הבטחתי למחוק אותך מהחיים שלי

הבטחתי למחוק אותך מהחיים שלי ../images/Emo10.gif

היינו ידידים כל כך טובים אבל משהו היה צריך לקרות ולהרוס את הכל. כמו בכל הספורים הכי מדהימים תמיד קורה משהו ולמשהו הזה שקרה קוראים אהבה. התאהבתי בך כמו שמתאהבים בסרטים ולא ראיתי את כל מה שכולם ראו כל הזמן. היית כל הזמן לנגד עיני וראיתי בך רק את הטוב והתעלמתי מהשלילי ולא האמנתי למה שהחברים אומרים ואולי טעיתי פה למרות שלדעתי הלכתי עם הלב שלי והוא אמר שזה זה. אבל את לא הרגשת כמוני וחשבנו אולי להיות ידידים אבל ברור שלא היה לזה סכוי. רק המחשבות עליך עם מישהו אחר שלא שווה אותך מטריפות אותי ואני לא יכול ככה להתעלם מהתחושות שלי אז אמרתי לך פנים מול פנים שזו שיחה אחרונה ואני הולך ומתנתק כי החיים שלי לא יכולים להתקע בגללך. זה לא צריך להיות ככה ואני לא רוצה לדעת שבזבזתי הרבה זמן מהחיים שלי על מישהי שלא אוהבת אותי כמו שאני אוהב אותה. יש לי את החיים שלי והם חשובים לי מאוד. עברו שנתיים שלא דברנו ותמיד חשבתי אולי יום יבוא ותצרי קשר, תשאלי לשלומי, אבל את ממה לא עשית את זה והאכזבה רק חזרה על עצמה והכאב בחגים היה בלתי נסבל. אם לא קרה שום דבר כנראה שגם לא היה צריך לקרות וזה שם למעלה חושב שמגיע לי מישהי אחרת רק שלצערי עוד לא פגשתי אותה עדיין. אולי יום יבוא, עוד עשר שנים, את תביני שהייתי הבחור הכי מדהים שפגשת ולא חושב שאי פעם יצא לך שוב לפגוש אחד כזה כי אין הרבה כמוני. אם כולם אומרים את זה על עצמי אז הם בטוח צודקים ואני כבר לא מתנצל להגיד את זה. להפך, גאה מאוד שאני כזה. ברור שאני רוצה לדעת שהכל בסדר אצלך ושאת נהנית מהחיים שבנית לעצמך, אבל בתוך תוכי אני יודע שהיית רוצה חיים אחרים וזה לא הסתדר בגלל כל מיני בעיות אחרות שרמזת לי עליהם פעם אבל לא הבנתי אותם וכנראה גם לא אבין כי לא פרטת מספיק ואי אפשר לעזור ככה למי שלא אומר כלום. תמיד יהיו לי עוד רגשות כלפיך אבל כנראה שמגיע לי מישהי יותר טובה שתעריך אותי. בחיים אני לא אבין איך אפשר לאהוב חד צדדית ולדעת שהצד השני ממש לא אוהב אותך. זה משהו דפוק במוח!!! אם פעם נפגש במקרה אין לי מושג כיצד אגיב. אני חושב שפשוט אתעלם מקיומך ואמשיך בדרכי כדי לא לחזור אחורה. עברתי קברת דרך ארוכה וזה שפתאום תרצי לדבר לא יעשה לי טוב. את תצטרכי להבין אותי. הבטחתי לעצמי למחוק אותך מהראש שלי ועשיתי את זה. מגיע לי להיות נאהב כמו לכולם. לא מוכן להסתפק בפחות מזה.

למעלה