הבורסה בניו יורק על סף עליות

מצב
הנושא נעול.

gam li

New member

בקצב הזה ולאחר כל החששות יהיו עליות בניו יורק. ובנוסף הדולר נחלש מה שנותן בונוס על האופציות של חלל (המימוש צמוד לדולר) בקיצור חגיגה.

gam li

New member
שימו לב למרוץ לצד הירוק של הגרף

בקצב הזה ולאחר כל החששות יהיו עליות בניו יורק. ובנוסף הדולר נחלש מה שנותן בונוס על האופציות של חלל (המימוש צמוד לדולר) בקיצור חגיגה.
שימו לב למרוץ לצד הירוק של הגרף

cracked

New member
כל כך עצוב..

כל כך עצוב..
יום של הורדת ריבית ב-0.75% וככה הוא מסתיים. ואני מתחיל באמת לתהות- למה בכלל להוריד ריבית?!

cracked

New member
שורט או לא..

למה זה עצוב?
שורט או לא..
עזוב את החודש הקרוב. בוא ניסע אל העתיד- אחרי הרגיעה(הרי מתישהו נגיע לאיזה סף תחתון.. זה לא שארה"ב קורסת, אלא רק חותכת ומעדכנת שווי). במצב של מיתון אפשרויות הרווח שלך יקטנו בהרבה. ברור שהתוחלת החיובית הגבוהה ביותר היא במניות.. אם ניכנס לשוק דובי עם דשדוש במקום, או עלייה איטית מאוד- תאמין לי שגם לך החיוך יירד מהפנים.

NS101

New member
בסדר

שורט או לא..
עזוב את החודש הקרוב. בוא ניסע אל העתיד- אחרי הרגיעה(הרי מתישהו נגיע לאיזה סף תחתון.. זה לא שארה"ב קורסת, אלא רק חותכת ומעדכנת שווי). במצב של מיתון אפשרויות הרווח שלך יקטנו בהרבה. ברור שהתוחלת החיובית הגבוהה ביותר היא במניות.. אם ניכנס לשוק דובי עם דשדוש במקום, או עלייה איטית מאוד- תאמין לי שגם לך החיוך יירד מהפנים.
בסדר
נרוויח פחות עכשיו ונכנס באגרסיביות לפני הימים הטובים שוב.

לשוק האמרקאי לוקח יומיים שלושה לעכל שינויים

כל כך עצוב..
יום של הורדת ריבית ב-0.75% וככה הוא מסתיים. ואני מתחיל באמת לתהות- למה בכלל להוריד ריבית?!
היום הופעלו סטופ לוסט שגרמו להמשך הירידה ובכל זאת נמנעו ירידות גדולות יותר שיכלו להגיע ל 4-5 אחוז. ככה שמוקדם להספיד את ירידת הריבית.

cracked

New member
צודקת

היום הופעלו סטופ לוסט שגרמו להמשך הירידה ובכל זאת נמנעו ירידות גדולות יותר שיכלו להגיע ל 4-5 אחוז. ככה שמוקדם להספיד את ירידת הריבית.
צודקת
עוד שנתיים מהיום הורדת הריבית תשפיע.

NS101

New member
אני מציע לכם קצת לקרוא על המיתון בשנות השבעים

צודקת
עוד שנתיים מהיום הורדת הריבית תשפיע.
בארה"ב. לראות עד כמה הורדת ריבית עוזרת.

cracked

New member
ועכשיו תחזור להודעה הקודמת שלי

בארה"ב. לראות עד כמה הורדת ריבית עוזרת.
ועכשיו תחזור להודעה הקודמת שלי
ותקרא אותה בגישה צינית.

zuta10

New member
הורדת הריבית לפני הזמן שהפד תיכנן

הורדת הריבית לפני הזמן שהפד תיכנן
היא סימן לפאניקה ולכן הירידות המשיכו אם כי באופן הרבה פחות חד. אני מאמינה כמו צמחונית שבעוד כמה ימים נתחיל להרגיש את הורדת הריבית. ולא בעוד שנתיים.

KobeRider

New member
תגיד, אתה חושב שהורידו את הריבית כדי שהבורסה

כל כך עצוב..
תעלה? מה זאת אומרת למה להוריד ריבית? מורידים ריבית כדי שהמחיר של הכסף יהיה זול ועסקים יוכלו להתרחב. לא בשביל שהבורסה תסיים בירוק את היום.

la DVD

New member
../images/Emo45.gif

תעלה? מה זאת אומרת למה להוריד ריבית? מורידים ריבית כדי שהמחיר של הכסף יהיה זול ועסקים יוכלו להתרחב. לא בשביל שהבורסה תסיים בירוק את היום.

rambling

New member
It's probably for both

It's probably for both
Otherwise why not wait for the Fed meeting just a few days away? The markets are influenced by the economy and vice versa. I'm not commenting on whether they did the right thing or not at this point in time, but what I am saying is that: they are also concerned about the state of the markets, and that the rate cut had several objectives, one of which to prevent a massive crash yesterday.

KobeRider

New member
נכון, היה כאן אלמנט כלשהו של דחיפות

It's probably for both
Otherwise why not wait for the Fed meeting just a few days away? The markets are influenced by the economy and vice versa. I'm not commenting on whether they did the right thing or not at this point in time, but what I am saying is that: they are also concerned about the state of the markets, and that the rate cut had several objectives, one of which to prevent a massive crash yesterday.
אבל זה לא שהפד ישב ביום שני בחג, בעקבות הירידות בעולם, והחליט למנוע מפולת ביום שלישי. יותר הגיוני למשל שהפד ישב כל שבוע שעבר בדיונים, ביחד עם נציגי הנשיא, והחליטו יחד על מדיניות פיסקלית-מוניטרית משולבת. הנשיא פרסם את ההודעה ביום חמישי או שישי והפד חיכה ליום שלישי. מהשאלה: "למה בכלל הורידו את הריבית?" משתמע כאילו המטרה של הורדת הריבית הייתה למנוע מפולת. ואם מפולת לא נמנעה [ואגב, יש סיכוי סביר בהחלט שהיא כן, אחרי הכל המדדים התחילו את אתמול במינוס 5%] אז המטרה פוספסה.

rambling

New member
I think

אבל זה לא שהפד ישב ביום שני בחג, בעקבות הירידות בעולם, והחליט למנוע מפולת ביום שלישי. יותר הגיוני למשל שהפד ישב כל שבוע שעבר בדיונים, ביחד עם נציגי הנשיא, והחליטו יחד על מדיניות פיסקלית-מוניטרית משולבת. הנשיא פרסם את ההודעה ביום חמישי או שישי והפד חיכה ליום שלישי. מהשאלה: "למה בכלל הורידו את הריבית?" משתמע כאילו המטרה של הורדת הריבית הייתה למנוע מפולת. ואם מפולת לא נמנעה [ואגב, יש סיכוי סביר בהחלט שהיא כן, אחרי הכל המדדים התחילו את אתמול במינוס 5%] אז המטרה פוספסה.
I think
the first scenario of urgent phone calls, gourmet sushi catering and deciding to prevent a meltdown on Tuesday is not too impossible to imagine
But seriously you're right it's not their number one concern (I hope) but I think they were very much aware of that possibility of a very sharp decline and at least in part wanted to address that either via the timing or the magnitude of the cut. That's just my speculation, no one but a "select" few will know for sure.

שמוצקין

New member
תגיד לי קנית אותן בסוף?

תגיד לי קנית אותן בסוף?
מה עם כל הדיון שהיה לנו אז?

gotbetter

New member
בעוד חודש מהיום התמונה תהיה שונה לחלוטין.

בעוד חודש מהיום התמונה תהיה שונה לחלוטין.
העניין בחדשות רעות הוא - שהן נמאסות אחרי כמה זמן. כל החרא ששמענו עליו כבר מגולם במחירי המניות. בעוד שבוע שבועיים כבר כדאי יהיה לצאת למסעי רכישות. לדעתי, ולכל הספקנים - נחיה ונראה, בסוף מרץ המעוף שוב יהיה בסביבות- 1200. זה גם מה שאמרתי בגל הקודם ואם היה לי כוח או שהיה אכפת לי מספיק להוכיח הייתי גם מוצא את הלינק.

dw2322

New member
היום נותנים ביס לתפוח ../images/Emo210.gif

היום נותנים ביס לתפוח

(לא מצאתי סמיילי לתפוח) אפל (טיקר aapl) הודיעה על רבעון טוב אבל התחזיות ל 2008 לא מעודדות. במכפיל הגבוה שלה זה אומר ירידות, השאלה כמה. עשיריה למטה בשביל לפתוח את היום אבל לא צריך ליפול אם יהיה לנו מכתשים 2 (קרי יותר קרוב ל 20% למטה) וגם זה לא בהכרח סוף הדרך (אולי אפילו חזרה לדו ספרתי???)

מצב
הנושא נעול.
למעלה