הבחנה לילד בן 3 שנים

מצב
הנושא נעול.
7 אבנים ? מאיפה אתה בארץ ?

כן, משחקי מחשב ו-
הם ממש אקט חברתי
אנחנו, שיחקנו בחוץ, מחבואים, תופסת, חבל, 7 אבנים ועוד ... לעומת זאת, מה הילדים של היום עושים
7 אבנים ? מאיפה אתה בארץ ?

אין שום דבר מגעיל בעובדות החיים

תאמיני למה שרצונך להאמין
כנראה שגיל שנתיים לענין זה ממילא לא רלוונטי לאף אחד מאתנו כאן, אבל אולי גיל 4 רלוונטי לשואל. אני מקווה שאם כן הוא לא ירתע מהתגובות המגעילות שקיבל כאן. אני ממשיכה להאמין שכל ילד הוא אחרת, ואני לעולם לא אומר שדבר בלתי אפשרי עד שלא יוכח אחרת. גם אם אישית לא נתקלתי הכל עדיין אישית במקרים כאלה, אבל מבחינתי הכל אפשרי, והורה ששולל אפשרות זאת על הסף הוא הורה גרוע, בדיוק כמו הורה שידרוש מילדיו דברים שאינם מסוגלים להם. הורה שמונע מילדו צורך כלשהו מצרכיו במודע וכשבידיו הברירה הוא פשוט מתאכזר לילדו.
אם תמצאי לי דוגמה אחת מאיזו תקופה ומאיזו ארץ שאת רוצה של איזשהו ילד שהתחיל ללמוד בגיל 4 באוניברסיטה - אסכים אתך. למיטב ידיעתי, דבר כזה מעולם לא קרה בהסטוריה, ואולי אם משהו מעולם לא קרה אז יש לזה סיבה ?

חיפשתי קצת ומצאתי

אם תמצאי לי דוגמה אחת מאיזו תקופה ומאיזו ארץ שאת רוצה של איזשהו ילד שהתחיל ללמוד בגיל 4 באוניברסיטה - אסכים אתך. למיטב ידיעתי, דבר כזה מעולם לא קרה בהסטוריה, ואולי אם משהו מעולם לא קרה אז יש לזה סיבה ?
חיפשתי קצת ומצאתי
שלורד קלווין התחיל ללמוד באוניברסיטה בגיל 10. לא מצאתי דוגמה למישהו שלמד באוניברסיטה בגיל צעיר יותר, ואנחנו מדברים פה על קלווין - אתם יודעים, זה שהמציא את "סולם קלווין". כך שאם יש הורה ש"מונע" מהילד שלו ללמוד באוניברסיה בגיל 4 - נראה לי שהוא לא גורם נזק גדול מדי. בגיל 4 ילד נחשב "גאון" אם הוא יודע לשרוך את השרוכים של הנעליים.

../images/Emo13.gif בגיל 4

חיפשתי קצת ומצאתי
שלורד קלווין התחיל ללמוד באוניברסיטה בגיל 10. לא מצאתי דוגמה למישהו שלמד באוניברסיטה בגיל צעיר יותר, ואנחנו מדברים פה על קלווין - אתם יודעים, זה שהמציא את "סולם קלווין". כך שאם יש הורה ש"מונע" מהילד שלו ללמוד באוניברסיה בגיל 4 - נראה לי שהוא לא גורם נזק גדול מדי. בגיל 4 ילד נחשב "גאון" אם הוא יודע לשרוך את השרוכים של הנעליים.
בגיל 4
הבכורה שלי לימדה את החברה הכי טובה שלה בגן לכתוב את שמה, וההיא לימדה את בתי לשרוך ולקשור שרוכי נעלים. הזכרת לי.

shani74

New member
חחח...

חיפשתי קצת ומצאתי
חחח...
עד היום השרוכים כל הזמן נפתחים לי, ובדרך כלל אני נועלת נעלי התעמלות בלי שרוכים. לבעלי, לעומת זאת, יש כזה סוגר פטנט לשרוכים. כנראה ששנינו לא כאלה גאונים גדולים...

פולספגן

New member
אני בגיל 4 נצחתי את אבי בשחמט ../images/Emo98.gif

חיפשתי קצת ומצאתי
אני בגיל 4 נצחתי את אבי בשחמט

בשביל מה לאבחן ילד בגיל שכזה?

הבחנה לילד בן 3 שנים
היי הילד שלי בן 3 ו 10 חודשים והגננת אומרת שהוא בעל יכולות גבוהות. רציתי בבקשה לדעת איך ניתן לאבחן? תודה
בשביל מה לאבחן ילד בגיל שכזה?
תני לו לגדול ככול ילד רגיל אחר. הוא יאובחן בבית הספר בכתה ב או ג. אפרוחית

מצב
הנושא נעול.
למעלה