הבת דודה של אשתי... ואני

הבת דודה של אשתי... ואני

אמיתי. כל ליל סדר בכל שנה, אנחנו אצל ההורים שלה. המון אנשים יפים, יפות, אוכל טוב, יין טוב, כולם שמחים וטובי לב. יש לה אחיות יפות לאשתי. אבל אחות זה מרחיק לכת, לכן אף פעם לא הייתי נופל בזה. אבל יש עוד קרובות. אחרי 11 שנה של נישואים החשק ירד, כבר לא אותו כיף בלהגיד את השם שלה. סתם. הכל סתם. הרגשת התרחקות, לא עוינות. בליל הסדר שלפני שנתיים כרגיל, כטוב לבנו ביין, ישבנו ביחד. לידי בשולחן ישבה הבת דודה הצעירה שלה בת 24, קטנה ב9 שנים ממני. מקסימה, מפתה בשמלתה השחורה, ובחיוכה הרחב עם השפתיים הצבועות אדום בהיר, כל כולה נוזלת יופי. שמלה חשופת גב, מחשוף חושף תחילת שדיים בינוניים מושלמים, זה יוצר משיכה, זה גומר אותך, השמלה מסתיימת לפני הברכיים, רגליים משוחות בחומר, ס.ק.ס.י.ו.ת שבא לשתות אותן. השמלה הקיפה את הכסא, כך שהמחשבה שהיא יושבת על התחתונים שלה הגבירו את האון והתחלנו לצחוק. משפחה שמחה. אתה משתפשף עם החבר`ה וזורם וזורם... ולא שם לב...

המשך 1

למה אנחנו לא שמים לב? טוב, אנחנו צוחקים ועושים לחיים, ונוקשים כוסות, ואני נותן לה טפיחה על הגב הקריר והרך שלה, וכולם מאושרים, היא מתחת לשולחן מצמידה את רגלה לרגלי. אני משתגע. ואז היא לא שמה לב והיד שלה מתנגשת בבקבוק יין אדום והכל נשפך על בגדי החג האלגנטיים שלי. `אני מצטערת, וואו פאדיחות, איזה פשלה, אני אנקה`, `שטויות, מה את עושה ענין?!` מרוב ההמולה וכמות האנשים כמעט ולא שמו לא לתקרית. עליתי לקומה השניה של הוילה הענקית, ונכנסתי לאחד משני חדרי האמבטיה העצומים שהיו שם. הורדתי את החולצה, ותוך כדי נכנסה סתיו הבת דודה, וסגרה את הדלת. `אני ממש מצטערת, פדיחות, הנה חולצה תשאיר לי את המלוכלכת לכבס`. ניסיתי לומר שלא צריך אבל היא השתיקה אותי ומיד התחילה לעבוד בכיור. `אוף אני מסריח מהקברנה` צחקתי. היא הושיטה יד לנעול והוסיפה בלי להסתכל, `אתה יכול להתקלח בינתיים`. במקום להכנס למקלחת, התמקדתי בגבה החשוף והושטתי יד ללטף אותו לאורכו בעדינות.

המשך 2

היא נעצרה לרגע מפעולתה, ושוב חזרה לכבס ידנית. הורדתי את היד, מה אני עושה, חשבתי. אני נשוי. `אל תפסיק`. `מה?` `עם הגב, אל תפסיק`. הרמתי שתי ידיים וליטפתי את גבה, רכנתי ונישקתי את עורפה ונגעתי בו בלשוני קלות. `את יפהפיה`. `אל תפסיק`. הסרתי ממנה את הכתפיה של השמלה וחפנתי שד ועוד אחד. השמלה נשרד ממנה באחת. אני עוד מאחוריה, היא רק בתחתון. הכנסתי יד פנימה ופגשתי בפי הטבעת הצר שלה ליטפתי מסביב והמשכתי לפות. הפות שלה נראה יבש, אבל כשפתחתי את שפתותיה הכל נזל עלי כמו היין, נגעתי לה קצת ושפשפתי וכבר לא יכולנו. רציתי לגמור כל הגוף רעד לי. לשנינו. `אנחנו מוכנים?` `מזמן`. היא עזבה את הכביסה הסתובבה. הורדתי את התחתון הצחור שלה, והיא הפשיטה אותי מהמכנס והבוקסר. לא יכולנו לחכות. הרמתי אותה מעט, וחדרתי אל מעמקיה באחת. בשקט בשקט בקומה השניה זיינתי את בת הדודה של אשתי שבקומה הראשונה, על הקיר בעמידה. שוב ושוב עד שגמרתי בחוץ על הרגל שלה. כשלפתע...

המשך 3. כשלפתע...

`אבאאא!` שיט, ניר הבן. `אמא שואלת מה המצב...` המצב הוא כזה שאבא מחבק את הבת דודה של אמא שלך כששניהם ערומים והזין שלו בתוכה הלשון שלו בתוכה וכל כולה מקיף אותו. `אבאאא`. `תגיד לאמא שאני מתקלח כי יש לי ריח של יין ואני בא`, אמרתי ברוגע. `טוב`. הנחתי את ראשי על כתפה של סתיו המחוייכת. `אתה בסדר גמור אתה` אמרה כשאחזה לי בכלי,`אז התחנה הבאה היא הג`קוזי? הוא כבר מלא...` `אין לנו זמן`, ניסיתי לדחותה. היא משכה אותי אחריה וישבה בתוך הגקוזי על השפה עם רגליים מפושקות. נכנסתי אחריה וירדתי לה. נישקתי את שפתיה התחתונה בתשוקה. היא גנחה בשקט וחפרה בשערותי. גמרנו שוב. התנשקנו, וירדתי למטה. היא נשארה בגקוזי. `הכל בסדר?` שאלה אמא של סתיו. `כן שטויות לא קרה כלום`. `מאיפה החולצה?` שאלה אשתי. `סתיו הביאה לי`. `איפה היא באמת?` `לא יודע, הלכה לכבס את המלוכלכת.` `לא, היא בגקוזי` אמרה עדן הבת שלי,`שיחקנו מחבואים וראיתי אותה שם, והחולצה של אבא בכיור`......

המשך 2

היא נעצרה לרגע מפעולתה, ושוב חזרה לכבס ידנית. הורדתי את היד, מה אני עושה, חשבתי. אני נשוי. `אל תפסיק`. `מה?` `עם הגב, אל תפסיק`. הרמתי שתי ידיים וליטפתי את גבה, רכנתי ונישקתי את עורפה ונגעתי בו בלשוני קלות. `את יפהפיה`. `אל תפסיק`. הסרתי ממנה את הכתפיה של השמלה וחפנתי שד ועוד אחד. השמלה נשרד ממנה באחת. אני עוד מאחוריה, היא רק בתחתון. הכנסתי יד פנימה ופגשתי בפי הטבעת הצר שלה ליטפתי מסביב והמשכתי לפות. הפות שלה נראה יבש, אבל כשפתחתי את שפתותיה הכל נזל עלי כמו היין, נגעתי לה קצת ושפשפתי וכבר לא יכולנו. רציתי לגמור כל הגוף רעד לי. לשנינו. `אנחנו מוכנים?` `מזמן`. היא עזבה את הכביסה הסתובבה. הורדתי את התחתון הצחור שלה, והיא הפשיטה אותי מהמכנס והבוקסר. לא יכולנו לחכות. הרמתי אותה מעט, וחדרתי אל מעמקיה באחת. בשקט בשקט בקומה השניה זיינתי את בת הדודה של אשתי שבקומה הראשונה, על הקיר בעמידה. שוב ושוב עד שגמרתי בחוץ על הרגל שלה. כשלפתע...

אתה מסכן את נישואיך שחבל"ז

תראה זה נורא קשה לשלוט ביצרים , אבל תחשוב רק לרגע אם אשתך היקרה תגלה אותך ,? מה יצא לך זיון, ואחכ ... לא תגיד בגדת , בגדת עם בת הדודה שלה זאת ממש יריקה בפרצוף עכשיו כל חייך עם אשתך תחייה בפחד שמא יגלו אותך, לא רק תהיה מסוכסך עם אשתך תהיה מסוכסכך עם כל המשפחה. ושזה יתגלה חבל על הזמן שלך . לא יודעת מה לאחל לך.. מצטערת.....

אמ... צר לי אבל...

אני זוכרת שקראתי כבר את הסיפור הזה בפורום אחר, אך לא זכור לי מה היה שם הניק של אותו מספר.

ChEaTeRs

New member
יו...מה שעובר לי בראש...

אני מזה מבין אותך....כי אם הייתה רואה את בת דודה של אישתי הייתה מבין..כשאני חושב על זה גם בניינו יש 9 שנים הבדל..חבל שאני לא יכול לשים תתמונה שלה פה....אבל....דבר אחד אני בטוח!!!!! אני יודע איפה אני בסדר פסח השנה!!!!!!

סיפור מאד מחרמן אבל......

לדעתי..... יש גבול גם לקרניים שעושים לבן הזוג. לבגוד עם הבת דודה של האשה כשהאשה בקומה התחתונה.... סליחה אבל קצת נגעלתי. גם ממנה וגם ממך.

למעלה