הגבהת רצפה

iceviper

New member
הגבהת רצפה

שלום,
אנו גרים בבית צמוד קרקע, אך זה איננו בית פרטי אלא חלק מבניין. אני לא יודע אם זה משנה.
הבעיה היא כזו: הבית תוכנן כך שישנו חדר שירות המפריד בין המטבח לגינה. רצפת חדר השירות נמוכה כ-30 ס״מ ממפלס המטבח והכניסה לגינה. אני מעוניין להגביה את הרצפה כך שתהיה באותו גובה של המטבח והגינה.

כיתד ניתן לעשות זאת הצורה היעילה ביותר?

תודה

טכנית אפשר

כל מה שמאגר כתב נכון.
השיטה היחידה להגביה את הרצפה בצורה שלא תפריע לקולטים והיא גם "זמנית" היא דק. לא פרקט, אלא דק, כמו בגינה.

מאגר

New member
כמו שזה נישמע זה דבר לא חוקי שנעשה ע"י קודמך

כמוש שזה נשמע זה חלק של מסתור הכביסה שסגרו אותו בקיר עשו לו דלת ושברו את המעקה בלוקים שהפריד בין המטבח למסתור הכביסה ומאחר ובאחד הפינות של אותו חדר יש קולטן שמשותף לכל הדיירים יהיה לך קשה להגביה את החלק הזה ולהפוך אותו לחלק מהדירה ואם אכן תעשה כך בכל זאת במדידה הבאה של גודל הדירה שלך ע"י הרשות המקומית יהיה עליך או לשלם ארנונה מוגדלת רטרואקטיבית או להרוס ולהשיב לקדמות

iceviper

New member
רגע

חדר השירות הזה הוא חלק מהדירה באופן מוחלט, ואין בו דבר המשותף לדירות אחרות פרט לקיר צד. אפילו לא תקרה. החדר הזה יוצא מצד אחד לגינה פרטית ומצד שני למטבח שלי.

מאגר

New member
תעלה תמונה משהו כאן לא ברור

יכול להיות שאתה קנייתה את זה כבר אחרי שמישהו אחר עשה את מה שאני אמרתי לא ניראה כי קבלן יבנה בית ויעשה ירידה מהמטבח ועליה לגינה

iceviper

New member
תמונות - מתנצל מראש על הבלגן

חדר השירות כפי שנראה מהמטבח

מאגר

New member
האם אתה הדייר הראשון

או שקנייתה אותה יד שניה? על פניו ניראה שאתה קנייתה אותה יד שניה וקודמך עשה את החיבור הזה הוא לא חיבור מקורי של הבניה חדר השרות כן השקע כן היציאה לחצר לא.
בין השקע לחדר השרות היה במקור קיר והשקע שייך היה למסתור הכביסה. סביר להניח כי קודמך שבר את הקיר הוריד את מסתור הכביסה ויצר את היציאה לחצר בדרך הוא גם סגר עם הריצוף ת הקולטן של עודפי המים ממסתור הכביסה. אחרת אין הסבר לשקע המפריד בין חדר השרות לחצר בכדי לסגור את השקע הזה צריך לראות מה מצב השיפועים בגינה בכדי שלא יחדרו לך הביתה מי גשמים וזה לא יכול לעשות וירטואלית

למעלה