הבטחתי שאפסיק, אבל אני לא יכול להתאפק

dory30

Well-known member

marabo

Well-known member
עוד ממעשי הנבלה של ראש האופוזיציה בהווה:
הוא לא עובד אצלכם ולא חייב לכם כלום, אתם עכשיו השולטים אז תשלטו ואל תתבכיינו.

dory30

Well-known member
הוא עובד מדינה והמדינה שייכת לכולנו. לא שמעתי שהיא רשומה על BB ועליך בלבד. נא תקן אותי אם אני טועה
מי שעובד בשבילנו זה בנט - והחמאסניקים מתחילים להרגיש את זה.

אלפיני

Well-known member
הוא עובד מדינה והמדינה שייכת לכולנו. לא שמעתי שהיא רשומה על BB ועליך בלבד. נא תקן אותי אם אני טועה.
הוא לא עובד מדינה ומזל שכך אחרת אסור היה להעביר עליו ביקורת. הוא נציג ציבור.
לעניינינו , אם עבר על החוק כשהורה לגרוס אני מקווה שגם על זה היועץ המשפטי יעמיד אותו לדין.

dory30

Well-known member
לעניינינו , אם עבר על החוק כשהורה לגרוס אני מקווה שגם על זה היועץ המשפטי יעמיד אותו לדין.
מנדלבליט יעמיד את ביבי לדין? יש לך חוש הומור. אני מתחיל להתגעגע למזוז, שתפר את כל הסורחים- אולמרט, קצב, בניזרי, הירשזון ובטח שכחתי עוד כמה מ "החב'רה הטובים".

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
בעיה... היועמ"ש לא מצליח בד"כ להבחין במעשים החמורים שאדונו מבצע. הוא בד"כ מצליח להחליק את אלה כ"לא היו".

DANIAVNI

Well-known member
מה יש להגיד
אם זה נכון ומוכח יש להעמידו לדין

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
מה יש להגיד
אם זה נכון ומוכח יש להעמידו לדין
אני רק רוצה להזכיר לך עוד שערורייה, שהתפרסמה בזמנו בעיתון "ידיעות אחרונות".
לאחר שהאיש ההוא פרש מהפוליטיקה לאחר הסבב הראשון בו כיהן כראה"מ, פורסמה כתבה, שהוא לקח עמו תיק מסמכים רגישים שלם.
מה? למה?
ועולות כאן 2 תהיות מהותיות:
1. אם נכון הדבר, הרי שמעבר לכתבה ב"ידיעות", לא היה לסיפור המשך. הנושא לא נחקר וככל שהתיק אכן היה בידיו, הוא גם נותר בידיו.
2. במידה שהעיתון פרסם ידיעת שווא, הרי שלאיש הייתה אפשרות לתבוע את העיתון. אלא שהדבר לא קרה. לא הוגשה תביעה והעניין פשוט הושתק.

לכן ולהערכתי, גם הפעם, לא תהיינה מספיק ראיות כדי להוכיח שהוא גרס מסמכים. המסמכים כבר אינם ודמם ישתוק.

DANIAVNI

Well-known member
אני רק רוצה להזכיר לך עוד שערורייה, שהתפרסמה בזמנו בעיתון "ידיעות אחרונות".
לאחר שהאיש ההוא פרש מהפוליטיקה לאחר הסבב הראשון בו כיהן כראה"מ, פורסמה כתבה, שהוא לקח עמו תיק מסמכים רגישים שלם.
מה? למה?
ועולות כאן 2 תהיות מהותיות:
1. אם נכון הדבר, הרי שמעבר לכתבה ב"ידיעות", לא היה לסיפור המשך. הנושא לא נחקר וככל שהתיק אכן היה בידיו, הוא גם נותר בידיו.
2. במידה שהעיתון פרסם ידיעת שווא, הרי שלאיש הייתה אפשרות לתבוע את העיתון. אלא שהדבר לא קרה. לא הוגשה תביעה והעניין פשוט הושתק.

לכן ולהערכתי, גם הפעם, לא תהיינה מספיק ראיות כדי להוכיח שהוא גרס מסמכים. המסמכים כבר אינם ודמם ישתוק.
כן, גם אני שמעתי שכבר היתה פרשה בעבר
אלא שבינתיים אני מניח שהרבה הבינו שאסור לנהוג כלפי האיש הזה בסלחנות .

evglev1

Well-known member
מנהל
ביבי מכחיש וגם בנט אומר שלא שמע על כך שום דבר, כך שייתכן ובעצם אני מקווה שזה ספין תקשורתי כדי לתפוס כותרת.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
ומה חדש? בטלוויזיה הייתה כתבה על שמואל אבואב שנהג בדיוק כך. והוא לא ליכודניק. הוא 0מול.

dory30

Well-known member
צריך לשלוח משטרה לבלפור ולעצור את הפושע
הבעיה היא, שכחבר כנסת יש לו עדיין חסינות. בלי קשר, השאלה היא גם מה נגרס והאם מדובר בנזק ממשי לבטחון המדינה. אם כן, כמובן שצריך למצות את הדין, כמקובל במדינת חוק.

למעלה