הגדרות לנתב Level One, בבקשה עזרה

net junky

New member
הגדרות לנתב Level One, בבקשה עזרה

יש לי שני מחשבים עם WinXP ואחד עם WinME. יש לי dsl וקניתי ראוטר Level One (שמתחבר למודם dsl של אלקטל (מראשית ימי הdsl)). נכנסתי לקונפיגורציה של הראוטר והגדרתי אותו ע"פ מיטב הבנתי (אני מחובר דרך בזק בינלאומי). ב'network connection' אני באמת יכול לראות שהמחשב מזהה חיבור אינטרנט. אבל אני לא מצליח לגלוש או להוריד אי-מייל. אני עובד על ההגדרות של כרטיס הרשת והראוטר שעות על שעות ואינני מצליח להתחבר לאינטרנט. בבקשה עזרה. תודה מראש.

cheif

Member
מנהל
חבל שלא התיעצת קודם לכן

חבל שלא התיעצת איתנו לפני שקנית את הנתב -- כנראה שהיינו ממליצים לך על משהו אחר. בכל מקרה, המודם שלך תומך בשיטת חיבור שנקראת PPTP ולכן אתה צריך לקנפג את הנתב שלך להתחבר בשיטה הזו ותת שם את כל הפרטים הרלוונטים. ראה תמונה מנתב אחר איזה פרמטרים הם רלוונטים.

dts

New member
ראשית תעיין באתר של הפורום

יש שם מידע מאוד שימושי. הגדרות כרטיס הרשת צריכות להיות על קבלת IP באופן אוטומטי בנתב כנס ל PPPOE שם המשתמש : xxx@IBezeq שם לב לתחביר סיסמא: אין מה להסביר תוודא ששרת ה DHCP מאופשר איתחול וגלישה נעימה כמובן שהכבלים מחוברים נכון (מיציאת ה WAN של המודם לכניסת ה WAN בנתב

dts

New member
כנראה שעדיין לא בקרתי במוזאון

התפוצות של אלקטל - כך שאני לא יודע מה זה ישן באלקטל כאשר חיברתי אלקטל ל LEVEL ONE העסק עבד מייד אבל לא לאורך זמן ה LEVEL ONE הזה איכזב והוחלף

cheif

Member
מנהל
הסבר

אלקטל ישן הוא כנראה ALCATEL SPEED TOUCH HOME -- מודם שחור עם 5 נוריות בחזית (וזאת בניגוד לאלקטל הכול עם 3 נוריות בפאנל העליון...). האלקטל הישן תומך מהבטן ב-PPTP -- זה דורש קינפוג קצת יותר מסובך. באתר הפורום יש הסבר כיצד להפוך את החיבור של האלקטל הישן מ-PPTP ל-PPPOE אבל במקרה שלו זה נראה לי מיותר. האלקטל החדש (510) תומך ב-PPPOE מהבטן. לגבי LEVEL 1 -- כבר רשמתי לו את דעתי (שזהה לשלך) בשרשור המקורי...

net junky

New member
תודה! ועוד משהו....

מה לגבי שני המחשבים האחרים שלי? אחד win98 - איך אני מבקש ממנו לעבוד מול האינטרנט בנתב? השני XP - לא רוצה בכלל להתחבר. (שכעשיתי לו IPCONFIG הוא לא נתן לי gateway), אני לא יודע מה לעשות איתו, חוץ מלהתקין את windows מחדש.... (גם עליו עבדתי שעות)

cheif

Member
מנהל
בכל המחשבים

1. אתה צריך להגדיר שיקבלו כתובת IP באופן אוטומטי מהנתב (בצע את שלב 4 כאן). 2. בטל את החייגן (אם הוא קיים) במחשבים.

למעלה