הבעיה שלי...

Ordinary Girl

New member
כאילו...

זה לא המנהל, זה סה"כ אחראי משמרת, ובדר"כ אנחנו גם לא עושים את אותן משמרות ככה שאני רואה אותו בערך פעמיים בשבוע וגם אז זה כשאני הולכת והוא מגיע או להיפך....

Ordinary Girl

New member
הבעיה שלי...

היי... אני עובדת כבר יותר מחצי שנה כמלצרית במסעדה..יש לי אחראי משמרת ממש חמוד שממש מוצא חן בעיני...פעם דיברתי איתו והסתבר שיש לו חברה (לפני כמה חודשים)...אבל, לצערי הרב זה לא גרם לי להפסיק לרצות אותו (אולי כי מאז ראיתי אותו כל הזמן אז הוא לא יוצא לי מהראש)... בכל מקרה, הוא חמוד, הוא נראה טוב, יש לו את החיוך הכי יפה בעולם אבל...אני מרגישה לא נוח איתו... בעקרון הוא תמיד היה נחמד אליי אחרי זה עד לפני כמה זמן ואז הוא התחיל להיות נורא אדיש אליי...עם כולם הוא מדבר, מתעניין, צוחק וכו' ואליי הוא ...לפעמים הוא ממש נחמד (הוא תמיד מחייך אליי ושואל מה נשמע וזה), ולפעמים הוא נורא אדיש....לא אומר לי כלום או שהשיחה לא גולשת מעבר ל"מה נשמע" או שהוא סתם לא נחמד אליי ודי מתעלם...כאילו..לפעמים הוא נחמד ולפעמים הוא כאילו לא שם עליי... חשבתי שאולי זה בגלל שפעם (לפני חצי שנה) התחלתי איתו....אבל זה היה ממש מזמן ואין שום סיבה שפתאום עכשיו הוא יתנהג אליי ככה.. אני לא יודעת איך לפרש את זה, ואני לא יודעת איך לגרום לו לדבר איתי ואני לא יודעת איך להפסיק לחשוב עליו (שסביר להניח שזה יפתור לי את כל הבעיות).....PLEASE HELP ME דפי

pettel peleg

New member
התגובה שלי...

את יודעת אם עדיין יש לו חברה? ואיך ניסית להתחיל איתו?

Ordinary Girl

New member
אממ

לפי מה שאני יודעת אין לו חברה כבר ו...זה היה מזמן...עבדתי שם תקופה, עזבתי ולפני שעזבתי דיברתי איתו ישירות ואמרתי לו שהייתי רוצה להכיר אותו יותר טוב...

red tomato

New member
אני זוכרת אותך..

כתבת פה (או ב"בעיות בגיל ההתבגרות") פעם. אם היית אומרת שהוא כל הזמן אדיש - מאז שהתחלת איתו.. אז הייתי אותמרת שהוא מנסה לא לפגוע בך. אבל בגלל שלפעמים יש שיחות רציניות ולפעמים לא.. אז אולי זה פשוט תלוי בסיטואציה.. אני בטוחה שאת מספיק אינטליגנטית כדי לשים לב אם זה מהסיבה הזאת או לא... אבל אולי הרגשות שיש לך אליו קצת מפריעים לא לראות צלול.. אני אנסח מחדש.. אולי הוא באמת "אדיש" כשפשוט אין לו זמן באותו רגע או שהוא עצבני או שפשוט עובר עליו משהו.. אבל בגלל שאת רוצה אותו אז את לוקחת קשה גם קטעים שאת לא אמורה. בקשר לשאלה איך לגרום לו לדבר איתך.. את לא יכולה לגרום לאפחד שומדבר (ואמרתי את זה פה בפורום 200 פעם).. את יכולה רק לנסות.. תנסי להתרחק קצת לתגובה כלשהי כדי שלא יחשוב כבר שאת רוצה אותו.. או שתעמדי לידו ותדברי עם חברה או מישהו שנדלקת על מישהו.. זה אולי יגרום לו להוריד את המגננות מפנייך אם יש לו כאלה. אם את אומרת שלהפסיק לחשוב עליו יפתור לך את הבעיות.. זה לא מספיק.. השאלה היא אם את רוצה להמשיך הלאה או לא.. אם לא תרצי באמת את לא תצליחי להמשיך! נ.ב. אני חושבת שאמרת אז שאת עוזבת בדיוק ואת מדברת איתו כי אין לך מה להפסיד או משהו בסגנון לא?! או שהתבלבלתי..?

Ordinary Girl

New member
חח כן זאת אני...

באותו זמן באמת זה מה שהיה אבל אחרי כמה זמן ביקשו ממני לחזור לעבוד שם וחזרתי... עכשיו, זה היה מזמן ותמיד הייתי בטוחה שהוא עזב את זה ששאלתי אותו וזה עבר ונגמר וזהו...קשה לי להאמין שאחרי חצי שנה פתאום הוא יזכר בזה ויהיה אדיש אליי בגלל זה....במיוחד אחרי שאז הוא היה ממש נחמד אליי... בעקרון יש פעמים שהוא ממש נחמד אליי, יש פעמים שהוא מבולבל כזה כשאני לידו (היה למשל איזה יום שבאתי לשם עם חברה וכשיצאנו היא שאלה אותי אם היה משהו כי הוא היה נראה לה מאוד נבוך ומבולבל כזה...והוא התנהג מוזר) ויש פעמים שהוא *כמעט* מתעלם ממני... בהתחלה חשבנו שאולי בגלל שאין לו חברה אז הוא נזכר שאז מזמן שאלתי אותו ובגלל זה הוא מתנהג אליי שונה (לטוב או לרע), אבל אני לא חושבת שיש לו סיבה להיזכר בזה עכשיו פתאום אז כנראה שהיחס שלו אליי כזה כי פשוט אני לא מעניינת אותו... בגלל זה הייתי רוצה פשוט להמשיך הלאה ולעזוב את זה אבל אני לא יודעת איך (ואני גם כל הזמן רואה אותו)... והייתי רוצה סתם לדבר איתו ולשבור את הקרח וזהו, וזה לא שאין לי מה להגיד ...זה יותר שלא יוצא לי להיות איתו לבד ובגלל זה אני לא יותר מדי מדברת איתו...

למעלה