הביקור שלי בקברו של אילן ז"ל

ShAnTi in ReD

New member
הביקור שלי בקברו של אילן ז"ל

ביום שישי בצהריים, אני והמשפחה שלי ניצלנו את העובדה שלא הולכים לבית ספר (מלחמה) וה"בריחה" מהבית לאיזור הצפון (מלחמה..) כדי לבקר בקברו של אילן. כבר תקופה די ארוכה אני מרגישה שאני רוצה לבקר בקברו, אבל תמיד הרגשתי אולי לא נעים, ותיארתי לעצמי שיש שם הרבה אנשים וזה עדיין לא הזמן המתאים לי. למרות שעדיין הרגשתי כך, ביקשתי לסוע לשם. הביקור היה מאוד מאוד קצר. הקבר הוא מול נוף יפהפה, ומזג האוויר המעונן שהיה הוסיף לנוף של העמק. כשהגעתי לשם לא ממש הבנתי או חשבתי ליד מה אני עומדת. פשוט חיפשתי את האבן הכי יפה והנחתי על הקבר. היינו לחוצים בזמן אז הלכנו מהר. בדרך חזרה, נזכרתי בסרט שראיתי על אילן, ואז הרגשתי את הצביטה בלב. לקבר אני אחזור כי אני רוצה, לא חייבת- אלא רוצה, הפעם לבד, בעוד כמה חודשים, שיהיה לי מספיק אומץ לנהוג עד לשם לבד (אני נהגת מאוד טרייה), בשביל לתת יותר רגעים של כבוד לאיש הזה, שאני רואה אותו כגיבור לנצח.

../images/Emo85.gifכל הכבוד../images/Emo85.gif

אני חוקרת על אילן רמון במסגרת ביה"ס ושמחתי לשמוע שיש עוד אנשים שמתעניינים באישיותו ואני, אישית עוד לא עליתי לקברו של אילן רמון אך מצפה להגיע לשם. העיניין שאת מדגישה לנושא משקל רב,מוכיח כי דמותו של אילן רמון היא חלק מחייך ועלכן בהצלחה בהמשך הדרך...

למעלה