הבטחתם יונה... ואלי היא סעדו

הבטחתם יונה... ואלי היא סעדו../images/Emo3.gif

אז ככה... השירשור הזה לא נועד להתגרות בשירשור הקודם (אביעד המנהל... אם נפגעת סליחה מראש
) אבל אני חושבת שסעדו יכול להעמיד תוכנית ולשחק אותה... נכון בהתחלה כולם יקטלו אותו כמו שהיה עם נינט... אבל אם תבואו כבר עם חשיבה של "סעדו בקושי יודע לשיר" גם אם הוא ישחק ברמה של קבלת אוסקר (טוב הגזמתי) הוא ישר יקבלת תגובות צוננות בגלל דעות קדומות! לפי דעתי העובדה שהם לוקחים חלק מהצוות של כוכב נולד חלק שחקנים מוכרים וחלק שחקנים אנונימים זה מעולה
זה נותן לחבר'ה בכוכב נולד להתפתח עוד קצת בתעשייה במקום להיות מקובעים כזמרים ולהעלם לשנה כדי לעבוד על דיסק, לחבר'ה המנוסים ככה להתערבב עם החבר'ה החדשים ולעשות קאמבק ולחדשים זה פותח דלתות לעבוד עם כל הסלבריטי.... מעולה לא
והסטיגמה הזאת של "הוא יודע לשיר אבל ממש לא לשחק" היא ממש טעות
תראו דוג' מחו"ל-ג'ניפר לופז.... היא שיחקה בסרטים קיבלה שבחים קיבלה גלובוס הזהב
אבל רק היא הוציאה דיסק (שהצליח) פתאום היא לא יודעת לשחק פתאום היא זמרת שמנסה לשחק למרות שהיא שיחקה שנים לפני... מה זה אומר בעצם
שזמרים לרוב נופלים בקטע של המשחק רק בגלל דעות קדומות שהם לא יודעים לשחק
אף אחד לא בא כדי פשוט להנות ולראות אלא באים כדי לבחון ולתת תגובות שידוע מראש יהיו ציניות ושליליות. אז אחרי כל הנאום הזה- תנו לסעדו והדר וכל מי שיהיה ב"השיר שלנו 3" צ'אנס
ותאמינו לי שאם כולם יכנסו לתוכנית בראש של סבבה אני בא לראות תוכנית של שעה עם הומור ודרמה סתם בשביל הכיף שלי בלי להעביר כל שחקן מבחן אם הוא יודע לשחק או לא ולמה ליהקו אותו ופשוט לשבת ולהנות... כולםםםםםםם יהיו מרוצים מהעונה הזאת
ותאמינו לי שהולך להיות מדהים

תיקון- ואולי +ועוד משהו קטן-

כולם צריכים להתחיל מאיפשהו... לא כל השחקנים הגדשולים ישר ידעו לשחק וקיבלו תפקידים ראשיים... כל אחד צריך להתחיל איפשהו. אז מתחילי קצם מחוספסים עם קצת פחות יכולת משחק ואז לומדים ומתבגרים והופכים לש-ח-ק-נ-י-ם בכל מובן של המילה! תראו את נינט- ההבדל בין העונה הראשונה לשניה עצום! היא עכשיו בעיניי שחקנית
פשוט תחשבו שכל אחד צריך להתחיל איפשהו... אז באמת תנו לזה צ'אנס

edeneden1234

New member
../images/Emo31.gif ו- ../images/Emo45.gif

לא בטוח לגבי סעדו... עדיך שהוא ימשיך להתפתח בשירה שלו לדעתי.. ג'ניפר לופז לא כ"כ הבנתי מה הקטע איתה אבל המשחק בחו"ל לא כמו בישראל זה בטוח דעות קדומות יחזקו? לפי מה שהבנתי ממש לא.. לתת לסדרה צ'אנס ולבוא עם דעות קדומות לא יהפכו את השחקן לטוב יותר.. כי חשבתי שהוא ממש גרוע אבל הוא היה גרוע +.. ואם כבר אתה אומר אז אם באים בדעה שלילית מאוד.. והשחקן עדין משחק גרוע.. לא משהו אבל עדין לא שלילי כמו שחשבנו ברור שזה יהיה טוב כי חשבנו ממש קיצוני.. אבל הוא לא נחשב כשחקן טוב יש זמרים שהם גם שחקנים כמו נינט סעדו זה לא נינט.. ונינט היא לא סעדו אבל משכים לתת צ'אנס לשחקנים ולסדרה

danieeeel

New member
את פספסת את העניין לגמרי ../images/Emo128.gif

השאלה היא לא אם סעדו ישחק טוב או לא.. (למרות שמספיק לראות את הבן אדם כמה דקות בשביל להבין שהמעוך ומשחק זה שני דברים שונים).. העניין הוא שכבר היינו בסרט הזה! (במקרה שלנו בסדרה הזאת..) ולכן אנחנו מפצירים בטדי הפקות - תעזבו את הכוכבים הנולדים - תנו להם לעסוק במוזיקה!

נכון אתה צודק..היינו בסרט הזה

והוא הצליח.... אז למה לשבור נוסחה מנצחת?? נכון רוצים להתנסות בדברים חדשים ולעשות דברים חדשים אבל כמו שאומרים- אם זה לא שבור למה לתקן את זה??

Aviad1987

New member
כי בסופו של דבר זה ישעמם

כוכב נולד לא זזו ס"מ בתוך הבועה המפגרת שלהם. בסופו של דבר את הקהל זה שיעמם. כנ"ל פה. זה לא יצירתי או מקורי לקחת נוסחה מוצלחת ולעשות אותה שוב ושוב ושוב

אז תני לי להבין:

את אומרת לא לשפוט לפני שעונה 3 התחילה, ואז את אומרת ש"כווולנו נאהב אותה" ו"הולך להיות מדהיםםם!!". כי זאת כבר הערצה עיוורת.
את תאהבי את התוכנית לא משנה מה ייקרה, גם אם חנה לסלאו תעמוד על הראש ותעשה קוקוריקו. אני שמח שאביעד פתח את השרשור הזה, כי כמעט ואף אחד לא מרוצה מההחלטה לשקול לקחת את סעדו. סעדו הוא לא נינט. בלי קשר לשירה שלו. הוא לא נינט. אני לא רוצה שאורי גרוס יבין לא נכון- אנחנו לא חושבים שזה נסיון "להחליף" את נינט. אנחנו חושבים שזה נסיון פתאטי לשחזר הצלחה. הצלחה שאתם רואים שגם לנו, הצופים, כבר נמאס ממנה לגמרי. די כוכב נולד. פשוט די. מילא הדר עוזרי, שלמדה משחק ובטח תביא תוצאות טובות. אבל סעדו? סעדו רק בגלל שהוא זכה ב"כוכב נולד" אתם מביאים אותו, ונשבר מזה. ואני רוצה להזכיר לך, מלכת הוילה: אף אחד לא קטל את נינט לפני ש"השיר שלנו" התחילה. אף אחד. אני לא מכחיש שהטילו ספקות, אבל הדיבור הכי בוטה שהיה היה "נחכה ונראה". ומזה שסעדו ישחק לא יכול לצאת טוב. ואני חושב שגם אני לא אראה את העונה הזאת מעבר לפרק הראשון.

זה ממש לא הערצה עיוורת..

זה פשוט תחושה.. אי חושבת שבאמת יהיה מדהים וטוב ולא רק בגלל השחקנים אלא בגלל הכותבים.... אם זה הצליח עד עכשיו למה לשנות את זה? אם משהו מצליח לא מנסים לשנות אותו כי אז זה יכול להצליח וזה יכול ליפול ברור שקטלו את נינט גם לפני השיר שלנו וגם אחרי שהיא עלתה לאוויר... אמרו לה שהיא לא שחקנית ושתתרכז בשירה ושתלמד משחק.... ותראו מה יצא... אם את מחליטה כבר מעכשיו שאת חושבת שלא תראי מעבר לפרק הראשון את באמת לא תראי מעבר לפרק הראשון רק בגלל שמעכשיו את כבר קובעת שהולך להיות רע! גם אם סעדו לא שחקן.. תנו לו הזדמנות... מאיפה לכם לדעת שלא תופתעו? למה לא לתת לבנאדם הזדמנות? ואם הדר למדה משחק אז זה יותר טוב? רק מי שלומד משחק מגיע לו לשחק שם? יש אנשים שלמדו משחק הרבה זמן ואין להם את זה בניגוד לאנשים שלא למדו דקה ויש להם את זה טבעי זה לא קשור ללמוד משחק או לא... פשוט אל תשפטו מעכשיו.... תיכנסו לזה בשביל הכיף.. בשביל 45 דק' של כיף..

אני בן, אני בן.../images/Emo13.gif

ואם את קובעת מההתחלה שאני בת, זה אומר שגם אם תדעי שאני בן תחשבי שאני בת? לא. ומשחק לא קשור ללימוד משחק? חח, הרגת אותי.

הא??? מה הקשר??

כן.... משחק לא קשור ללימוד משחק נכון זה מלמד זה משפר זה נותן יותר אמצעי עבודה אבל יש כאלה שלא למדו משחק אף פעם והם משחקים מעולה לא צריך ללמוד כדי לדעת לשחק או שאתה שחקן או שלא נכון אתה יכול לעבוד על זה וללמוד אבל תתפלא לדעת שיש כאלה שלמדו משחק והם עדיין לא טובים בעסק ויש כאלה שלא למדו משחק והם מעולים

למעלה