הבחירה הפופולרית - הדור הבא הבא - סיבוב מספר 7 - תוצאות 🐙 🐙 🐙

Lhuna3

Well-known member
רק 11 משתתפים הפעם במשחק, אבל בצד החיובי יש לנו גם משתתף חדש בשם שני הצריחים - ברוך הבא! |כן|

חוץ מזה היו מי שדאגו הפעם להזכיר לי לנחש גם בעצמי לפני שאני מסתכלת על התשובות שלכם, רק בשביל לגלות שהייתי ממש גרועה בזה, וכשאני אומרת ממש גרועה אני מתכוונת שהיה יוצא לי פחות נקודות מליון אם הייתי מחשבת (אני באמת לא הייתי כזאת גרועה במשחק של איגור |שפם|)
התשובות שלי כמובן לא משתקללות לניקוד, אבל אני אכתוב אותן גם שתוכלו לצחוק עלי (אבל מי שיצחק יותר מידי יענש על כך בסיבוב הבא או במקום אחר שהוא לא יצפה לזה).

תשובותיכם

1. צמד טלויזיוני ישראלי

כיוון שהשארתי את זה עמום ובאמת יש הרבה זוגות בולטים זה היה קצת קשה ולא הגענו להכרעה. יש לנו תיקו משולש בין הזוגות הבאים:
אסי וגורי
ארז טל ואורנה בנאי (לימור ושמעון)
אסי עזר ורותם סלע

זכו לנקודה גם:
אופירה וברקוביץ'
לונדון וקירשנבאום
אלי ומריאנו
רגע ודולי
יונית לוי ועידו רוזנבלום
(ואני בכלל חשבתי על קיציס ופרידמן)

2. catch phrase

נקודה אחת:
יאדה יאדה יאדה (ג'ורג' קוסטנזה מסיינפלד)
winter is coming ממשחקי הכס
OH BOY (סם באקט מקוואנטום ליפ)
שתי נקודות: בזינגה (שלדון קופר מהמפץ הגדול)
והבחירה הפופולרית עם 5 נקודות: כרגיל... ג'ואי מחברים מככב פה עם how you doin שלו.

(התשובה שלי היתה לג'נדרי של בארני מאיך פגשתי את אמא שלכם. אוקיי זו היתה תשובה עצלנית והראשונה שעלתה לי לראש)

3. סדרה מוזיקלית (לא ריאליטי)

נקודה אחת: GALAVANT - יש כזה דבר (אני תמיד בודקת שליון לא ממציא דברים). פנטזיה קומית מוזיקלית מ-2015 והאמת זה מסקרן אותי קצת.
הפלייליסט של זואי עם 2 נקודות.
והבחירה הפופולרית כמובן GLEE עם 8 מצביעים (ותודה שבשאלה אחת גם אני קלעתי). (אבל בא לי דווקא לשים תמונה של סדרה אחרת.)

4. סדרה שעוסקת בעיקר בפוליטיקה

נקודה אחת ל-VEEP ולסדרה החדשה מותק בול באמצע
אבל כמובן 9 נקודות לבית הלבן

(ואני הצבעתי לבית הקלפים |פנים| כי אין כבר מספיק אהבה לבית הלבן חוץ ממני בפורום הזה |שפם|)

5. מישהו/י שעבר מעולם הטלויזיה להיות פוליטיקאי/ת

נקודה אחת לרונלד רייגן, ארנולד שוורצנגר וג'ורג' טקאי :eek:
2 נקודות לטראמפ (גם אני חשבתי)
ו-6 נקודות להוא שדאג לקרוא למפלגה שלו בשם שמתחרז עם השם שלו כדי שלעולם אי אפשר יהיה להחליף אותו בהנהגת המפלגה
(ושאני אוהבת שהשם שלו הוא משפט אופטימי בעברית) - יאיר לפיד

תיכף סיכום הנקודות!
(ובתפילה לתפוז שיתן לי לשלוח את ההודעה הזאת בפעם הראשונה)

Lhuna3

Well-known member
רק רגע תיקון טעות קלה בהודעה למעלה:
בזינגה זכה ל-3 נקודות ולא 2 (אל דאגה, זה חושב כ-3 בסיכום הנקודות. הטעות רק בהודעה שכתבתי למעלה.)

מילי08

Well-known member
וכשאני אומרת ממש גרועה אני מתכוונת שהיה יוצא לי פחות נקודות מליון אם הייתי מחשבת
:-D. ליון הוא מקרה מיוחד. אני חושבת שהוא מתעקש לבחור דברים לא פופולריים
שתי נקודות: בזינגה (שלדון קופר מהמפץ הגדול)
זה מה שחשבתי שכולם יבחרו וניסיתי לרמוז על זה בצורה מעורפלת אבל כולכם כעסתם עלי למרות שלא אמרתי כלום
אני תמיד בודקת שליון לא ממציא דברים
:-D
אבל זה באמת נראה מעולה!
אני כל כך אוהבת את הסדרה הזאת |מאוהב|. אבל עבורי היא היתה יותר סדרה של ריקודים מאשר סדרה של שירים.
לירוי לנצח |מאוהב|

Lhuna3

Well-known member
סיכום הנקודות:

בפעם השניה בלבד בתולדות המשחק הצלחתם שוב להדיח את didalf מהמקום הראשון ואפילו משלושת המקומות הראשונים! :eek:

ובמקום הראשון - טם טם טם!! keren or5 (הידועה גם כמיקי טוויסטד) עם 30 נקודות וניחוש נכון של כל 5 השאלות! |גביע||גביע||גביע|
במקום השני עם 29 נקודות חוזרת אלינו מילי08 |כתר||כתר||כתר|
ובמקום השלישי עם 28 נקודות טוני החתול |כן||כן||כן|

round_7.png

מצב הנקודות הכולל:

עדיין הרחק מעל כולם מובילה את הטבלה עדי|חזיר|
אבל מאחוריה במקום השני הצליח ניק לצמצם את הפער עוד טיפה,
ואל המקום השלישי, אחרי מכה קלה בכנף בסיבוב הקודם - חוזרת מילי!

total_after_round_7.png

תודה לכל המשתתפים! |4U||4U||4U|

didalf

Well-known member
בפעם השניה בלבד בתולדות המשחק הצלחתם שוב להדיח את didalf מהמקום הראשון ואפילו משלושת המקומות הראשונים! :eek:
מה זהההההההההההההההההההההההה???? חצופים:-[
ועוד כשקלעתי כמעט בהכל|שפם|

חחחחח לונה מה זה איך את כזאת גרועה במשחק שלך?:-D ואיך לעזאזל לא בחרת בבית הלבן??? בוגדתB-|

זה מה שחשבתי שכולם יבחרו וניסיתי לרמוז על זה בצורה מעורפלת אבל כולכם כעסתם עלי למרות שלא אמרתי כלום
אה זה מה שהתכוונת? היה לי הרגשה שמדובר במשהו שכן ראיתי אבל אפילו לא חשבתי על זה.

כמובן שזואי>>>>>>>> גלי אבל לא סמכתי עליכם שתבחרו בה, ובצדק.

מילי08

Well-known member
במקום השני עם 29 נקודות חוזרת אלינו מילי08 |כתר||כתר||כתר|
יש!
התלבטתי אם לבחור באסי וגורי, אבל בגלל שכולם צופים כאן בארץ נהדרת, הנחתי שאלי ומריאנו יקבלו יותר נקודות

1616840975625.png
ליון, אתה קורע אותי :-D
אבל הצלחת למצוא תשובה פופולרית אחת!
אה זה מה שהתכוונת? היה לי הרגשה שמדובר במשהו שכן ראיתי אבל אפילו לא חשבתי על זה.
העיקר נכנסתם לכוננות ספיגה
האמת שבכלל לא חשבתי על זואי, למרות שמדובר עליה הרבה כאן..
נראה לי שגלי זה מין ברירת מחדל כי כולם מכירים

dilia snake

Well-known member
אוף, התלבטתי שעה בין יאיר לפיד וטראמפ, כתבתי יאיר לפיד ושנייה לפני ששלחתי בסוף שיניתי לטראמפ |חבול| |פנים| .

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לדעתי מרשים מאוד שאני במקום שני אבל אף פעם לא ניצחתי סיבוב.

מדהים איך רק טעות אחת של עדי|חזיר| הורידה אותה כל כך נמוך בסיבוב הזה. וזה רק מוכיח שטראמפ הוא אף פעם לא התשובה הנכונה.

יעל הלכה על הפופולרי כרגע כשהיא בחרה בפלייליסט של זואי ומותק בול באמצע (ורייגן?) וזאת כמובן טעות. אנחנו אומנם לא מדברים על גלי (בעיקר לא על העונות האחרונות הגרועות) אבל זה ברור שזאת האופציה.
קצת חבל לי שאקסית מטורפת לא קיבלה אפילו בחירה אחת.
GALAVANT - יש כזה דבר (אני תמיד בודקת שליון לא ממציא דברים). פנטזיה קומית מוזיקלית מ-2015 והאמת זה מסקרן אותי קצת.
כן, זאת סדרה ממש חמודה באמת. היו לה אפילו שתי עונות (שזה די מדהים כי זה מפתיע שסדרה כזא תזכה לאישור ועוד יותר מפתיע שהיא קיבלה עונה שניה)
הנה הטריילר:

אבל הנה בעצמך את אומרת שניסית לרמוז על זה. ולכן זה נמחק.
והייתי אומר שלונה צריכה לקנות אותך בנקודות, אבל מה אכפת לי, את 13 נקודות מתחתי :p

אני לא יודע מה קרה לדילן, שירי ואלמוג שנעלמו מהסיבוב (בעיקר דילן שבזמנו מאוד דחפה למשחק)
אבל ברוך הבא לשני צריחים

Lhuna3

Well-known member
חחחחח לונה מה זה איך את כזאת גרועה במשחק שלך?:-D ואיך לעזאזל לא בחרת בבית הלבן??? בוגדתB-|
שמתי לב שיש תופעה כזאת במשחק שמישהו מרגיש שהוא היחיד או כמעט היחיד בפורום שאוהב מישהו/משהו, אז הוא דווקא נמנע מהבחירה בזה, כמו שאת לא חשבת שאחרים יבחרו בפלייליסט של זואי, ובמקרה זה אכן צדקת, אבל הרבה פעמים דווקא אחרים כן, בין היתר בגלל שהבנאדם הזה מזכיר את הסדרה הרבה פעמים בפורום, ואז יוצא ש"דווקא הוא" לא בחר בהעדפה שלו.
לירוי לנצח |מאוהב|
!! |מאוהב|
לדעתי מרשים מאוד שאני במקום שני אבל אף פעם לא ניצחתי סיבוב.
זה נכון, אבל אתה באופן עקבי, כלומר חוץ מפעם אחת, במקום שני או שלישי. שזה לא נכון לאף אחד אחר.

כן, זאת סדרה ממש חמודה באמת.
😯 מפתיע אותי שאתה (כלומר מישהו חוץ מליון) בכלל מכיר.

didalf

Well-known member
שמתי לב שיש תופעה כזאת במשחק שמישהו מרגיש שהוא היחיד או כמעט היחיד בפורום שאוהב מישהו/משהו, אז הוא דווקא נמנע מהבחירה בזה, כמו שאת לא חשבת שאחרים יבחרו בפלייליסט של זואי, ובמקרה זה אכן צדקת, אבל הרבה פעמים דווקא אחרים כן, בין היתר בגלל שהבנאדם הזה מזכיר את הסדרה הרבה פעמים בפורום, ואז יוצא ש"דווקא הוא" לא בחר בהעדפה שלו.
זה נכון (אלא אם זאת דרו:-D)
אבל הבית הלבן זאת גם התשובה הכי ברורה לסדרה פוליטית.

didalf

Well-known member
😯 מפתיע אותי שאתה (כלומר מישהו חוץ מליון) בכלל מכיר.
האמת שאני גם יודעת על קיומה. (GALAVANT)
אני זוכרת כשהיא יצאה וזה נשמע לי כמו הנסיכה הקסומה: המחזמר אז רציתי לראות את זה גם וראיתי אפילו פרק ראשון ואז שכחתי מזה לא זוכרת למה.

LeAnnDylan

Well-known member
אני לא יודע מה קרה לדילן, שירי ואלמוג שנעלמו מהסיבוב (בעיקר דילן שבזמנו מאוד דחפה למשחק)
אתה יודע בדיוק מה קרה לדילן|שפם| דילן ביקשה את עזרתך ועשית כלום כדי לעזור. אני פשוט אניח את זה כאן לעיני כל כדי שידעו שהמנהל שלנו לא מנהל כמו שצריך!|שפם|

+ ניצחתי את המשחק בסיבוב הקודם|חיוךרחב| לאן יש לי להתקדם משם?:-P:

אגב, דילן דחפה למשחק כדי שעדי חזיר לא תתבאס כי היא רצתה את המשחק וידעתי שיהיו מספיק אנשים אחרים שישחקו בהמשך כדי שגם לונה לא תתבאס שהיא מארגנת אותו לשלושה וחצי אנשים.
זה נכון (אלא אם זאת דרו:-D)
דרו זו תמיד התשובה הנכונה והוכחתם את זה בפעם הקודמת|מאוהב|

limors2

Active member
אני לא מאמינה שלא בחרתי בלימור ושמעון. בושה. אבל לא שיקללתי בכלל ישראלים, גם לא חשבתי על יאיר לפיד בשאלה 5.

מצטרפת להמלצות על Galavant, היא כיף אחד גדול ואני עדיין מאזינה לפסקול שלה.

didalf

Well-known member
אגב, דילן דחפה למשחק כדי שעדי חזיר לא תתבאס כי היא רצתה את המשחק וידעתי שיהיו מספיק אנשים אחרים שישחקו בהמשך כדי שגם לונה לא תתבאס שהיא מארגנת אותו לשלושה וחצי אנשים.
את דובון אכפת לי בעור של שיידהדה|לב|

אני לא מאמינה שלא בחרתי בלימור ושמעון. בושה
באמת בושה, תחליפי כינויB-|

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אתה יודע בדיוק מה קרה לדילן|שפם| דילן ביקשה את עזרתך ועשית כלום כדי לעזור. אני פשוט אניח את זה כאן לעיני כל כדי שידעו שהמנהל שלנו לא מנהל כמו שצריך!|שפם|
אבל אני כתבתי לך שאם הנהלת תפוז לא עוזרים לך ואז אני אוסיף לחץ.
ואז לא חזרת אלי אז הנחתי שזה אומר שהם פתרו את הבעיה (במיוחד כי את עדיין כותבת כאן).
אז אם הבעיה עדיין קיימת תכתבי לי.
את יכולה לכתוב לי גם אם אין לך גישה למשתמש שלך בתפוז במייל:
[email protected]

keren or5

Well-known member
ליון הוא מקרה מיוחד. אני חושבת שהוא מתעקש לבחור דברים לא פופולריים
האמת שכן, אני באמת חושבת שיש סיכוי גדול שהוא מטריל עם התשובות האלה.
את יכולה להזכיר לי מה כתבת שמחקו? לא בטוחה שיצא לי לראות אפילו. האמת תמיד בשאלות שהם שאלה גנרית כזה של סיטקום, ה-go to שלי זה חברים או המפץ. אז גם התלבטתי בין בזינגה להאו יו דואינג, אבל הרגשתי שבמצב כזה הם בערך שווים ואז חברים מנצחת כשזה קורה, וגם ג'ואי נבחר כבר פעם שלישית למשהו, אז הגיוני לבחור בו שוב.
התשובות שלי כמובן לא משתקללות לניקוד, אבל אני אכתוב אותן גם שתוכלו לצחוק עלי
רק שיהיה ברור, התשובות שלך הן למי שאת חושבת שהרוב היו מצביעים כן? לא לבחירה האישית שלך נכון?
זהו, שקורה פה משהו מוזר לפעמים. אנשים לא מנחשים לפי מה שהם חושבים הכי הרבה יאהבו, אלא לפי מה שהם חושבים שהכי הרבה יבחרו בשאלה מה כולם אוהבים. זה היה דיי ברור לפי התוצאות הקודמות. זה מזכיר לי שבפורום הישן ניר המנהל דאז ממש שנא איזה שחקן אחד[הלכתי לבדוק מה השם של השחק וזה דילן מקדומרט (הלכתי לבדוק את העמוד של אימה אמריקאית כי זכרתי שהוא שיחק בעונה הראשונה שם, והולי *&% זה כבר בעונה 13? :eek:)], והוא היחידי ששנא אותו, אבל הוא דיבר על זה כ"כ הרבה, ואז היה איזה שאלון סיכום שנה של מי השחקן הכי גרוע, וכולם בחרו בו למרות שכולם הודו שאו שהם לא מכירים אותו או שהם ראו אותו במשהו והוא לא השאיר עליהם רושם מיוחד, אבל בגלל שניר דיבר כ"כ הרבה על השנאה שלו בפורום, אנשים פשוט בחרו בו. ונדמה לי שאז זה לא היה אפילו מה כולם חושבים, אלה מה את/ה חושב/ת?.
קיצר, ברור לי למרות שלא ראיתי את זואי הזאת שהיא יותר טובה מגלי, כי בואו זה גלי, הסדרה הזאת הכי גילטר פלז'ר שאני לא מצדיקה את ההנאה ממנה כי חלק מההנאה ממנה זה שהיא גרועה (אגב חשבתי לבחור זואי, אבל לא היה מספיק קשקשת עליה בפורום כמו שהיה על גלי שתכלס זה הדבר שבסופו של דבר קובע).
כן, זאת סדרה ממש חמודה באמת. היו לה אפילו שתי עונות
האמת שאני גם יודעת על קיומה. (GALAVANT)
אני זוכרת כשהיא יצאה וזה נשמע לי כמו הנסיכה הקסומה: המחזמר אז רציתי לראות את זה גם וראיתי אפילו פרק ראשון ואז שכחתי מזה לא זוכרת למה.
גם אני מכירה את הסדרה, ראיתי את העונה הראשונה, ורציתי בעקרון להמשיך לשניה אבל קורה לי מה שקורה לי בשנים האחרונות כשיוצאת השניה, אז אני דוחה אותה כי אני רוצה לראות את הראשונה שוב להיזכר וזה לא קורה אף פעם, אז עדיין נשארו לי בסדרות שלא נראו בקלנדר העונה השניה של זה יחד עם עוד מלאן דברים אחרים.
אגב, זכרתי שניק ראה (נראה לי שבזכותו אז ראיתי כי הוא דיבר עליה כאן), וזכרתי שעדי ראתה 2 פרקים והפסיקה (באמא זכרתי את זה לפני שאמרתם!)
קצת חבל לי שאקסית מטורפת לא קיבלה אפילו בחירה אחת.
כן, גם אני חשבתי עליה כשראיתי את השאלה, אבל באמת שאני לא זכרתי אף אחד בפורום מדבר עליה חוץ ממך, אתה בטח לא זוכר שגם אני ראיתי את זה, למרות שהיו לנו דיונים עליה, אבל אתה רובוט אז זה בסדר, אני סולחת.

didalf

Well-known member
האמת שכן, אני באמת חושבת שיש סיכוי גדול שהוא מטריל עם התשובות האלה.
אני די בטוחה שהוא כבר אמר כמה פעמים שהוא עושה את זה בכוונה:-D

זהו, שקורה פה משהו מוזר לפעמים. אנשים לא מנחשים לפי מה שהם חושבים הכי הרבה יאהבו, אלא לפי מה שהם חושבים שהכי הרבה יבחרו בשאלה מה כולם אוהבים.
זה לא מוזר זה בדיוק המשחק. זה לא שאלה "מה הכי הרבה אוהבים" זה "מה הכי הרבה יבחרו" וזה לא תמיד חופף.
אפשר אולי אחכ לאסוף את השאלות לשאלון שאנשים יענו מה הם באמת אוהבים.

זה מזכיר לי שבפורום הישן ניר המנהל דאז ממש שנא איזה שחקן אחד[הלכתי לבדוק מה השם של השחק וזה דילן מקדומרט (הלכתי לבדוק את העמוד של אימה אמריקאית כי זכרתי שהוא שיחק בעונה הראשונה שם, והולי *&% זה כבר בעונה 13? :eek:)], והוא היחידי ששנא אותו, אבל הוא דיבר על זה כ"כ הרבה, ואז היה איזה שאלון סיכום שנה של מי השחקן הכי גרוע, וכולם בחרו בו למרות שכולם הודו שאו שהם לא מכירים אותו או שהם ראו אותו במשהו והוא לא השאיר עליהם רושם מיוחד, אבל בגלל שניר דיבר כ"כ הרבה על השנאה שלו בפורום, אנשים פשוט בחרו בו. ונדמה לי שאז זה לא היה אפילו מה כולם חושבים, אלה מה את/ה חושב/ת?.
חחחחחחחחחח אני זוכרת את זה:-D:-D

(אגב חשבתי לבחור זואי, אבל לא היה מספיק קשקשת עליה בפורום כמו שהיה על גלי שתכלס זה הדבר שבסופו של דבר קובע).
כי היא בפגרה כבר נצח|שפם| (מה שמזכיר לי שהיום חוזר יאיי)

Lhuna3

Well-known member
רק שיהיה ברור, התשובות שלך הן למי שאת חושבת שהרוב היו מצביעים כן? לא לבחירה האישית שלך נכון?
כן, כמובן.
אפשר אולי אחכ לאסוף את השאלות לשאלון שאנשים יענו מה הם באמת אוהבים.
נעשה את זה (גם אני עשיתי את זה חלקית לשלאון של איגור בפורום הישן פעם).

Lion_Heart

Well-known member
שאני אטריל?
ולמה שאמציא סדרות ש לא קיימות? איי פעם המצאתי סדרות ש לא קיימות? לא נראה לי
וGALAVANT באמת סדרה נהדרת
אבל איך שכחתי את FAME? |פנים|

למעלה