הבטחתי עידכון, אז הנה הוא

הבטחתי עידכון, אז הנה הוא

אז ככה. נפרדנו, אני כבר גר בדירה לבד. לקחתי דירה במיקום קרוב מרוהטת קומפלט מוחלט (יענו אפילו עם הסירים וכל זה). זה איפשר לי להתחיל לנהל בית עצמאי מיידית, ומצד שני יש לזה חיסרון כי איני יכול לתת ציביון אישי מידי לבית כמו שהייתי רוצה - ובעיקר חדר הילדים, מילא. בסך הכל המהלך עובר באופן סביר בהחלט. אנחנו נעזרים בפסיכלוגית של אישתי כמלווה את התהליך ככה שהנושאים שיכולים להביא לפיצוץ מתלבנים ביחד באוירה שקטה ומכובדת. בנתיים לאנתנו לילדים אפשרות לבחור היכן לגור, הצבנו את זה כעובדה פשוטה ומקובלת שהם ממשיכים באותו בית וזהו. יש קטע אחד שמבאס אותי וזה הצורך לשמור כל הזמן על 'שוויונות' מעושה כזו. נגיד אם אקנה משחקים חדשים אז זה יהיה 'לא פייר' זכה, כי ירצו לבוא אלי בגלל זה וכל מיני שטויות כאלו, אבל בכללי אני חושב שאנחנו בכוון הנכון, ואני חושב גם שיש לכם חלק בזה. העזרה והייעוץ שלכם מאוד מאוד עזרו לי, ואני מאוד מאוד מודה לכם. לא יודע אם ומתי אכנס לכאן שוב, אז רק אומר לכם תודה ושאתן נפלאים נפלאים, ושאם יש משהו שאני יכול לעזור איכשהו אז ממך אשמח. אתם שווים הכל. היו ברוכים, ילדים נפלאים, ושיהיה לכם טוב בחיים, אינשללה. איש אחד שהוא אבא

מה בקשר

לטחורים????? ראה לי שמקור כל הבעיות שלי הן משם.............. אפשר להתחיל טיפול???? (יאללה. תהרגו אותי מאיפה אתם מביאים את הקטעים האלו? מה לך ולטחורים??????)

צרם לי

אסור לקנות דברים חדשים. מה זאת אומרת אסור?? הרי עברת לדירה משלך ובוודאי שאין לך שם צעצועים ואם יש הם בטח לא מי יודע מה.. אתה לא צריך לשאול אם אתה יכול לקנות. פשוט תקנה וזהוא. אם האישה גם רוצה לקנות, שתקנה אבל מי היא שתגיד לך לא לקנות!? מה, היא מפחדת שהילדים שלה יעלמו לה? זה לא עובד כ-כ-ה!! ואני הייתי ממליצה לאפשר לילד לשחק במשחק שנקנה לו גם אצל הצד השני כלומר לתת לו לקחת אותו איתו אך כמובן אם אתה מעוניין בכך גם להחזיר אותו אל הצד המשאיל.

זה מה שאני שואל אותך כל הזמן

מה זאת אומרת 'הפרי האסור'? ואת מתעלמת מזה כל הזמן.............. כנראה שיש כל מיני 'אסור', והכי אסור זה לעשות שטויות, לא ככה? אז ממש לא משנה (כאן ועכשיו) הלמה, רק להיכן זה מוביל. ואם לה זה עושה מחשבות שאני 'קונה' אותם באמצעים כאלו, אז זה לא המקום והזמן לעמוד ולהסביר שילד מוצא באביו הרבה הרבה מעבר לצעצוע חדש או משהו כזה. ובהיות ובאמת לא איכפת לי הקטע הזה. אז למה שלא אציע לה שלפחות חלק מהמשחקים החדשים אקנה לבית 'הישן' (תמורת ישנים כמובן). וככה כולם ירגישו טוב. לא יותר חכם?? חוצמזה יש כנראה רגישויות מוגזמות בתקופה הראשונה וצריך לזרום עם כל מה שיש, לא להילחם אלא לבנות. צודק? לא נראה לי הקטע של טלטול משחקים מכאן לשם ומשם לכאן. לפחות המשחקים שאני מכיר יש להם נטיה להשיר בדרך חלקים, ואח"כ כל המשחק 'לא שווה'. נו, מה הקטע של הפרי האסור?? תגידי כבר? (או שזה סתם חלק מהפיתוי שלך, יענו גם האסור מצטרף לפיתוי. רגע, בלי זה את לא?)

תראה,

אם העניין הזה לא מטריד אותך לא אלך ואגיד תעשה את זה! כי אתה לא מעוניין בזה! אך הכלל הזה בעיני הוא טפשי כפי שכתבת אתה לא תסביר לה עכשיו שאבא זה יותר מצעצוע חדש. אם נוח לך עם המצב לא אגיד לך לשנות אותו אך אם לא נוח לך איתו, שנה אותו שיהיה מתאים גם לרצונות והצרכים שלך.

אני שמחה אבל...

אני שמחה שאתה קונה להם צעצועים ובגדים והכול אבל תזכור שאתה לא צריך לפצות אותם במתנות!!!!זהו אין לי עוד דברים חכמים להגיד...

*superstar*

New member
צודקת..

לא לפצות.. זה רק עושה את זה יותר גרוע.. הם יחשבו שאתה חייב להם ואז לא יהיה נעים כי אתה לא תפסיק לקנות להם ולקנות להם ואז יום אחד תחליט שזהו ואז הם ישנאו אותך.. לא תמונה חביבה.. מבטיחה! *דיד*

*superstar*

New member
כן.. להורים גרושים יש נטיה לפנק את

הילדים שלהם.. במיוחד שהם קטנים יותר.. זה קרה אצלי גם אבל יצאתי מזה מהר מאוד *דיד*

נדמה לי

שמי ש'נופל' בקטע הזה, יפול בו בכל מקרה, לא ככה? הרי יש הורים כאלו שכל הזמן הם במרוצה סביב לספק גחמות של הילדים וכל הזמן הילדים לא מרוצים וכולי, לא כך? לא מכיר דרך אמיתית לקנות מישהו בכלל. רק להיות הכי אוטנתי , הכי מיש אתה באמת, זה מה שממכר אנשים (גם אותי). תודה, נפלאה.

*superstar*

New member
חיחי.. הוא קרא לי נפלאה ../images/Emo9.gif

כן אתה צודק.. אבל זה יותר קשה עם הורים גרושים לדעתי.. להיות אוטנתי זאת אומרת *דיד*

נפלאה חכמה שלי............

אזכור. זכור אזכור, גם אותך וגם את עצותיך. הנה אשנן לעצמי 'לא לפצות את הילדים' 'לא לפצות אותם' רק להיות אמיתי כן וזורם. וגם אזכור ממך לומר 'אין לי עוד משהו חכם להוסיף', אהבתי,פשוט אהבתי. לילה טוב לך נפלאה

שלום לך..

התגעגעתי
שמחה שדברים מתחילים להסתדר בחייך רק שתדע שתמיד יהיו עוד מכשולים חדשים שיצוצו עם הזמן אך אל דאגה, אלה יראו מזערים לעומת אלה שכבר מאחוריך
אתה מוזמן להמשיך ולעדכן אותנו בהמשך התהליכים, אני אישית אשמח לשמוע
רוצה רק להוסיף ולומר לסיום שאני באמת מאמינה שעשיתם את הדבר הנכון והשארתם את הילדים לגור בביתם המוכר (אני יודעת שזה בטח לא היה צעד קל מבחינתך.. מחזקת את ידך על המעשה האמיץ
) וכן, אני רואה בסיוע הפסיכולוגית צעד חכם מאין כמוהו
אני יודעת שאבא שלי בתקופות שאתה נמצא בהן כרגע נעזר בכמה וכמה פסיכולוגים בכדי לעשות את הדבר שהכי נכון לנו הילדים. כל הכבוד לך
אתה אבא נפלא

למעלה