הגדרות רקע וחתימה ב- MS Outlook

smooky2

New member
הגדרות רקע וחתימה ב- MS Outlook

בוקר טוב, רציתי לדעת איך ניתן להגדיר רקע וחתימה שונה לכל חשבון דואר אלקטרוני, דהיינו אם אני רוצה ליצור הודעה, ואז בוחר חשבון שאינו חשבון ברירת המחדל, אחרי הבחירה אני רוצה שהרקע והחתימה ישתנו בהתאם למה שהגדרתי לחשבון הנבחר (MS Outlook 2003). ראיתי שיש במאמרים של הפורום הסבר איך ליצור סקריפט שיגדיר חתימה שונה לחשבונות שונים תחת Outlook XP. האם פתרון זה מתאים גם ל- Outlook 2003? ובכל מקרה, איך ניתן להוסיף לזה גם את עניין הרקע (נייר מכתבים)? תודה מראש

zartzi

New member
רקע וחתימה באאוטלוק

אאוטלוק 2003 חתימה יוצרים ככה: 'כלים'>'אפשרויות'>לשונית 'תבנית דואר'>בחלק התחתון- 'חתימות' - מגדירים חתימה לכל חשבון שברשותך. לפי האפשרויות שבלשונית הזאת - לא מצאתי דרך להגדיר ניר מכתבים שונה לכל חשבון בנפרד.

smooky2

New member
לצערי זה לא עובד לי ככה

הסבר: מוגדרים לי באאוטלוק מס' חשבונות דואר אלקטרוני. נניח לצורך העניין חשבונות "1" ו- "2", לכל אחד חתימה משלו, ונניח ש- "1" מוגדר כברירת מחדל. עכשיו כשאני רוצה ליצור הודעה, אני לוחץ על "Create Mail" ונפתחת הודעה שהחשבון השולח הוא "1". אם אני רוצה לשלוח מ- "2" אני בוחר אותו ברשימת החשבונות -> מה שקורה הוא שאכן החשבון השולח כעת הוא "2" , אבל החתימה שלו לא מופיעה. האם זו בעיה מקומית אצלי או שככה זה עובד? ומה עם עניין הרקע - האם יש פתרון? תודה

zartzi

New member
הגדרת חתימה

הגדרת החתימה צריכה להיעשות לכל חשבון בנפרד
לאחר הגדרת חתימה לחשבון אחד הקלק על 'החל' ואז הגדר חתימה אחרת לחשבון האחר ושוב - הקלק על 'החל'. הדרך שתיארת היא הדרך הנכונה ואם תגידר את החתימות כפי שתארתי - זה יעבוד. לשאלת ניר המכתבים - ככל שעיינתי - לא ראיתי דרך לבחירת ניר מכתבים שונה לכל חשבון (כברירת מחדל). אולי מישהו יציע פיתרון לכך.

smooky2

New member
../images/Emo51.gif צביקה ../images/Emo13.gif מישהו יודע לגבי ..

הרקע?

למעלה