הבחירות...

הבחירות...

מוצאי ‏שבת 03 דצמבר 2005 ‏ב' כסלו תשס"ו הבחירות... חברי זה כ 60 שנה, (מ.כ.) נשיא מועדון רוטרי, בפעם המי יודע כמה... מצביע ליכוד ומצהיר כל פעם מחדש, כי הוא למעשה איש כהנא חילוני. השבוע לצערי ובטעות, שאלתיו עבור מי יצביע בבחירות הקרובות, התשובה פשוט גרמה לי עוגמת נפש. השיב והסביר: עבור שרון לא אצביע, כי שגה בשני מהלכיו... ישוב היהודים שם ופנויים. לכן אצביע שינוי... מאחר ולא הבנתי את ההיגיון שבדברים, שאלתיו אם כך למה לא תצביע לאחת ממפלגות הימין (האיחוד הלאומי או ישראל ביתנו)? השיב: איני מצביע עבור מפלגות קטנות.... (אל תחפשו הגיון בדברים... אני לא מצאתי). כתבתי, כי אני שוקל להצביע עבור מפלגת העבודה... אמשיך להצביע יחד - מרץ. ואסביר: אמת, תנועה זו עלולה להתרסק... ורבים ישמחו לאידה... אני אצטער מאוד.... אמת, יוסי שריד ואולי עוד אנשים טובים אחרים נדחקו, נדחקים וידחקו החוצה... אבל אצביע עבור רשימה שרוב אם לא כל חבריה אנשים הגונים, דעותיהם ואמונתם יציבה ומקובלים עלי, לצערי הרב לא מקובלים על רוב הציבור. מדוע לא אצביע "קדימה", אמת, לה היכולת להביא שלום. לא אצביע למושחתים... לא אצביע למפלגה של איש אחד... לא אצביע לסופרמרקט ובמיוחד לא אצביע לאדם שכולם משוכנעים שהוא אסטרטג מעולה... ולדעתי אינו יודע לתכנן אפילו את ההגנה על בניו! לא אצביע מפלגת העבודה, בעיקר בגלל מה שלמדתי בימים אלו ממקור ראשון, שיחה עם מעומדים, וממה שרואים ושומעים בשידורים. החל בשמעון פרס, עבור לדליה איציק, אהוד ברק, את חיים רמון איני מחשיב כלל, וכלה באנשים רגילים המבקשים להתמודד ברשימת העבודה. את דבריהם ונימוקיהם שמעתי בשיחות 4 עיניים... כי הם משוכנעים שללא תמיכתו של עמיר פרץ הם לא יבחרו לרשימת העבודה. שאלתים: אינכם סומכים ומתבססים על יכולתכם, פעילותכם והישגיכם עד היום ותרומתכם בעתיד? תשובה לא קבלתי. אמת, עדיף בעיני עמיר פרץ על אריאל שרון... אבל איני בוחר ברע במעטו... אלא במי שאני מאמין באמינותם ובדרכם. שיהיה לכולנו שבוע טוב ושנזכה לממשלה יציבה והגונה....

זו היתה הזמנה

אריה מעלה את ההודעה בשני פורומים. הזמנתי אותו להעלות בפורום שלישי. (שלדעתי מתאים לתוכן)

the new L

New member
אני חושב

שזאת חשיבה קצת נאיבית. מעשית צריך לבחור לא במי שאתה מאמין בו אלא במי שבמצב הנוכחי יקדם את המטרות שאתה מאמין בהם הכי טוב. אני גם בבחירות הקודמות התלבטתי בין מרץ לעבודה, ואילו בבחירות האלה אני מצביע קדימה - כי שרון באמת יזיז משהו בתהליך השלום, וזה מה שבאמת חשוב.

זו זכותך the new L ,

בוקר טוב ידידי, כל חיי ואני נושק כבר לגבורות (לא לגברות) לא הלכתי ולא אלך בתלם עוור. גם לא בחרתי ולא אבחר ברע במעוטו, לא טהרתי ולא אטהר את השרץ (בק"ן טעמים), לא קידשתי ולא אקדש את המטרה בכל עשייה. זכותך לחשוב אחרת... רק אנא חשוב פעם נוספת... לא מהמאווים הלגיטמיים שלך אלא בשקול דעת מעמיק ובהגינות. בברכה

שלדר

New member
לא יפה אריה...

למה רמזים? דבר ברורות... מה גורם לאיש כמוך עם עבר של אירגוני עובדים וכו' שמבין מה זאת סולידריות לדבר ברמזים! ספר לנו עובדות, לא שמועות ואולי גם אנחנו נצביע כמוך... מצאת דופי? שתף אותנו.. לא מצאת? אל תרמוז בשפה דו משמעית! תודה.

לא יפה?

בוקר טוב שלדר ידידי, אתה יודע, שאני משתדל לדייק... מאחר וכבר הזכרתי שם אחד, חזור עליו, מר אלי יריב מזכיר מ.פ.בת ים... שאמר לי בגלוי וברור, כי הוא יודע (מאין לא אמר) כי מי שעמיר פרץ לא יתמוך בו סיכויו להבחר שואבים לאפס. אולם, אתה כאדם מבין, עירני ורואה את התנהגותם של "מנהיגי" תנועת העבודה צריך עוד הוכחות... בברכה

למעלה