הבכורה של ווצביץ בבולס די מזעזעת

OrEl74

Well-known member
מנהל
כלום לא מתפקד בבולס כרגע והם נראים ממש רע מול הספרס.
אני מקווה שזה סתם כי הם לא רגילים לשחק בהרכב הזה כי בתור אוהד, לא לזה ייחלנו.

ערב מאוד דומה לשלנו נגד דטרויט.
הובילו עליכם 36 הפרש והצלחתם לחזור ל-6. אצלנו - הובלנו 30, וזה ירד ל-3.
מילה טובה מגיעה לטרוי בראון ג'וניור, לשעבר שחקן וושינגטון, שהיה חלק מהדקות הטובות ברבע השלישי. אני מאמין בו כשחקן סוגר רוטציה בקבוצה הנכונה.

Krit123

Well-known member
היה ביזארי כמו שאליקו מתאר. כמה נקודות:
-משחק ראשון של ווץ', אפשר לקחת בערבון מוגבל, פלוס היה קאמבק מעודד.
-אני ממשיך להתרשם מת'אד יאנג, בפרט יכולת המסירה. הופך לשחקן ממש כיפי לצפייה ואנדרייטד, יהיה מעניין אם יהיה מאבק עליו בקיץ.
-מצטרף לאליקו בנוגע לטרוי בראון, זה צירוף אנדרייטד, עדיין צעיר יותר מכמה שחקנים שנבחרו השנה בדראפט.
-פולטל ממשיך להשתפר ברול, הוא מסיים בעיקר מתחת לטבעת ובכל זאת עומד על 61% מהשדה (מהבחינה הזאת הוא הדגיש את החולשה של ווץ' בהגנה). רק שיכולת הקליעה מהעונשין ממשיכה להיות קומדיה.

עוד מהלילה
*אני מסתכל על הבוקס סקור בין מילווקי לניקס, רואה שאנטטקומפו סיים עם 20-10-5 ואומר לעצמי, 'ערב סולידי סך הכל, הצליחו להאט אותו יחסית. בונאה 4-5 משלוש, סחטיין'. מה מסתבר? זה אחיו בכלל.. לא רק זה, שאר השמות ששותפו הם בגדר הזייה מוחלטת. מלבד תאנסיס עלו בחמישייה סם מריל, ג'ורדן נווארה ואקסל טופיין. מי? מה זה נפתחה ליגת שעון קיץ באמצע העונה? לא הבנתי איפה שאר הסגל, אולי יש פגרת נבחרות או משהו? ד"ש למאמדי דיאקטה שעלה מהספסל.

*זוכרים שסיפרתי לכם על שתי סבן פוטרס מאוקייסי? אז השני הוא מוזס בראון, סנטר דקיק שמתנשא לגובה של 2.18, סיים הלילה עם משחק של 21-23 מול בוסטון, הגיע ל-19 ריב' כבר במחצית. מתגלה כריבאונדר אימתני באופן כללי, כבר הספיק לרשום החודש הופעה של 20-16 מול הבולס, 17 ריב' מול מינסוטה לפני כמה ימים ובמשחק הקודם מול ממפיס סיים עם 19-12. הוא עדיין get pushed around בהגנה בגלל הסייז אבל רושם מספר נאה של חסימות, וביחס לגודל שלו הוא זז טוב בהתקפה, הוא שחקן די דינמי ולא פינישר אנמי מתחת לטבעת. אני לא באמת יודע איך לאכול אותו, בעיקר ראוי לציין את עבודת הפיתוח המטורפת של אוקייסי העונה, הם ימשיכו את המעגל של בחירות הדראפט כי הם פשוט מטפחים שחקנים שאחרים יירצו. אם שמעתם שהורפורד הושבת להמשך העונה בהחלטה הדדית, אז משה הוא הסיבה.

*מינסוטה עשו את הדבר הנכון and split את הסדרה מול יוסטון 1-1. חייבים לנסות לשמור על הבחירה.

*דוויט הורחק הלילה ממשחק שני ברציפות.

*הקינגס ניצחו את קליבלנד על הבאזר בזכות סל אדיר של הריסון ברנס ממסירה על מגרש שלם, הזכיר המון את השלשה ההיא של לברון מול הוויזארדס. סאק טאון עם ניצחון 4 רצוף, הרצף הארוך שלהם העונה?

*זאיון נפגש מול קליבר לקרב חוזר, לאחר שהאט אותו אשתקד הוא דרס אותו בדרך ל-38 נקודות (רשם 39 מולנו שלשום) באחוזים טובים.

Rapgamer

Well-known member
היה ביזארי כמו שאליקו מתאר. כמה נקודות:
-משחק ראשון של ווץ', אפשר לקחת בערבון מוגבל, פלוס היה קאמבק מעודד.
-אני ממשיך להתרשם מת'אד יאנג, בפרט יכולת המסירה. הופך לשחקן ממש כיפי לצפייה ואנדרייטד, יהיה מעניין אם יהיה מאבק עליו בקיץ.
-מצטרף לאליקו בנוגע לטרוי בראון, זה צירוף אנדרייטד, עדיין צעיר יותר מכמה שחקנים שנבחרו השנה בדראפט.
-פולטל ממשיך להשתפר ברול, הוא מסיים בעיקר מתחת לטבעת ובכל זאת עומד על 61% מהשדה (מהבחינה הזאת הוא הדגיש את החולשה של ווץ' בהגנה). רק שיכולת הקליעה מהעונשין ממשיכה להיות קומדיה.

עוד מהלילה
*אני מסתכל על הבוקס סקור בין מילווקי לניקס, רואה שאנטטקומפו סיים עם 20-10-5 ואומר לעצמי, 'ערב סולידי סך הכל, הצליחו להאט אותו יחסית. בונאה 4-5 משלוש, סחטיין'. מה מסתבר? זה אחיו בכלל.. לא רק זה, שאר השמות ששותפו הם בגדר הזייה מוחלטת. מלבד תאנסיס עלו בחמישייה סם מריל, ג'ורדן נווארה ואקסל טופיין. מי? מה זה נפתחה ליגת שעון קיץ באמצע העונה? לא הבנתי איפה שאר הסגל, אולי יש פגרת נבחרות או משהו? ד"ש למאמדי דיאקטה שעלה מהספסל.

*זוכרים שסיפרתי לכם על שתי סבן פוטרס מאוקייסי? אז השני הוא מוזס בראון, סנטר דקיק שמתנשא לגובה של 2.18, סיים הלילה עם משחק של 21-23 מול בוסטון, הגיע ל-19 ריב' כבר במחצית. מתגלה כריבאונדר אימתני באופן כללי, כבר הספיק לרשום החודש הופעה של 20-16 מול הבולס, 17 ריב' מול מינסוטה לפני כמה ימים ובמשחק הקודם מול ממפיס סיים עם 19-12. הוא עדיין get pushed around בהגנה בגלל הסייז אבל רושם מספר נאה של חסימות, וביחס לגודל שלו הוא זז טוב בהתקפה, הוא שחקן די דינמי ולא פינישר אנמי מתחת לטבעת. אני לא באמת יודע איך לאכול אותו, בעיקר ראוי לציין את עבודת הפיתוח המטורפת של אוקייסי העונה, הם ימשיכו את המעגל של בחירות הדראפט כי הם פשוט מטפחים שחקנים שאחרים יירצו. אם שמעתם שהורפורד הושבת להמשך העונה בהחלטה הדדית, אז משה הוא הסיבה.

*מינסוטה עשו את הדבר הנכון and split את הסדרה מול יוסטון 1-1. חייבים לנסות לשמור על הבחירה.

*דוויט הורחק הלילה ממשחק שני ברציפות.

*הקינגס ניצחו את קליבלנד על הבאזר בזכות סל אדיר של הריסון ברנס ממסירה על מגרש שלם, הזכיר המון את השלשה ההיא של לברון מול הוויזארדס. סאק טאון עם ניצחון 4 רצוף, הרצף הארוך שלהם העונה?

*זאיון נפגש מול קליבר לקרב חוזר, לאחר שהאט אותו אשתקד הוא דרס אותו בדרך ל-38 נקודות (רשם 39 מולנו שלשום) באחוזים טובים.
הסל של בארנס ממש אחד לאחד כמו הניסיון של לברון... רק שבארנס מספיק קלאץ' כדי לקלוע אותה;)

ים שסיפרתי לכם על שתי סבן פוטרס מאוקייסי? אז השני הוא מוזס בראון, סנטר דקיק שמתנשא לגובה של 2.18, סיים הלילה עם משחק של 21-23 מול בוסטון, הגיע ל-19 ריב' כבר במחצית. מתגלה כריבאונדר אימתני באופן כללי, כבר הספיק לרשום החודש הופעה של 20-16 מול הבולס, 17 ריב' מול מינסוטה לפני כמה ימים ובמשחק הקודם מול ממפיס סיים עם 19-12. הוא עדיין get pushed around בהגנה בגלל הסייז אבל רושם מספר נאה של חסימות, וביחס לגודל שלו הוא זז טוב בהתקפה, הוא שחקן די דינמי ולא פינישר אנמי מתחת לטבעת. אני לא באמת יודע איך לאכול אותו, בעיקר ראוי לציין את עבודת הפיתוח המטורפת של אוקייסי העונה, הם ימשיכו את המעגל של בחירות הדראפט כי הם פשוט מטפחים שחקנים שאחרים יירצו. אם שמעתם שהורפורד הושבת להמשך העונה בהחלטה הדדית, אז משה הוא הסיבה.
זה יפה לראות איך שחקנים מתפתחים משום מקום.
אפשר להוסיף לרשימה גם את ראשון הולמס. בעונה שעברה דניאל תאייס... זה כיף כשהם בקבוצה שלך. פחות כיף כשאתה בקבוצה שלא יודעת לעשות את זה עשור+ כמו הקבוצות שהייתי אוהד שלהן כל השנים.

OrEl74

Well-known member
מנהל
עידן ווצ'ביץ' עדיין לא מספק ניצחון והדברים לא ממש מתחברים בבולס.
מניח שיקח להם זמן למצוא את הקצב שלהם.

Rapgamer

Well-known member
המזל שלכם שטורונטו מתפוררת עם ניצחון אחד מתוך 10 האחרונים. כל עוד אתם בתוך ה-play in, הכי חשוב הכושר שתגיעו אליו בסמוך לפלייאוף.

Rapgamer

Well-known member
קליפרס- מילווקי
הקליפרס בהרכב חסר- בלי ג'ורג', איבאקה, בוורלי ורונדו. מילווקי בהרכב יחסית מלא למעט הפורוורדים מהספסל (פורטיס היה חסר, אני לא בטוח מה הסיבה ל-DNP של טאקר).
אז הקליפרס פותחים בחמישייה עם רג'י ג'קסון בפוינט ולוק קיינארד ב-SG. ברבע הראשון רמת shot making גבוהה, מילווקי מגיעה למבטים יותר טובים ואכן סוגרת את הרבע עם כמה שלשות שהעלו אותה ליתרון דו ספרתי. הקליפרס שמו את זובאץ' כשומר העיקרי על יאניס, בצד השני מידלטון פתח את רוב הפוזשנים על קוואי.
רבע שני- הספסל של הקליפרס עוצר את הבאקס על סקור נמוך וסלים של מוריס מחזירים את הקליפרס למשחק. איבודים משני הצדדים וכדורסל די מפוזר לקראת המחצית. באד משנה את הכיסוי על קוואי ממידלטון להולידיי, לתחושתי הוא עושה עבודה טובה יותר בהגנה בפוסט.
ברבע השלישי מילווקי עוברת לשמור איזורית, החלטה תמוהה כי הקליפרס מענישים משלוש בכל הזדמנות. גם בפוזשנים הפחות טובים רג'י ג'קסון מחלץ אותם עם סלים בסוף שעון, והקליפרס הולכים חזק על ריב' התקפה ועולים ליתרון דו ספרתי לראשונה במשחק.
ברבע האחרון ניסיונות קאמבק של מילווקי נתקלו בזון של קיינארד שתפר ג'אמפרים אחד אחרי השני, רצף עצירות של הקליפרס בהגנה הרחיב את ההפרש ל-20 ובול גיים.
בסיום 129-105 לקליפרס. נתון המשחק הוא מינוס 31 למילווקי בדקות שיאניס על המגרש. הוא לא שיחק גרוע אבלגם לא הביא את האימפקט שלו, הקליפרס הצליחו להכיל אותו מבלי להביא המון עזרה והגנתית הוא לא שמר על קוואי בכלל.
הקליפרס נהנו מערב קליעה חריג של רוב הסגל, קלעו 19 שלשות ב-55% מהשדה. הרבה מהמבטים היו טובים סביב עזרה שמילווקי הביאה על קוואי ומסירה אחת או שתיים הביאו למבט טוב. בכל מקרה רג'י ג'קסון להט עם 20 נקודות, קיינארד להט עם 21, פטריק פטרסון עם 3-3 משלוש... התקפית הם היו מדויקים באופן שאי אפשר לשחזר אבל הם צריכים להיות מעודדים מכך שניצחו בקטגוריה של נקודות בצבע את אחת מקבוצות הצבע הטובות בליגה.
שווה לציין שטרנס מאן שימש בתור PG מהספסל והיה נהדר. אין לו באמת כדרור או ניהול משחק ברמה של רכז, התפקיד הזה מיועד לבוורלי/ג'קסון/רונדו כשישחקו. אבל מאן מוסיף אלמנטים לקליפרס שחסרים להם- חותך לסל, תוקף את הטבעת ומוסיף להם עוד שחקן הגנה אתלטי וארוך.

הקליפרס רושמים ניצחון שישי רצוף בלי איבאקה, בוורלי וכמובן רונדו. עכשיו יש לטיי לו משימה לפענח את הרוטציה לקראת ההמשך.
במילווקי לא הייתה מספיק הנעת כדור, רק 18 אסיסטים ויותר מדי פוזשנים בלי אף מסירה. ברוק לופז היה ממש חלש, הקליעה שלו כבר לא מאיימת והוא לקח ריבאונד אחד(!) ב-22 דקות. התירוצים הרגילים הם שהוא עושה בוקסאאוט וכו' אבל דוקא הקליפרס שלטו בלוחות.

Rapgamer

Well-known member
עוד בקטנה:

* השורה הסטטיסטית של ווסטברוק הלילה נדירה בטירוף. 35 נקודות, 14 ריבאונדים ו21 אסיסטים. נראה לי מהמשחקים הטובים שלו בשנים האחרונות.

* ראיתי רבע אחרון של בוסטון-פליקנס. ציון מפלצת והוא השחקן הראשון מאז שאק שקולע 25-30 כל משחק ב60%+ מהשדה. טכנית שאקיל רק התקרב לאחוזים האלה וציון עובר אותם אבל לא משנה. כוח התקפי נדיר וייחודי בליגה. בהחלט בדרך להפוך לאחד הטובים ביותר. סמארט בכל זאת עשה מולו עבודה טובה אבל הפליקנס ניצחו את זה.

* קרי חזר בדיוק בזמן, כשסקראמנטו והפליקנס התקרבו לטווח של משחק אחד מהווריורס. יחד עם ממפיס וסאן אנטוניו הדועכת, אפשר לצפות למירוץ צמוד לפליי-אין במערב.

AnarchistPhilosopher

Well-known member
עזוב, הבולס הם לא אותו דבר מאז שג'ורדן עזב בפעם האחרונה... :cool:

מתי זה היה? אני כ"כ זקן...:-D

OrEl74

Well-known member
מנהל
זה פשוט לא עובד
הפסד שלישי ברציפות (הפעם בלי לאבין)
הבולס לא מצליחים למצוא את הנוסחה המנצחת.
אני עדיין משוכנע שזה טרייד מעולה עבורם ובסוף זה יסתדר

זה פשוט לא עובד
הפסד שלישי ברציפות (הפעם בלי לאבין)
הבולס לא מצליחים למצוא את הנוסחה המנצחת.
אני עדיין משוכנע שזה טרייד מעולה עבורם ובסוף זה יסתדר
5 הפסדים ברציפות [כולל לפני הטרייד] -- הרצף הפעיל הכי ארוך כרגע בליגה, ויש לכם עכשיו את יוטה וברוקלין.
אפשר להגיד שהבולס מחוץ ל-8. אני לא מאמין שתעברו את אינדיאנה, ואתם רק 2 משחקים מעל טורונטו במאבק על מקום 10, שהיא חלשה, אבל יכולה גם לגנוב משחקים, בכל זאת יש לה חמישייה טובה.

המזל שלכם ושל כל הקבוצות למעשה [ההפרש בין שארלוט שבמקום 4 לבוסטון במקום 8 הינו רק 2 משחקים], זה שוושינגטון וקליבלנד לא מאיימות, ואז בעצם בשיטת הפליי-אין, שלדעתי איננה הוגנת ושנאתי אותה עוד מההתחלה, זה מוריד את הלחץ.

למעלה