הבטחתי ובערך קיימתי...

הבטחתי ובערך קיימתי...

עדי אמרה שהמחלה של אנה נקראה Chron's Disease ואמרתי שאני אשאל את המדריכה שלי זוכרים? אז ככה.. שכחתי לשאול (אל תהרגו אותי) אבל! בשבילכם בדקתי באינטרנט מה זאת המחלה הזאת ותנחשו מה? היינו קרובים בערך: אז ככה.. המחלה היא דלקת של המעיים (לאלה שאמרו קיבה היו קרובים ואני שאמרתי כליות.. לא יודע..). זאת מחלה לא הכי נעימה והסימפתומים שלה הם כאבים ושלשולים. בנוסף לפעמים יש גם דם וליחה (נראה לי שכשהאוכל יוצא אם הבנתם..). מחלה לא כל כך נעימה ו-57% מהחולים הם נשים ו-73% יהודים.. המחלה נפוצה בגילאים 16-21 ואני לא רוצה לשעמם אתכם בשאר השטויות סתם למי שהתעניין..

מישהי 111

New member
הו! תראו מי חזר?

רוי!!! מה קורה מותק? התגעגעתי! לאן נעלמת??? ככה נוטש??? בלי לומר מילה? תחזור, תחזור ואל תעזוב שוב!

נראה לי שלחברה שלי היה את זה..

בעצם לא בטוח כי אם זה מגיל 16 אז זה די מוזר.. למה גם לאנה זה היה בגיל 13... טוב נו, זה כמו מחזור.. חלק מקבלים בגיל 14 וחלק... 10

adii1201

New member
מסכנה ../images/Emo4.gif

ודוד, לא הבנתי מה הקשר של היהודים?!

סתםן זה היה בנתונים אז כתבתי

תחשבי על זה ככה.. המחלה היא לא תורשתית אבל אם לקרובים שלך יש אז רוב הסיכויים שגם לך יהיה.. משהו כמו סכרת..ובגלל שיהודים מתרבים עם עצמם (כאילו בלי גויים.. אז הקהילה היהודית קטנה יותר) אז המחלה תתפשט מהר יותר אצלנו..

adii1201

New member
אה אוקע...

חשבתי כבר מייחסים את המחלה הזו ליהודים... לא הבנתי מה הקשר
היי אולי אנסטסיה יהודיה?!

adii1201

New member
ואגב יהודיה...

יש לי ילדה בביצפר (בכיתה ז'
) שקוראים לה אנסטסיה!!!!! הייתי במזנון עם הילה והיא היתה שם ואז איזה אחד קרא לה והוא אמר אנסטסיה ואז הילה שאלה אותי כזה "מקנאה בה?" אז אמרתי לה שלא
א' היא רוסיה ואנסטסיה ברוסית זה אנסטסיה ולמלכה שלנו קוראים בכלל אנסטז'יה... ודבר שניה אסנסטסיה זה לא שם כזה יפה

adii1201

New member
הוא מיוחד אבל הוא לא יפה ../images/Emo12.gif

כאילו זה סתם שם ארוך והוא גם ת'אמת נשמע שם רוסי כאילו זה לא שאתה שומע אותו וישר חושב על איזו אמריקקית שקרואים לה ככה...

מישהי 111

New member
אנסטסיה זה שם מעאפן!!!!!!!!

פויה.... אבל איזה כייף היה במיני קורס טירונות הזה... יה וואילי!!!!! בנות אהבו אותה1

אנסטסיה זה שם רוסי, ובגלל זה....

אבא שלה אומר שבוראים לה סטייסי...
(ד"א, אבא שלה גם אומר שהיא בת 38.. אז... לא יודעת.. אולי.)

רגעע רק כדי שלא יהיו אי הבנות..

אבא שלה אומר שקוראים לה סטייסי בלי קשר. זה פשוט מסתדר כי אנסטסיה זה גם שם רוסי.

ושלא יהיו עוד אי הבנות,

זה רק מה שאבא שלה אומר
יכול להיות שזה נכון ו..יכול להיות ש...... לא

adii1201

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

אשכרה W.I.T.C?!?!?! (וזה היה מה הקשר גם
)

למעלה