הבנות בורחות ממני בגלל הסכרת

esagoras

New member
הבנות בורחות ממני בגלל הסכרת../images/Emo53.gif

היי לכולם אני גבר בן 25 וכבר מגיל 5 נדבקתי בסכרת עד לפני חמש שנים הייתי ממש מבסוט וחיי כמו כולם שפתאום התחשק לי להכיר מישהי אז נפלה הפצצה הראשונה בחיי בגלל מצבי ומאז ועד עכשו זה אותו דבר אני לא יודע למה אנשים מתיחסים לי דווקא כאל חסר. למרות הכל אני חיי אבל לכולם יש חיים והחיים הטבעיים לא ממשיכים בלי קשר עם המין האחר אני לא יודע למה לא חסר לי כלום בחיים רק את זה אני מבקש וזה רחוק נראה לי סכרת זה דבר רגיל וחיים איתו כרגיל וזה לא הכי מה וזה לא מדביק אז למהההההההההה למההההההה מה אני יכול לעשות להשאר כך כל החיים תאמינו לי שזה בלתי אפשרי
אנא עזרו לי מה אני יכול לעשות תודה

ענת1999

New member
מי שבורחת שתברח../images/Emo109.gif

קודם קול כשאתה מספר לבחורה שיש לך סוכרת- אל תעשה מזה עניין גדול כי זה לא , שנית אם בחורה התנפנפה לה כששמעה על הסוכרת סימן שהיא סתם בחורה שיטחית שממילא לא שווה הרבה,כשתכיר בחורה קצת יותר איכותית ורצינית שתאהב אותך היא בטח לא תברח בגלל דבר שלא תלוי בך. אז בהצלחה ואל תתייאש עד שתמצא את האחת והיחידה, ואל תשכח לספר לנו ענת

esagoras

New member
נכון ענת את צודקת אבל?

כל מה שאמרת זה נכון אבל מה לעשות זאת לא רק אחת אלא הרבה ועד שאמצא את זאת אשר תבין שזה לא אשמתי אז חלפנו עם הרוח כי אני מגיע כבר למסכנה שאין כאלה

היי ESAGORAS, ברוך הבא!../images/Emo140.gif

אני יכולה להבין את הרגשתך, אבל מדובר באנשים שלא מודעים לסוכרת ו"הבריחה" שלהם היא באה מתוך בורות ולא מתוך כוונה רעה. רצוי לספר להן בצורה בה ברור שזה חלק ממך ("עסקת חבילה") ושהסוכרת היא לא כול-כל קשה ואפשר לחיות איתה כרגיל... חשוב גם לדעת שמי שלא מקבלת אותך כמו שאתה לא ראויה להיות איתך. אל תתיאש בסוף תבוא "הנסיכה על הסוס הלבן".
בהצלחה ואל תשכח לספר לנו מה קורה...
**חן**

elad2040

New member
ברוך הבא.

אני לא יודע איך לעזור לך, אבל אני חושב שהרבה פעמים אנשים שלא יודעים דבר על סוכרת מגיבים אליה כמו שאתה משדר אותה. במילים אחרות, השאלה שלי היא- איך *אתה* מתיחס לסוכרת? מהדברים הכי פשוטים: האם אתה הולך הרחק מאנשים, או אולי לשירותים כשאתה מזריק? האם אתה מסביר לאנשים על הסוכרת בטבעיות או מתחמק מהנושא והולך מסביבו בזהירות? אני יכול להגיד לך שלאף אדם אין סיכוי *לגלות לפתע* שאני חולה סוכרת. כל מי שמכיר אותי אפילו יום אחד יודע שיש לי סוכרת, מהסיבה הפשוטה שאני מזריק אינסולין ובודק רמות סוכר מתי שמתחשק לי ובלי היסוס או צורך להתנצל. אני מסביר באריכות לכל מי שמתעניין ושואל, ובסה"כ מתייחס אל הנושא די בקלילות. אנשים מסביבי מתבדחים בלי בעיה על כל ה"טקסים" שלי ונהנים להקניט אותי בכל מני מאכלים "מחוץ לתחום". אני לפחות, הגעתי למסקנה שזו הגישה הכי בריאה לסוכרת, או למעשה לכל מחלה או בעיה.

gaia20

New member
אני לא חולה סוכרת

אני חולה בלופוס וזו גם מחלה ממשפחת האוטואמוניות... אני רק רציתי להגיד שאני מסכימה עם אלעד- איך שתתיחס לעצמך- ככה יתיחסו אליך, ולא רק בנודע לסוכרת אלא לכל דבר בחיים... הרבה בריאות, גאיה

esagoras

New member
אני זה אני כמו כולם

תראי גאיה נכון מה שאת אומרת אני מתיחס הכי טוב לעצמי וגם מצפצף על אנשים שלא מודעים למחלה לכן אני אף פעם לא התיחסתי לעצמי כאל שונה אלא ההפך אנשים רואים אותך כך

gaia20

New member
אתה לא צריך לצפצף על אנשים שלא

מודעים- להפך, להסביר להם, להפוך אותם למודעים... תראה, הרבה אנשים נבהלים כשהם שומעים "מחלה כרונית"... למחלות האלו יש שם רע, למרות שברובם הטיפול מצליח ואתה בן אדם כמו כולם, אבל זה בכל זאת מפחיד אנשים. אני, כחולה במחלה כרונית מסבירה לאנשים על המחלה שלי בספונטניות ובקלילות, לא עושה מזה עניין ובטח שלא נותנת לזה לנצח אותי ולשלוט לי על החיים. גאיה.

ככה צריכה להיות הגישה...

בשורה התחתונה, זה תלוי לאיך שכול אחד מתייחס לעצמו ומקבל את עצמו... **חן**

למעלה