה אסד ועוד כמה בוא יבוא.... מאודדדדדדדדדדד מקווה שיסגרו כבר את הצבא הזה... המבורגר טעיםםםםם ואמא וחבלן מה עוד יכול אדם לבקש... ככה סתם באמצע יום חול... אפרופו נישוקים..... עכשיו שהוא בבית כלומר נכנס יוצא וחוזר חלילה...כל פעם אבל כל פעם עוצר מתכופף מחבק ומנשק. בחייי כמו אבאשלו.. לא יוצא או נכנס בלי בוסה. ואני????? מאושרה. משהו הבנים האלה ליל הסדר? אין לי שמץ אם בא או לא..
 

rona4020

New member
מאאאאאק

ממש משפחת פארטריד'ג,הסיטואציה... האבא......הבן..... וספריי על השיער שמת?הרבה ספריי. אצלינו,לאחרונה....נישוקים....מלא נישוקים ה א ה ב ה .....עושה אותו מתוק.
 

מאקי

New member
אם שאלת אז מלא.... ואז מה מחכה לי ??

בדיוק השבוע האיש שלי אמר על מישהי... שהיתה מתאימה ליוד... (רק שהיא תיכף מתחתנת.. ואת זה הוא לא ידע...) וככה לראשונה שוחחנו על כלתי הראשונה שעדיין לא נבחרה. חחחחחחחחחחחחחח ואני כרגיל עם המרץ שלי אמרתי שאני כבר אוהבת אותה... אם טוב לו.... והאיש שלי... אמר בדרכו השקולה...שהוא מאוד מאחל לבכורו מישהי טובה ומחייכת...כי הוא כזה טוב... חחחחחחחחח אפשר לחשוב... מישהו שואל אותנו? בכללל ותהנו מהדבש... הצוף.. והנישוקים... אפרופו גם לילדים שלךכם יש פייסבוק??
 

mikilk

New member
לילדים לא, לי כן

וזה מנג'זזזזזזזזזזזזז אולי כי אני כבר זקנה מלהבין את הראש הזה... היום קיבלתי הודעה ש"מוחמד קנה אותי ב - 45000$ And now he owns me" לכי תביני...
 

sehel

New member
כן...... יש להם פייסבוק .......(לי אין ../images/Emo152.gif

ולא יהיה)
 

יונית7

New member
אצלנו הנישוקים התחילו אחרי הגיוס....

לפני כן, יכולתי רק לחלום לקבל ממנו נשיקה. בין הגילאים 12-18 הוא פשוט לא שם עלי.... היום הוא מחבק, מנשק, אומר "אני מתגעגע"... פנה, כייף לך שנסעת ופגשת את הבן. מקווה שהוא יקיים את הבטחתו בעניין ליל הסדר. גם שלי אמור להגיע לחג, אחרי שבפסח הקודם הוא לא הגיע.
 

mikilk

New member
../images/Emo68.gifחלון שנפתח קורא לכניסה

איזה כיף!!! מקווה שיממש הבטחתו ויישב לידך בשולחן הסדר, איזו חגיגה
 

2mia

New member
איזה כיף- קופצת אם יש חלון הזדמנות.

אצל בני רוב השירות היה במקומות ללא ביקורים- רק בקורסים ביקרנו - התעייף ממש עכשיו כי עוד חודשיים משתחרריםםםםם וכן מבטיח לבוא לליל הסדר.
 

סמדר בנ

New member
אמא שפית (ושאפה...)

והילד מבקש מקדונלד??
טוף, העיקר שראית אותו והסנפת אותו. עכשיו המצבר התמלא עד שבוע הבא.
 

שושנה ו

New member
פנה- איזה כיף לכם !!!!!!!

כיף לכם שנהניתם מהגולנצ'יק.... שתמיד תהני ממנו ותתגאי בו ובשאר ילדייך
גם אצלנו הבן השלישי שלי נסע לש' לביסל"ח בשבת עם ילדיו וקרא לו לשער.... ש' לא ידע את נפשו משמחה. הם בילו יחד כשעה או יותר ולאושרם לא היה קץ. מאחלת לך שיגיע לליל הסדר, וגם שלי
שיהיה לך יום נפלא ושהחיים יזמנו לך תמיד שמחות והפתעות טובות
 
תודה לכם על החיבוק והמילים החמות

בכל פעם מחדש, למרות ה"וותיקות" שלי בפורום אני נפעמת מחדש מהחום הזה שיש כאן .תודה שאתן כאן.
 
למעלה