הבית של שי-לי" - תכנית בישול חדשה

הבית של שי-לי" - תכנית בישול חדשה

ישבתי עכשיו בסלון וזפזפתי לי ביס מקס, תוך כדי זפזופיישן עברתי בטעות לערוץ 2 ומי שם? שי-לי ליפא - Shaily Lipa האחת והיחידה בעיניי, בתכנית שלה 'הבית של שי-לי'.
זה מכבר אמרתי וכתבתי בכל מקום אפשרי (גם פה בפורום) שהגיע הזמן לפנים חדשות בתכניות הבישול.
אין לי צל של ספק ששי-לי היא בדיוק זו שאני רוצה לראות על המסך. התשובה הישראלית והאותנטית יותר לרייצ'ל ריי.
היא יודעת אוכל (בשונה ,לצערי , מכל אותן 'דוגמגישות' שצצו והתקבעו להן על מקרענו לאחרונה), היא אוהבת אוכל, היא מפלרטטת עם המצלמה בצורה נכונה ובעיקר מאוזנת ללא טו מאץ' חיוכים מיותרים ופלבולי עיניים שמשדרים בדיוק מה שפרסומת של חב' 'טמבור' משדרת , היא מדברת אלינו, הצופים, ובעיקר מעוררת בנו את התחושה שכמו שהיא מצליחה גם אנחנו יכולים, היא אמינה וסופר עוברת מסך, היא נותנת קרדיט למקור המתכונים, ומעבר להכול היא לא מנוקרת ומרוחקת. היא איתנו, היא שלנו ומשלנו, והיא לא צריכה להיות פליטת ריאליטי כדי לזכות בתואר, זה פשוט בילט אין אצלה.
הלוואי שמי שמחליט שם ב'למעלה של תכניות הבישול' יבין שהקהל רוצה משהו אחר, משהו שהוא בול שי-לי ליפא ויהיו לנו עוד ועוד עונות, כי בשבילה אני מוכנה לפנות מקום ביס מקס. ולא אמרתי מילה על זה שהיא יפה, פשוט כל שאר המעלות המקצועיות שלה עולות בהרבה על עובדה זו.
אז כן- אהבתי לאללה. אפילו את ההתייחסות שלה למפרסמים היא עושה בחן.
סופר אהבתי ממליצה בגדול. תקליטו ותדרשו עוד !
מי שרוצה את כל המתכונים מהתכנית - /www.facebook.com/pages/%D7%A9%D7%99-%D7%9C%D7%99-%D7%9C%D7%99%D7%A4%D7%90-Shaily-Lipa/118540791615802" target="_blank" rel="nofollow">https://www.facebook.com/pages/%D7%A9%D7%99-%D7%9C%D7%99-%D7%9C%D7%99%D7%A4%D7%90-Shaily-Lipa/118540791615802" target="_blank" rel="nofollow">כנסו לכאן ועשו לייק .

ומהי דעתכם על תופעת השף סלב ועל המגישות האנורקטיות שמגישות את התכניות ?
בואו נדבר על תכניות בישול ובעיקר על המגישים .

מסכימה איתך אריאלה
זה מזכיר גם את נייגלה

הבריטית בערוץ האוכל

אני אישית הייתי שמחה לתוכניות שיצולמו

בבתים של אנשים שיודעים ואוהבים לבשל

ואנשים יותר מבוגרים שמבשלים מאכלים מסורתיים
של כל מני עדות.

זה בדיוקקקקקקק אבל בדיוק מה שאני רציתי

יש כ"כ הרבה בתים שיודעים לספר אוכל וזה עצוב שמאכילים אותנו שוב ושוב באותן גחמות קולינריות רדודות.
יש כל כך הרבה נשמה באוכל ורק צריך למצוא את אלו שידעו להעביר נכון את הסיפורים.

kdr

New member
שיתחילו עם ידידתנו הכורדית

נראה לי שתכנית בכיכובה של בתיה וחברות מהעדה הכורדית (הפעם) יכולה להיות תכנית מוצלחת.
אותו דבר בכל עונה עדה אחרת.

הייתה פעם תכנית עם טבח שהיה עובר בשכונות, נכנס לבתים, מצרף פריטים מהמכולת והירקן השכונתיים ומבשל עם בעלי הבית.
אני לא בטוח, נדמה לי שזה היה שגב.

kdr

New member
תודה, היתה לי הרגשה שאני טועה

אבל אהבתי את הרעיון והביצוע.

מצטערת, אבל אחרי שאכלתי אצלו אני לא חושבת

כמוך בכלל בכלל בכלל.
הוא חומד של בחור ואפילו יש לו כאריזמה חביבה, אבל זהו.

הייתי שמחה לראות תוכנית בכיכובך אריאלה

מעבר להיותך בשלנית נהדרת, ועם בלוג לא פחות מדהים,
את אשה מאוד נעימה ועוברת מסך נפלא

תודה אהובה, אבל אני שלי עשיתי וזהו

אם וכאשר זה יקרה זה יהיה בפוסט אחר ועל נושאים אחרים, כאלו שבאמת מביאים ערך לאנשים. אוכל כבר כולם עושים, אני חושבת על דברים אחרים שמן הסתם אם וכאשר הם יקרו אתם תדעו ראשונים.
בכל מקרה אהובה תודה ענקית.

היתה את התוכנית של אהרוני וגברי בנאי

"דרך האוכל"
שאיתארחו בבתים של בשלנים ובשלו אוכל לפי העדות

היא יותר מזכירה לי את רייצ'ל ריי

למרות הדמיון החיצוני לנייג'לה. יש בה תשוקה אדירה לאוכל והיא פשוט אשת משפחה מושלמת. אני מאוד אוהבת אותה ואת מה שהיא עושה.

ninga 3

New member
גם לי היא מסזכירה את אינה=הרוזנת היחפה

המדהימה...שתיהן נעימות, ומעבירות את התוכנית בנועם מיירבי...כיף לצפות.
גילה

kdr

New member
פנים חדשות - אני בעד

הפנים שלך, הבת של מלכת היופי.

אבל באיזו תכנית ?
קבלת שבת ? לא
דודידו ? לאאאא !
המפלצת מלוך נס ? כככככן !

הלינקים בתפוז דפוקים !

למעלה