הבעיה

שׁזִיף

New member
הבעיה

אני נפקדת קרוב לשבוע עוד מעט.. וזה בגלל שאני רוצה לצאת מהתפקיד שאני עושה. עכשיו הבעיה היא שאני לא יודעת מה יותר כדאי, להסגיר את עצמי בגדוד ולקבל ריתוק של איזה 60 יום מהמג"ד או להסגיר את עצמי בכלא (אחרי כמה זמן עדיף?) ולקבל כלא ל14 או אפילו קצת יותר. ועוד משהו, נכונות השמועות שאם אין לי עדין פז"מ של שנה במערכת הצבאית אז לא יחשב לי דפוק? כי למען האמת.. זה נשמע די הזוי... תודה רבה

חני 21

New member
הפיתרון.....

קודם כל את נפקדת שבוע מה שאומר ש 80% שכבר פסלו לך את התפקיד שאת נמצאת בו עכשיו... אני מציעה לך להסגיר את עצמך ישירות לכלא (תאמיני לי אחרי שהייתי שם 25 יום - זה הדבר הכי כיף בעולם)... חוץ מזה שבוע הבא זה חג אז מקסימום תהיי בכלא כמה ימים (בהנחה שיתחשבו שזה חג כמובן...). אני קיבלתי 25 יום על 60 יום נפקדות... ואת כולה שבוע אני מאמינה שתקבלי רק כמה ימים. ולכי עכשיו למה סתם לצבור?? יש מיליון דרכים אחרות לפסול תפקיד (ואני פסלתי לעצמי לפחות 4 אז אני יכולה לייעץ לך...)

DNile

New member
בולשיט.

מי שנפקד פחות מ45 יום, משטרה צבאית לא מטפלת בו, והוא חייב להשפט ביחידה, לא משנה איפה הוא הסגיר את עצמו.

חני 21

New member
פחחחחחחחחח

אחח אתם הצעירים... אני על 20 יום נשפטתי לפני שופט והסגרתי את עצמי למשטרה צבאים אז מה אתה מקשקש???????

DNile

New member
יש פקודה חדשה בנושא,

אולי כשהסגרת את עצמך הפקודה עוד לא נכנסה לתוקף.

חני 21

New member
אולי... אני הייתי בכלא לפני

שנתיים... (וגם לפני שנה אבל זה כי תפסו אותי ואת חברה שלי מפנצ'רות למפקד את גלגלי האוטו...) וגם לפני 7 חודשים הייתי 5 ימים על סירוב פקודה... האמת היה ממש סבבה בכלא... קייטנה... אבל עכשיו אני משוחררת והחיים רק מחייכים אלי.
בקרוב (או רחוק...) אצלכם.

למעלה