"הבעייה נפתרה"

חתולון*

New member
"הבעייה נפתרה"

כששירתתי באחד מבסיסי חיל האויר בתור קצין טכני היה לנו מטוס עם בעיות חוזרות ונישנות של המצפן... החלפנו את החיוט, החלפנו את המגנטים, ביצענו אינספור שיפוצים......... וכלום לא עזר!!! המצפן זייף בכ- 30 מעלות וזו הייתה סכנת חיים. כל מי שטס במטוס "ההוא" ידע שצריך למשוך שמאלה כ-30 מעלות כדי להגיע ליעד, או לחזור לבסיס... בקיצור, בעייה שנמשכה כמעט שנה... יום אחד מגיע בריצה, המכונאי המוטס וצועק לי: "המפקד, המפקד..." והוא בקושי נושם, בגלל הריצה, "הבעייה נפתרה" "איך נפתרה הבעייה? מה עשיתם?" אני שואל. "המטוס התרסק" הוא עונה לי. *****ככה פותרים בעיות?**** ותחשבו על זה חתולון

../images/Emo54.gifחתולי ידידי../images/Emo24.gifהנה אתה...

עד שאתה בא, זורק לנו חידה ונעלם??? למה??? תשב תישאר, ותהנה, התגעגענו... למרות האווירה עכורה תמיד נקבל אותך בברכה לא עונה על אותה כתב חידה ממש בכוונה כי כוחות לי כבר אנא אני פונה אילך בבקשה אנא חזור וכתוב לנו.. ואל תכעס, ותחזור!!

חתולון*

New member
דרדסית נשית

אני כבר חזרתי, ואני נמצא כבר כאן לא צריך לבקש, להתחנן, אני לא חמקן. חזרתי, כי לא מצאתי, למרות כל הסיבות את מקומי בפורום אחר, כי שם אין מסיבות. לא שאני בליין, ומגיע לכל מפגש אבל כשקוראים לי, אני תמיד ניגש עכשיו, את קראת לי דרדסית היקרה שאותך לא משיג בפון, תגידי מה קרה? אני כעת עובד קשה כדי להתמודד אולי לזכות באוסקר, ולא אהיה בודד לכן, כדי שהבחירה תהיה קלה שבעתיים אתחיל לכתוב יום יום, אצא לי מן המים שתקתי כמו דג, רק לכמה שבועות ועכשיו אני כאן, מתחיל עם התנועות מעלה ומוריד שרשורים, שומר על הכללים אסיים את תשובתי, כמעט בלי הבדלים... לילה טוב חתולון

למעלה