הבטחתי ועל כן אקיים...

Tru Man

New member
הבטחתי ועל כן אקיים... ../images/Emo218.gif

הבטחתי למעאלי שברגע שיגיע הסרט הנוסע השמיני נגד הטורף לצפייה אונליין, אציג את הקישור שלו בפורום. ובכן הסרט הזה הגיע וכפי שהבטחתי, הנה הקישור לסרט וכל הפרטים אודותיו: ראשית הטריילר של הסרט שנמצא כאן: קדימון הסרט הנוסע השמיני נגד הטורף ועכשיו לסרט עצמו: Alien vs. Predator שנה: 2004 ז'אנר: אימה, מדע בדיוני, מתח, פעולה. אורך: 101 דקות במאי: פול ו.ס. אנדרסון שחקנים: סאנה ליית'ן, ראול בווה, לנס הנריקסון, איוון ברימנר, קולין סלומון, טומי פלנגן וג'וזף ריה. התקציר: הבמאי של "האויב שבפנים" מחזיר אל המסך שתי מפלצות קטלניות שכיכבו בסרטי אימה קלאסיים. תעשיין ביליונר בטוח שהוא עלה בעזרת הלווינים המשוכללים שלו על פירמידה עתיקת יומין הקבורה מתחת לאדמת הקרח של אנטארקטיקה. הוא מגייס קבוצה של ארכיאולוגים צעירים במסע אל לב היבשת הקפואה. הפירמידה נחשפת והקבוצה הצעירה מאושרת עד הגג, עד שמסתבר להם שמדובר בשטח קרב בין שני מינים קטלניים במיוחד. הנוסע השמיני, המתרבה בעזרת ביצות וניזון מבני אדם וכמובן הטורף שנהנה לחסל את כל מי שעומד בדרכו ולאכול אותו. מה שמתברר במהרה לקבוצה האנושית, שלא משנה בכלל מי מהחייזרים ינצח, בכל מקרה בני האדם יפסידו.
תהנו!
נ.ב. לא לבעלי לב חלש. ראו הוזהרתם.

חבל שאי אפשר לפגוש אותך

מת לתת לך חיבוק חם על כל מה שאתה עושה לי בפורום אני חייב לך בחיי ! טוב הגזמתי..אבל אני חייב לך הרבה
מת עלייך ותודה
יהיו לי אחלה חלומות הלילה

Tru Man

New member
ולמי שלא אוהב סרטי אימים או מד"ב...

הוא חוזר! גדול מתמיד, מצחיק מתמיד, הזוי מתמיד. קבלו לכבוד החג את סרטו החדש של רואן אטקינסון: החופשה של מר בין
ראשית הטריילר שנמצא כאן: קדימון הסרט החופשה של מר בין ועכשיו לסרט עצמו: Mr. Beans Holiday שנה: 2007 ז'אנר: קומדיה תאריך יציאה לקולנוע בארץ: 29/03/2007 תאריך יציאה לקולנוע בחו"ל: 31/08/2007 אורך: 82 דקות במאי: סטיב בנד'לנק שחקנים: רואן אטקינסון, מקס באלדרי, סטיב קאמפוס, אמה דה קון, ווילאם דפו, סטפני דיבאק וקלינט דייר. התקציר: רואן אטקינס חוזר לדמות המיתולוגית שלו. מר בין השתקן מהדמויות חסרות המזל והשלומיאליות ביותר בעולמנו, מחליט שנמאס לו מלונדון האפרורית והגשומה. בין שזוכה בהגרלה בנסיעה לצרפת, אורז את מזוודותיו וטס לעיירה הצרפתית קאן, כן זו מהפסטיבל, לטבול בים. בין מביא איתו בלגן ומהומה שהחוף הצרפתי השקט לא הכיר מעודו, והוא הופך בטעות הן לחוטף, והן לבמאי סרט אוונגרד מהולל, המתעד את עלילותיו הביזאריות. אך האם מר בין שלנו יזכה בפרס, או יאסר על ידי המשטרה הצרפתית?
צפייה נעימה ותהנו!
נ.ב. לא לבעלי
חלש. ראו הוזהרתם.

Tru Man

New member
ננסה שוב את הקישור לטריילר

קדימון הסרט החופשה של מר בין

למעלה