הגבלת זמן למו"מ בענין הגרעין האיראני...

NOAMI4U

New member
הגבלת זמן למו"מ בענין הגרעין האיראני...

אחד, סילבן שלום שמו, שר לעניני משהו ...בממשלת ישראל, איש שמעולם לא השמיע בדל של רעיון מקורי, מציע ברצינות תהומית לממשל אובאמה ולמערב בכללו "להגביל את משך המו"מ עם ממשלת איראן בענין הגרעין האיראני ". לא פחות ולא יותר. במרומז מציע הנבל ברשות הרבים הזה לדלג לאחר אותה "מגבלת זמן" לאמצעים אחרים... וחייבים להודות: גם אנחנו בעד מגבלת זמן. שהרי מו"מ שנמשך ללא סוף הוא כידוע לעג לרש. לכן, אנחנו מציעים שאורך המו"מ בין ארה"ב לאיראן בסוגית הגרעין האיראני לא יפחת מאורך הכזב הקרוי "תהליך השלום בין ישראל לפלשתינים ולסורים" ואם ישראל מקיימת משטר של כיבוש ודיכוי הנמשך כבר כמעט 42 שנים ( מתוך כ-61 שנות קיומה) כי אז גם אורך המו"מ בין ארה"ב והמערב לממשלת איראן לא יפחת מ-42 שנים לפחות.... ועוד ידהזמן נטויה.
 

maormp

New member
דורון אלמוג זוכה לכבוד מלכים בהוליווד

http://www.news1.co.il/Archive/003-D-36859-00.html?tag=22-18-50 כן, אותו דורון אלמוג שהשתמשת בו כ"ראיה" לפשעי המלחמה שמבצעת ישראל. אותו דורון אלמוג שהתחבא בשירותים של המטוס ואתה צהלת כמו ג'וק מסומם. אין לך את היכולת להבחין בין מעצר ובין הליך משפטי שבסיומו דורון אלמוג היה מזוכה. לדורון אלמוג אין זמן לבזבז בתא מעצר בבריטניה עד שהוא יזוכה, רק בגלל תלונה הזויה, וכל זה במסגרת מערכת שיפוטית בעייתית מאוד, שאת חסרונותיה הרבים אין לי כוונה להסביר ליצור נתעב וחסר השכלה כמוך. הדבר החשוב ביותר הוא שדורון אלמוג זכה לכבוד מלכים בהוליווד, וזאת משום שהוא שייך לקבוצת האנשים הטובים, בניגוד אליך בן ברית של המשטרים הערבים הפאשיסטיים, בן ברית של אנטישמיים נתעבים. מי אתה בכלל שתקרא לשר החוץ לשעבר של מדינת ישראל נבל? חתיכת חלאה.
 

maormp

New member
אתה מדבר על זכויות אדם?

היכן סוריה ממוקמת? אתה בושה לאינטליגנציה, כל דאלים גבר.
 
נואמיו ברך את נשיא סודן, רוצח ההמונים בדרפור

ומשתתף מכובד ב'וועידת הפסגה' הערבית יחד עם קניבאלים ערבו-איסלאמיים אחרים כמו 'מלך המלכים' הערבי קדאפי.
 
הברכות של נועמיו לרוצחים ולקניבאלים הערבים

ברכות לעולם הערבי לרגל כינוס ועידה הפיסגהו NOAMI4U ו 16:28 | 30/03/09 ברכות לעולם הערבי כולו לרגל כינוס ועידת הפיסגה של הליגה הערבית היום בדוחא שבקטאר.
 

TaL53

New member
בטח שצריך להגביל את זמן מו"מ

הרי רוצים להגיע לתוצאות ולא למשוך את זה על פני 50 שנה..ככה לא נגיע לשום מקום, וזה גם מה שצריך לעשות לגבי כול מו"מ.
 
למעלה