הגבלת סמכויות מבקר המדינה?!.....הפוך,גוטה,הפוך

סוהי69

New member
הגבלת סמכויות מבקר המדינה?!.....הפוך,גוטה,הפוך

כבר מזמן אני בדעה,וכתבי על כך גם כאן בפורום,שלמבקר המדינה,במתכונתו הנוכחית אן משמעות מעשית אבל יש בו בהחלט צורך רב.לכן,מה שצריך לעשות הוא סמכות של שופט אשר פסיקתו מחייבת.מבקר המדינה פירט ליקויים,חריגות או חשד לעבירה על החוק,דרישתו לתיקון הנדרש תהיה לה משמעות של פסק דין כמו לשופט עליון.בביקורת הבאה יבדקו הנושאים המבוקרים ואי ביצועם יגרור הטלת אחריות אישית על האחראים.רק כך תהיה לעבודת המבקר משמעות אמיתית שתועלת רבה לצידה וכולנו - המדינה והציבור נצא נישכרים.

סוהי69

New member
אני עדיין חושב.....

שזה נושא הראוי לתשומת לבכם,אזרחים מודאגים.

אם המאבק הוא בין סמורטיץ שסרגל עקום לידו לבין סתם שפיר

שמתבלטת בנכלוליותה אפילו בין פחי זבל כמו מיכאלי וזנדברג אז אני יכול להביע עמדה אפילו מבלי לשמוע את טענות הצדדים.
כנראה שחשוב מאוד להגביל את סמכויות המבקר כי ככל הנראה הוא מנצל לרעה את כוחו לקידןם מטרות פסולות

ספי111

New member
הסרגל הפשיסטי הזה נתפס עם מאות ליטר בנזין

שהיו מיועדים למאבק אלים נגד הצבא.
הוא טרוריסט.

tgranot

New member
בו בטח מטרות פסולות.....

איך הוא מעיז לבקר את סמוטריץ' ביצירת מכרזים תפורים, ואף להתעקש שהממשלה כראשות המבצעת גם תעשה משהו בנדון. אז סמוטריץ ממקומו בראשות המחוקקת מנסה להוציא חוק שיגביל את המבקר - או במילים אחרות שהממשלה תמשיך להתעלם מהמכרזים שלו.

כולם ביחד: אין כלום כי לא היה כלום ולא יהיה כלום.

נ.ב , זה הזמן לקרוא לשרקרק על נמת שיברך....

מבקר המדינה הוא עוד מוסד דמוקרטי חשוב
אולי אחד משלוש אבני היסוד לחיזוק הדמוקרטיה = תקשורת ביקורתית, מערכת המשפט ומבקר המדינה ככאלו שירסנו את שחיתות + עריצות ממשלת הרוב בנקודת זמן זו או אחרת שהרכב השלטון נגזר "זמנית" ממנו, עד הכרעת רצון הבוחר, הקרובה.

למעלה