הגדלת אייקונים/טקסט ללא תלות באפליקצייה ביחידת רדיו ברכב

Haim_Gds

Member
התחדשתי ביחידת אודיאו לרכב (K7 Ownice 6G Ram 128G Rom Android 10) עם מסך 8", כשאני מנסה להתקין ולהריץ אפליקציות אנדרואיד (למשל Music Folder Player) אני נתקל בבעיה שהתוכן המוצג על המסך פשוט קטן. זה מופיע בכל אפליקצייה שניסיתי להשתמש ומתסכל ברמות, למעשה לא ניתן להשתמש בשום אפליקצייה בלי לקרב את הראש למרחק של 30 ס"מ מהמסך...
ישנו פיתרון לזה?

em28

Well-known member
הגדרות |שמאל| תצוגה |שמאל| גודל גופן
אם זה לא מספיק אפשר גם לשחק גם עם הגדרות |שמאל| תצוגה |שמאל| גודל תצוגה

Haim_Gds

Member
אין לי "הגדרות -> תצוגה -> גודל תצוגה..." כרגע אני עם הגופן הגדול ביותר וגם הוא גבולי.
בטלפון הישן שלי (6" ברזולוצייה של 720 * 1560) מופיעות חמש שורות כשאני משתמש ב Music Folder Player, ברדיו (8" ברזולוצייה של 1280*720) כמעט כל התיקייה מוצגת באותיות זעירות (אוסיף תמונה אחר כך)

קבצים מצורפים

• Screenshot_20210804-081458.png
    Screenshot_20210804-081458.png
    KB 181.6 · צפיות: 2

em28

Well-known member
אין לי "הגדרות -> תצוגה -> גודל תצוגה..." כרגע אני עם הגופן הגדול ביותר וגם הוא גבולי.
בטלפון הישן שלי (6" ברזולוצייה של 720 * 1560) מופיעות חמש שורות כשאני משתמש ב Music Folder Player, ברדיו (8" ברזולוצייה של 1280*720) כמעט כל התיקייה מוצגת באותיות זעירות (אוסיף תמונה אחר כך)
אז הדרך תהיה התקנת לונצ'ר תחליפי שמאפשר הגדלת פונטים.
תצטרך לעשות קצת מחקר, אני לא מכיר לונצ'רים לרכב.

Haim_Gds

Member
"דיברתי" עם הסינים והם המליצו על Home > Car Launcher Pro 3.1.1.30 Apk Full paid Unlocked. מישהו עבד איתה?
ישנה אפליקציית מוזיקה ממש מנווונת לאנדרואיד? אני מתכוון לממשק משתמש כמו winamp של פעם (חמישה כפתורים ותצוגת השיר המתנגן) כל הקישקושים והתוספות בנגנים שמצאתי ממש הורסים אותם לשמיעת מוזיקה ברכב...

em28

Well-known member
"דיברתי" עם הסינים והם המליצו על Home > Car Launcher Pro 3.1.1.30 Apk Full paid Unlocked. מישהו עבד איתה?
ישנה אפליקציית מוזיקה ממש מנווונת לאנדרואיד? אני מתכוון לממשק משתמש כמו winamp של פעם (חמישה כפתורים ותצוגת השיר המתנגן) כל הקישקושים והתוספות בנגנים שמצאתי ממש הורסים אותם לשמיעת מוזיקה ברכב...
אנדרואיד אוטו ?!?

Haim_Gds

Member
לא ממש מצליח להפעיל אותו (ושילמתי תוספת כדי שיגיע עם המערכת), מותקן לי על הטלפון אך החיבור שלו ליחידה לא מפעיל את האנדרואיד אוטו ביחידה עצמה... מה אני עושה לא נכון?

למעלה