הבועה שלי...

הבועה שלי...

ושוב אני בתוך בועה לא לגמרי יודעת מה יכולה או מה רוצה מרגישה דברים אבל לא יכולה להוציא אותם החוצה. תוהה וחושבת אבל הכל נשאר עמוק בפנים. אולי מפחד מה יגידו, אולי מחשש לתגובות כואבות, אולי כי פשוט לא מוצאת את המילים לתאר מה מרגישה. מישהי שאני אוהבת (אהמ..אהמ..) אומרת לי תמיד שגם כשאני שותקת, רואים כיצד גלגלי המוח שלי מסתובבים... ות´אמת? זה נכון. תמיד חושבת לפני שאומרת, שואלת עצמי כל כך הרבה שאלות לפני ששואלת אחרים. כאילו מסגרת הבועה הזו, הנוצצת, מהווה חייץ חי לכל מה שבפנים. חושבת מחשבה, מגלגלת בראש, בודקת את הניסוח הכי עדין שרק אמצא, ואם לא הכל יהיה מושלם, בדיוק לפני התוכנית, היא לא תמצא את דרכה לאויר העולם. ועכשיו, אתם מתארים לעצמכם מה הולך שם בפנים? תוהו ובוהו, בלאגן אימיים, ואני מאבדת את עצמי בפנים. רוצה לכתוב שכואב, אבל אל מוצאת את הדרך הנכונה. רוצה לומר שכבד לי, אבל לא מוצאת את הדרך המתאימה שלי. רוצה להפסיק להעמיד פנים, להודות שצריכה עזרה, אבל באיזה מקום גם מפחדת לבקש כי אולי לא ארצה או אוכל לקבל אותה? הכל שם מתגלגל ומתערבל, כמו במכונת כביסה, רק שבניגוד לאותה מכונה שום דבר לא יוצא נקי יותר אולי בדיוק להיפך... יש לי כל כך הרבה בתוך הלב שלי רק שכל ההרבה הזה נשאר שם, לא מוצא את דרכו החוצה.. כאילו שהוא לא קיים. כואב לי לוחץ לי ואין מילים..

רוח הים

New member
כשכואב ולוחץ..

והמילים לא יוצאות.. זה צועק מפנים ולא יוצא החוצה... קחי עוד נשימה...זה בסוף יצא..זה תמיד בסוף יוצא {} אני וכולן פה.. גם בשביל לשתוק..

joyjoy

New member
מאיונת ...

אני פה... מתי שתרצי... איפה שתרצי... בכל דרך שתרצי... וגם אם לא עכשיו.... גם אם זה רק בשביל שתדעי שאני פה.... ודואגת
וחושבת ... מה יכולה לעשות בשבילך ? רק תגידי....

נעלמת

New member
וגם אני...../images/Emo23.gif

ומאיונת.. אל תחפשי דרכים ´הולמות´, אנחנו רוצים לרפא את הפצעים וכל דרך שתבקשי לכתוב- מבורכת אני פה, שם ומסביב (הייתי קוראת לזה תקועה
) ואת יודעת איפה להשיג.. רק תבקשי גם לך מותר להראות סימני חולשה גם לך מותר.. לילה יפה
אוהבת אותך

ב ל

New member
בועה שלי גם כן../images/Emo23.gif

מבינה בדיוק מה קורה... גם אני עד היום חושבת שלושים שנה לפני שאני מוציאה משפט מהפה כדי לדעת אם זה ישמע טוב... מה יחשבו עליי.... אבל למדתי שאנשים שאוהבים אותי רוצים אותי כמו שאני... למשל א. אני זוכרת את הפעם הראשונה שאמרתי לה פשוט שאני חושבת שלושים שנה לפני כל דבר לפני מה שאני אומרת ואז היא הכריחה אותי לדבר איתה מהר וזה נורא נורא עזר כי אז זה איפשר לי להגיד בדיוק מה שאני רוצה בלי לחשוב יותר מדי ואז זו הייתי אני האמיתית ועדיין היא אהבה אותי והקשיבה לי והבינה.... ולכן אנשים שאני יודעת שאטוהבים אותי ואני אוהבת אותם אני אומרת את האמת בלי שום דברים לחשוב עליהם פעמיים... הרי כל המוסיף גורע
לכן צריכים להגיד בדיוק מה שבפנים... מתוקונת אני מקווה שתתחזקי בקרוב.. אני איתך גם אם מרחוק... love you
טל

:)LEE

New member
מאיונת...

כמו שכבר אמרו, אין דרכים טובות יותר או פחות כדי להוציא את מה שכבד שם בפנים איזו דרך שתבחרי תהיה טובה וכולנו כאן בשבלך לא יודעת, אומרים שבסוף יהיה טוב כשאני שואלת מתי ה"סוף" הזה כבר יגיע אומרים לי להתעזר בסבלנות אז אני מתעזרת בסבלנות כמו שאומרים אם כל כך הרבה אנשים אומרים אולי יש אמת בדבר... יהיה טוב מאיונת מחכים שם באופק ימים טובים יותר לילה טוב

למעלה